На горе, на долу или както застане?

  • 45 571
  • 140
  •   1
Отговори
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793
За пениса ми е питането. Винаги съм си мислила е по правилно да е както застане, но моя мъж държи при загащване да го вдигат нагоре, но големия син носи боксерки и след две-три крачки вече е надолу, малкия носи слипове и в повечето случаи както си загащи така остава. Та питам как е правилно да стои, щото според мъжо щом нямам топки нерзбирам. А и друго настоява да се спи без гащи, че да почивали топките, защото стягали и щели да станат педали, обаче децата нещат и всеки ден караници за глупости.

# 1
  • Мнения: 1 020
Мъжете и пениса им... голяма драма!

Мъжа ми що ми се е карал ако ме види да слагам памперса на малкия, без да му вдигна пишката  ooooh! Ще му се спари, ще му се изкриви,, нямало да му става както трябва  ooooh!

Иначе за бельото и спането... Твърдо и аз съм за спането без бельо!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 380
да ви имам и проблема и темите за караници Joy
за земно притегляне не е ли чувал твоя мъж  Laughing от здравна гледна точка - нищо да не стиска и да не запарва. затова за мен е по-естествено да е надолу. ама и аз нямам лично мой та не съм толкоз вещо лице  Laughing

# 3
  • Мнения: 11 783
Първо да кажа, че наистина темата ме изуми  Shocked newsm78, никога нямаше да си помисля, че някой го вълнуват такива работи Joy
Второ - крайно време е да се включи някой компетентен т.е. МЪЖ.

# 4
  • Мнения: 571
Все още нямам син/на път е Mr. Green/ но съм чувала,че когато се слага памперса не трябва да се повдига или натиска нищо там.Както си стои така му се слага памперса Peace Един пенис не застава вечно в горно до Peace
Това,което съм забелязала от мъжа ми е Embarassed настрани.Така,че явно да не му пречи при обуване.Но не сме говорили за това.Разбрали сме се относно пишето на детето ЖЗ той дасе грижи понеже "вие жените им се радвате,но не знаете как да полагате нужните грижи за тях" Joy

# 5
  • Мнения: 130
При загащване винаги нагоре.  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 55
Със загащването - на горе!
Спането - свободен електрон! Не съм мислил за топките, дразни ме ластика на кръста!

Относно памперсите, ако ви е за първи път, то няма как да знаете, как да сложите и как да пипнете. То..... до тогава все големи сте пипали, с малки ви е новост!  Peace

# 7
  • Мнения: 1 020
Ххахахахахах Simple Smile

Проблема на мъжа ми е, че щял да му се изкриви така, ако остане надолу в памперса  ooooh! абе глупости разни  Mr. Green

Иначе аз знам как да му го слагам... така че да не е мокър след като се изпика Simple Smile

И мъжа ми като се обува си го слага нагоре, но не остава така все пак... Така че според мен няма особено значение, стига да не е надолу  newsm78 (ама с боксерки може би няма проблем)

(Сетих се за един стар виц.... Двама дядовци си говорят: Преди носихме потури и имахме мадури, сега носят дънки и имат трънки.)

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
При детето - като се загащва - нагоре, после накъдето сам си застане  Mr. Green

Никога не съм се замисляла толкова сериозно по въпроса  Crazy

# 9
  • Мнения: 0
Винаги ми е било супер смешно, когато е нагоре. Както е в този случай например:  Joy

http://i01.i.aliimg.com/photo/v0/358879893/man_underwear_seamless_briefs.jpg

Това важи и за някои пластмасови манекени по магазините за бельо. Голям сеир

 smile3532

# 10
  • Мнения: 55
Винаги ми е било супер смешно, когато е нагоре. Както е в този случай например:  Joy

http://i01.i.aliimg.com/photo/v0/358879893/man_underwear_seamless_briefs.jpg

Това важи и за някои пластмасови манекени по магазините за бельо. Голям сеир

 smile3532

Че то и този изглежда да е 87% пластмасов.  Joy

# 11
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
При детето - като се загащва - нагоре, после накъдето сам си застане  Mr. Green

Никога не съм се замисляла толкова сериозно по въпроса  Crazy

И аз  Crazy ама тази тема ме потопи в размисъл  Mr. Green


Сетих се за един филм ot National Geographic те за тея долу  Thinking

http://down-house.ru/uploads/posts/2009-04/DownHouse.info_123859 … b537783ee0e3a.jpg

 Mr. Green

# 12
  • Мнения: 284
Ужасно умна тема за размисъл  smile3506

# 13
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
нагоре!

# 14
  • Мнения: 571
Първо малко нагоре,наголе.После леко надолу,надолу.А сега го завърти Joy

Общи условия

Активация на акаунт