Отговори
# 15
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201


ЕПИЗОД  31 Е ПРЕВЕДЕН


http://bg.viki.com/channels/4969-i-named-her-feriha-season-2/videos


БЛАГОДАРЯ НА :  Надя, Меги, Тереза, Жанет, Гавина , Сиси , Вили и Сова

# 16
  • BG
  • Мнения: 4 457
Здравейте, и аз искам да благодаря на преводачките за труда им, а също и искам да ви питам в кой епизод горе долу Емир разбира, че Фериха го лъже, понеже аз скоро почнах да гледам сериала и съм още на 8 еп.

# 17
  • Мнения: 21 201
Здравейте, и аз искам да благодаря на преводачките за труда им, а също и искам да ви питам в кой епизод горе долу Емир разбира, че Фериха го лъже, понеже аз скоро почнах да гледам сериала и съм още на 8 еп.
Добре дошла. Hug
В края на 27 епизод.

# 18
  • BG
  • Мнения: 4 457

Добре дошла. Hug
В края на 27 епизод.
Мерси,  още доста ще трябва да погледам, но сериала е много интересен и коментарите ви също PeaceДокато преглеждах началните стр. на темите първо Фатмагюл ми грабна окото , най-вече заради Енгин и интригуващия  сюжет. Сега обаче като почнах този ми изглежда още по- хубав, явно ще трябва да дам форсиран старт за да ви догоня по-бързо със събитията, че още не ми е ясно кой е този Левент дето често го споменавате Simple SmileИначе ми е много приятно да ви чета, в някои теми спама е строго забранен , но явно вие сте от по-либералните.

# 19
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Нощен гост, ние сме едно семейство тук, и никой не се сърди на другия като има малко спам. А и понякога е неизбежно.

# 20
  • Мнения: 12 719
Благодарности за темата и честит ни любилей  Hug Hug Hug както и благодаря за превода на серията сега спокойно мога после да навия баба да я изгледа  Hug Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 61
Тинче, благодаря за новата тема

Наде, за AK - петък е премиерата в кината Peace

vera_7 Аз мн харесах реакцията на Ханде, дори и да е 10 сек- на забавен кадър Laughing, не я очаквах, изобщо. Ханде се промени , действа по разл начин и е доста искрена Peace, а и на мен някой черти в х/ра и ми харесват.

Има голяма разлика в 1та и реакция, когато видя Фери в облекло на сервитьор и сега. аз в погледа и улових - съжаление...а не както преди, когато каза YOK ARTIK/ падна ми в ръцете/, а и си  мисля, че Ханде ще действа с/у Дж, а не с/у Фери. Фери не и е проблем сега, но Дж се вре където не и е работа. Още повече, ако Ханде разбере за играта на Дж. Дори си мисля, че Х на би разпространила нищо за Фери в уч-ще, защото така ще нарани и злепостави Емир Peace, докато Дж не я е грижа.

А Джейда е мн мила и мн ми харесаха някой нейни изказвания Peace

# 22
  • Мнения: 21 201
Много ми липсват нежните им моменти.
Дано вече да видим  Фери истински щастлива и усмихната след, като се сдобрят, защото истински сияеща от щастие я видях само в първи епизод, когато влезна в университета. След това дори и да се усмихваше, на лицето й винаги имаше едва доловима тъга.

http://www.youtube.com/watch?v=Wmk3c8JBXZU&feature=related

# 23
# 24
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Следващия петък Чаатай и екипа АО ще бъдат гости в Беяз шоу по канал Д

# 25
  • Мнения: 21 201
Следващия петък Чаатай и екипа АО ще бъдат гости в Беяз шоу по канал Д
Кой като теб, Hug аз имам на тв.то. само шоу.тв. Sick Преди имах и канал Д, но го махнаха.
От колко часа, ще бъде, че да търся линк на канал Д из другите теми?!

# 26
  • Мнения: 21 201
Тинче, ще е късно ли вече за да пуснеш линк на канал Д на първа страница в темата ни?!

# 27
# 28
# 29
  • Враца
  • Мнения: 791
Здравейте  Hug
Честита юбилейна тема , дано в нея пишем за сдобряването на Фемир  Praynig Praynig
Тинче благодаря ти за нея , страхотна е какво винагии  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Добре дошли на новодошлите  Hug Hug
Искам да се извиня че последните 2 дни не поднасям закуската , но все се успивам  Tired Tired Tired
Хубав и слънчев ден ви пожелавам  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт