На горе, на долу или както застане?

  • 45 573
  • 140
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 55
За спане без блельо не съм ...кви са тези тъпотии може да е полезно, но детето да го карам да спи голо от къф зор?!

Защо да е голо? За сън са измислени пижами. Но под пижамата съм за без бельо. Като махнем памперса на дребосъка ще настоявам да е така! А като поотрасне, да си решава сам.

 Моят син копира баща и спи без пижама- 8 годишен е и въобще не мога да му кажа как да спи, ти не разбираш от де изгрява слънцето. Пък и не искам да му казвам , нали е голям да се оправя... Мъжете не спят с пижами, според сина ми, така че кво...гол не иска пък и никога не съм му настоявала...за подобна глупост. ТО ПО ТАЗИ ЛОГИКА И ПРЕЗ ДЕНЯ БИ ТРЯБВАЛО ДА ВИ СЕ СПАРВАТ, ЗАЩО НЕ ХОДИТЕ С ДУПКИ НА ДРЕХИТЕ, ЗА ДА ВИ СЕ ПРОВЕТРЯВАТ. :35 Joy Joy Joy: Едно е свободните дрехи и бельо, съвсем друго да се събличаш, но свят широк, хора разни- мандахерцайте си ги , ваши са си. Sunglasses Laughing

Ееееех, добре им е на шотландците!!!

п.п. Но като тичаш е неудобно.

# 31
  • Мнения: 2 510
Аз не знаех, че се спи без гащи.

# 32
  • Мнения: 17 546
У нас само мъже, единствено аз жена... Tired
Като бяха малки младежите - нагоре! Извираше над памперсите като пишкат, та като ги сменявах сутрин след цяла нощ употреба, дори и да не искам трябваше да сменя и блузките, щото бяха мокри до под мишниците. Когато те бяха бебета памперсите не бяха като сега - с гелове-мелове дето попиват всичко, ами като се напълни капацитета им - извира, това е положението.  Laughing Сега не съм ги питала накъде ги носят. tooth
И според мъж ми - нагоре, за да не го прищипе като ходи или като сяда. Joy Това така ли е? Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 4 585
Щангисти, културисти, ходещи на фитнес, натоварват мускулите си. Не им държат ръцете там, или краката, вдигнати нагоре. Неполагането на усилие води до атрофия.

# 34
  • Мнения: 2 510
Щангисти, културисти, ходещи на фитнес, натоварват мускулите си. Не им държат ръцете там, или краката, вдигнати нагоре. Неполагането на усилие води до атрофия.
Вълк, тук става въпрос за спокойно положение, не за тренировка.
Мисля, че посоката си е нагоре, а и пространството е по-свободно.

# 35
  • Мнения: 4 585
Дрън дрън! Като му се стърчи, да положи усилие. Така ще расте здрав и силен.

# 36
  • Мнения: 571
Естественото състояние на онова им нещо не е нагоре PeaceСъответно аз го разбирам,че трябва да го оставят да си пада свободно Laughing
Да го прищипват като сядат newsm78 Все съм се чудела дали не ги болят...като сядат на тях,виж за срърчащото не се бях замисляла Thinking

# 37
  • Мнения: 1 020
Е да, но естествено човека не би трябвало да е облечен...
Жените, защо тогава си слагат сутиени, като естествено на повечето с голям бюст им увисват с времето  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 755
Естественото състояние на онова им нещо не е нагоре PeaceСъответно аз го разбирам,че трябва да го оставят да си пада свободно Laughing
Да го прищипват като сядат newsm78 Все съм се чудела дали не ги болят...като сядат на тях,виж за срърчащото не се бях замисляла Thinking

Мира, ти пък, за друго иде реч не за стърчането... ххахаха.

# 39
  • Мнения: 2 510
Дрън дрън! Като му се стърчи, да положи усилие. Така ще расте здрав и силен.
Вълк, не е ли нагоре или нарочно ни будалкаш?
Винаги съм си мислела, че половият орган на мъжете е доста просто устроен и че проблемите им са доста по-малки отколкото на жените.

# 40
  • Мнения: 1 020
Ох като ги гледам как само се побарват, почесват, наместват, подръпват и т.н. май хич не им е лесно  Twisted Evil

# 41
  • Мнения: 755
Ох като ги гледам как само се побарват, почесват, наместват, подръпват и т.н. май хич не им е лесно  Twisted Evil

хохохо ще ме умориш... баш им е драго да ти кажа.

# 42
  • Мнения: 55
Ох като ги гледам как само се побарват, почесват, наместват, подръпват и т.н. май хич не им е лесно  Twisted Evil

хохохо ще ме умориш... баш им е драго да ти кажа.

Драго???
Има си моменти, когато си е доста конфузно!

# 43
  • Мнения: 755
Ох като ги гледам как само се побарват, почесват, наместват, подръпват и т.н. май хич не им е лесно  Twisted Evil

хохохо ще ме умориш... баш им е драго да ти кажа.

Драго???
Има си моменти, когато си е доста конфузно!

хахах дали?  Риск винаги има...хахахха
темата ни на разговор е умопомрачителна, но не съм компетентна - сори. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 510
Аз така и не разбрах накъде е желателно да се поставя.
Може би проблема е само за удобство както при сутиените.

Общи условия

Активация на акаунт