Почитатели на филми по романи на Джейн Остин и други с подобна тематика 3

  • 68 171
  • 738
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 6 219
Атос и на мен ми е любимец... някак в съзнанието ми е октанал като красив, мъжкар, умен... и още много, много, много!

# 226
  • Мнения: 0
Точно такъв го прави Матю, гледай!!! Ммм... я да навием Перегрин да пусне снимки!

# 227
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 843
Suriyotay, а къде намери хубаво копие на Мускетарите?

# 228
  • Мнения: 0
А, не съм казала, че е перфектно качеството  Grinning, просто бях твърде заета да гледам, за да следя и за качество. Ето линка ми отпреди няколко страници - само това е в замундата /то-нататък ще има цяла чета копия  Joy/. Според мен си е предостатъчно добро за някой, на когото му се гледа.
http://www.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cDovL3phbXVuZGEubmV0L2RldG … tc2cyMDE1NjUyOQ==

# 229
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 843
А, ок, ще чакам аз за хубаво качество Mr. Green

# 230
  • София
  • Мнения: 6 219
А, не съм казала, че е перфектно качеството  Grinning, просто бях твърде заета да гледам, за да следя и за качество. Ето линка ми отпреди няколко страници - само това е в замундата /то-нататък ще има цяла чета копия  Joy/. Според мен си е предостатъчно добро за някой, на когото му се гледа.
http://www.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cDovL3phbXVuZGEubmV0L2RldG … tc2cyMDE1NjUyOQ==


Не си вади очите с такова качество на филмите. И без това с тези компютри и тв екрани очите ни вече са изправени пред достатъчно трудности.  
Супер много се напрягам докато гледам и свършвам с адско главоболие. Да кажем, че звука го преживявам.


Иначе днес съм тук по повод екранизацията на "Севера и Юга"  с Патрик Суейзи за американската гражданска война. Не мога да се сетя авора на романа в момента.
Гледали ли сте го? Впечатление? Аз нещо не съм доволна от изгледаното, а историята на двамата приятели е доста увлекателна.

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 14 116
Джон Джейкс е авторът на книгите:



Те са трилогия, всяка по две части. "Севера и Юга", "Любов и война" и "Рая и Ада"

# 232
  • София
  • Мнения: 6 210
Ване, авторът е Джон Джейкс. Гледала съм сериала като момиче. Още помня как апокрифно се разнасяха видеокасетите.... Боже, нищо нямаше едно време  ooooh!. От тогава имам сантиментални чувства към този филм и го харесвам. Най ме радваха кринолините  Crazy  smile3544.

Последна редакция: сб, 05 ное 2011, 09:05 от Вени***

# 233
  • София
  • Мнения: 6 219
Интересното е, че и аз съм го гледала като малка и много топли спомени имам от него. Обаче сега като го гледам... актьорите, изключая патрик Суейзи и момъкът, изпълняващ ролята на Хазард са доста слаби, а изпълнението някак позьорско... кринолините съм ги възпроизвеждала на хартия доста дълго, докато не разбрах, че за художник и моделиер не ставам!

# 234
  • София
  • Мнения: 6 210
С много филми се получава така, сигурно си го забелязала. И ако тези ти се виждат слаби, не знам дали си попадала на т.нар. продължение на Севера и Юга - това вече е връх на излагацията  Mr. Green!
А пък главната актриса, Лесли Ан Даун, сега я виждам в Дързост и Красота - брей, тази жена сякаш не е мръднала с годините!

# 235
  • София
  • Мнения: 6 219
Да, аз точно нея визирам. Гледала съм я в Сънсет бийч като малка... ех значи... същите муцки и физиономии... супер зле е, а ролята и е супер важна...

и не мисля, че разочарованието ми се дължи от "възрастта" на филма. все пак в други филми от същото време липсва тази.... поза...

# 236
  • София
  • Мнения: 6 210
и не мисля, че разочарованието ми се дължи от "възрастта" на филма. все пак в други филми от същото време липсва тази.... поза...
Аз имам предвид по-скоро обратното - нашата възраст, тази, на която за първи път сме гледали филма. На 15 години тия муцки и позата сигурно даже са ме впечатлявали  hahaha.

# 237
  • София
  • Мнения: 6 219
сигурно си права... Аз съм го гледала като по - малка...  Blush

# 238
  • Мнения: 534
руски сериал "Кралица Марго", ровя за него, засега - нищо. Руските сериали наистина са супер - руската "Графиня дьо Монсоро" е в пъти над френската! Направо мечта беше. Има я в Замунда.  
Понеже не ми се занимава да ги тегля сериалите, ги потърсих за онлайн гледане, че и ги намерих  Laughing
http://serialu.net/koroleva-margo/

http://serialu.net/grafinya-de-monsoro/#more-699

Аз чакам мускетите с хубаво качество - за да се насладя подобаващо на костюми, прически, декори... Party
Орландо ли е Бъкингам newsm78 ГолЕмо конте, бе  hahaha

Не знам каква е тази зала - от кой дворец е  newsm78 Но фреските са прекрасни  Heart Eyes

# 239
  • Мнения: 3 034
Той е Бъкингам, аз заатова написах, че подобни роли му отиват, той има чертите за това. макар, че според мен Арамис би му лепнал още по-добре, има такава една женственост загатната, все така си представям описания от Дюма Арамис.

Аз всички костюмни/периодни филми, които гледам, гледам и заради костюми и декори, голяма мания ми е.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт