Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема №2

  • 141 009
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 286

така като го гледам, май за 6.

# 676
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
на мен ми изглежда 4 newsm78

# 677
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Аз клоня повече към 6 и спорим с моя мъж, понеже той смята, че е за 4( което не ме устройва, а стойката много ми харесва иначе)...
Искам да попитам и за онази стойка за чаените чаши от същия вид- здрава ли е? Да не е от тези тънки ламаринки, дето като закачиш 4-5 чаши и да почне да се огъва?! Смятам да си поръчам, но събирам още отзиви.

Пп- виждам, че Портокалче я има, надявам се да сподели   bouquet

# 678
  • Мнения: 5 939
Аз пък питам стабилни ли са тези стойки за чаши.В смисъл застопоряват ли се някак си?Купих на подобен принцип нещо като кошничка/рафтче за дреболии от Кауфланд.Слага се в гардероба ако полиците са на достатъчно разстояние една от друга или над лоста за закачалки. Е,няколко пъти вече го събарям като го закача или дръпна от него нещо не много внимателно.Добре,че са нечупливи неща,но за чаши...

# 679
  • Мнения: 11 369
И аз смятам, че е за 4 чаши, 6 просто не знам как биха се побрали там   33uu

# 680
  • Мнения: 2 286
На редчето, където са 2 чашки, зад тях със сигурност има място за още едно столче.

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 786
pisha ot telefona i nqmam kirilica,zatova na latinica-stoikata za chaenite chashi e stabilna i se zahvasta dosta dobre za gornata chast na rafta. .nqmam proizchestviq dosega.sabira 10 chashi.

# 682
  • Мнения: 4 239
Момичета, намислила съм да си купя този кош за вграждане, който да разположа под мивката. За съжаление няма как да го видя "в действие" и трябва да се доверя на клипа. Ако имате лични впечатления, моля да споделите.

# 683
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Не е лош коша, има две кофи с по 10 и 20 литра.

# 684
  • София
  • Мнения: 9
Кошчето е много хубаво наистина Simple Smile) Ние сега сме с едно кръгло кошче под мивката, което ни е доста неудобно... не ми харесва Sad   

Тук постоянно се промотира магазин ИКЕА... сигурно е много хубав още не съм ходила тъй като живея в противоположния край на София, но пък от АЙКО съм очарована - има много хубави неща - интересни закачалки за панталони, вратовръзки, колани, но най ми харесват кошовете за пране - като цяло има доста от нещата, които виждам казвате, че ги има в ИКЕА, така че ако на някого му е по-близо може да мине първо от там да погледне...

Относно подредбата на гардероби - аз в скриновете, съм си наредила кутии от обувки и всякакви други картонени, плитки кутии в които си подреждам бельото, чорапките, чорапогащници и всичко дребно, което лесно се разхвърля... Така съм организирала и на бебчо дрешките - те и без това са си много мънички и се побират лесно, аптечката също ми е в такава кутия - за тях смятам да облека в подаръчна хартия, но ако имате от тапетите, с които сте облепили стените на стаята, в която стоят ще стане много ефектно ако се облекат в него (тази идея е от темата и много ми хареса) Simple Smile))

За подправките си събирам бурканчетата от кафе Нова Бразилия - разтворимо и в тях си ги прехвърлям - капачките се затварят много плътно, а и кафето се предлага в по-малко и по-голямо бурканче - много удобно за различните подправки, а стените на буркана са прави и много лесно се мият.

Съжалявам за дългия пост   bouquet

# 685
  • Бургас
  • Мнения: 167
Ето това е много удобно.
http://www.ikea.com/ca/en/catalog/products/70108912/
Събира много, не се мачкат, всичко е на показ. Сигурно има и други подобни, не само икейски. Препоръчвам.  Heart Eyes
Това не е моето решение, но пък е идея за усвояване - http://www.tchibo.de/Sockensortierer-p200022247.html

# 686
  • Мнения: 22 867

Още една идея за шалчета и колани, но трябва да се направи:

# 687
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Здравейте, момичета!
По-рано някъде из темата съм срещала едни силиконови подложки за сушене на чинии, ама не успявам да ги открия сега  Embarassed
Помагайте, моля!   bouquet

# 688
  • Варна
  • Мнения: 223
Тук има,но не знам дали е точно това,за което питаш.
http://athome.bg/products/50010808/umbra-330475-806

# 689
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Тук има,но не знам дали е точно това,за което питаш.
http://athome.bg/products/50010808/umbra-330475-806
Благодаря ти, Ева!
Точно за това говорех   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт