Подсъзнанието може всичко 45 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 101 015
  • 779
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 39
начинаеща... сега Ви откривам
Благодаря, че Ви има!!!!

# 136
  • София
  • Мнения: 1 010
Може би на твърде ранен етап бях писала в тази тема - веднага почти след като прочетох "Подсъзнанието...".

Сега искам да споделя начините, по които на мен ми се отдава да се справям с нещата и по-точно болежките Simple Smile

- глава не ме боли по принцип, но ако се ядосам, понякога започва - остро; не я оставям да върлува, веднага я обгръщам с разполагаемите си съзнателни сили (докато карам, например, част от съзнанието ми е другаде), притискам я от всички страни, като топка, и я "стопявам" до точица, която изчезва в небитието. Simple Smile Болката отшумява веднага, заедно със завършека на моето съзнателно действие - винаги;

- ечемик - по същия начин. Най-късно на следващия ден вече почти няма вест от него. Херпес - също;

- настинки, вируси... бодра увереност, че организмът ми е мощен и се справя с всичко, ме отървава от всякакви напасти в зародиш още (един-единствен път за 1 година ме хвана гърлото, тогава бях в лоши отношения с бившия ми и някак не ми остана време да мисля за оправянето на гърлото, но се справих, и то без никакви лекарства);

- същото е с детето - за 1 година 2 пъти тръгна да вдига температура - единия път я свали на следващата сутрин, а другия - след 1 час (само в топла вода без сол сме топили краката, завих го с дебели завивки и той се изпоти), вярно е, че му сложих до леглото една капачка, налята с боров терпентин (невероятен бактерицид, извлечен от борова смола!) - сега мислим с негова помощ да се "дезинфекцираме" цяла зима Simple Smile

РЕЗУЛТАТЪТ: Без никакви, ама никакви лекарства 1 година. Под никаква форма: нито билки, дори, нито сода бикарбонат, нито хомеопатични... нищо!

Като направя още една година по този начин, ще издам книга  Joy

При интерес, ще споделя и за парите...  Hug

# 137
  • Мнения: 73
Здравейте, вълшебни! Хубав, магичен ден е днешният... Heart Eyes
Що се отнася до Инелия и нещата, които говори - аз я приемам, нямам никакво противоречие с думите й. Мисля, че все повече хора ще мислят и говорят като нея занапред. Всички ние сме тук сега, защото сме го пожелали и сме приели мисията си. Някои са готови и говорят за това, други мълчат... все още.  Wink Радвам се, че се появяват вече такива връзки. Heart Eyes
А гледате ли "Новите досиета" по ТV 7 ?

Обичам ви!  Heart Eyes или, казано с други думи -
" Сърцето - на човек или на Богинята Майка, е това, което превръща духа в материя, а после връща материята обратно към същността й на дух. Следователно именно нашето сърце, действащо като трансформатор, е средството, което прави безсмъртието напълно възможно.
Само чрез сърцето си сме в състояние да срещнем хората "там, където са", променяйки честотите си, докато не напипаме онази, която е взаимно приемлива.
Любовта може да накара нещата да се случват (превръщайки духа в материя) или да ни помогне да престанем да се държим отчаяно за разни неща и да се насладим на живота (превръщайки материята в дух)."
К.Пейдж, "Завръщането на Богинята Майка"

 Heart Eyes
Пепеляши, кажи за парите Grinning Hug

# 138
  • Мнения: 1 167
Да, и аз искам да разбера за парите  Grinning

# 139
  • Мнения: 3 417
Пепеляши боров терпентин ще се купува,ама я кажи за парите разбира се Wink

# 140
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Пепеляши,всичко,което описваш е успешно благодарение на твоята вяра-а тя е най-важното.Преди се изкушавах да споделям наши мисли и техники с хора,които са изпаднали в трудна ситуация.Знаете,че е пълен провал-човекът гледа недоумяващо,дори малко изплашено и се чувства длъжен да се съгласи с моето мнение,защото много убедително говоря.Но това беше преди,сега не натрапвам своето мислене-всеки ще стигне,когато е готов/само на сина си оставям на бюрото различни книжки-ако е готов,нека ги прочете/.
Писала съм и друг път за Кръстова гора и търсенето на камъчета с кръстче върху тях-възрастна жена,която живее там каза,че на всяко камъче има кръстче,но само който вярва  го вижда.
Радвам се,че сме инакомислещи и че искаме да храним душите си   bouquet

# 141
  • София
  • Мнения: 642
Пепеляши, радвам се, че се завърна при нас   bouquet

Много се радвам, че имаш такъв напредък. Страшно мотивиращо ми действат такива постове....
Обаче....
При мен не се получава така  ooooh!

Започвам да мисля по този начин (позитивно), правя всичко, което е по силите ми, за да се случват нещата. Мисля, че нищо лошо не би могло да ми се случи, а в същото време някой или нещо там някъде ми се присмиват на плановете и усилията и с едно побутване на пръста развалят всичко...
То малко като това да разкажеш на Господ за плановете си и да го разсмееш излиза при мене...

Но няма да се откажа да се боря и да правя това което трябва. Все някой ден ще се случи да стане това, което искам и да следвам плановете си без да се сгромолясват с гръм и трясък.

Това с боровия терпентин ме заинтригува, сподели откъде го купи и как се ползва  Simple Smile

Пък ако ти остане време кажи и за парите  Joy

# 142
  • София
  • Мнения: 1 010
Пепеляши,всичко,което описваш е успешно благодарение на твоята вяра-а тя е най-важното. Преди се изкушавах да споделям наши мисли и техники с хора,които са изпаднали в трудна ситуация.Знаете,че е пълен провал-човекът гледа недоумяващо,дори малко изплашено и се чувства длъжен да се съгласи с моето мнение,защото много убедително говоря...Но това беше преди,сега не натрапвам своето мислене-всеки ще стигне,когато е готов/само на сина си оставям на бюрото различни книжки-ако е готов,нека ги прочете/...

И аз, Синя роза, започвам лека-полека да стигам до този извод - за ненатрапването. Все още се изкушавам да говоря на хората, но с все по-умерен ентусиазъм и все по-малко думи...


За парите Simple Smile

След първото гледане на Тайната преди година се опитах да визуализирам същите 100 000, като човека от филма Simple Smile Не успях да си повярвам...

Изведнъж през пролетта, след като бяхме вече прочели със сестра ми и един общ приятел - и двамата от Германия - конферентно по скайп книгата "Подсъзнанието може всичко", доходите ми спаднаха драстично.
И преди се бяха случвали спадове, особено около майските празници, но този си беше чувствителен...
В края на май като теглих чертата и видях, че по-ниски доходи не съм имала през последните години, първата ми реакция беше: "къде бъркам"?
Втората: "няма да се дам".

Не знаех как да не се дам... Като начало започнах да си повтарям: "Ето, сега ще звънне клиент, днес ще имам поне 2 поръчки". Случваше се веднага след тези мисли да звъни човек за оферта.
Хващах се за това и си казвах: "Ще поръча - ще помисли малко и ще поръча" и си го представях как звъни отново, представях си чувството на удовлетворение...

Така карах упорито 1 месец - то друго не ми и оставаше... Взеха, че ми дойдоха идеи за леки корекции по сайта на фирмата, които се отразиха на броя на поръчките Simple Smile Но леко.

Същинската промяна дойде по следния начин:
Един ден се събудих с мисълта: "Аз ли не мога да взимам по ... лв. на месец? Та, един германец с дори по-ниско образование, ги изкарва без никакво усилие..."
И ежедневието ми взе да минава под този знак - тънко вплетен, като фонов шум на действията и мислите ми. От време на време си го казвах ясно наум. Юли доходите ми се покачиха с 60%, а август - със 150%, спрямо обичайните.

Като направих сметката за август в началото на септември... страхотна радост и удовлетворение ме обзе: бях успяла да стигна заветната цифра. Казах си строго, обаче, да не се забравям в отношенията си с околните...
Септември имаше незначителен спад, но октомври отново съм на избрания от мен връх.

Сега знам - увереността, общото чувство за успялост, правят нещата реални. Няма нужда занапред да се напъвам много. Вече знам как с лекота да го правя. Както със здравето Simple Smile
Естествено повечето пари са свързани и с повече поръчки, повече работа, но я върша с лекота и радост.

Сега е време да насоча вниманието си към все още липсващия мъж до мен. Защото искам още 2 деца Simple Smile

# 143
  • Мнения: 77
пепеляши,много ти благодаря.
написаното от теб действа стимулиращо и много ме радва Hug
аз също съм гледала Тайната,но ще си я повторя Joy
хубава вечер на всички  bouquet

# 144
  • Мнения: 23
Пепеляши,  Hug Peace

# 145
  • София
  • Мнения: 1 010
Пепеляши, радвам се, че се завърна при нас   bouquet

...Това с боровия терпентин ме заинтригува, сподели откъде го купи и как се ползва  Simple Smile


И аз се радвам, rainbow, че имам добри новини  Hug

Работила съм в единствения завод за подобни продукти в Балканите - Колофонния завод във Велинград. Сега това предприятие е почти затрито.
От там знам за ценните свойства на терпентина - боров и балсамов (незначителна е разликата между тях за здравни цели).

Това е естествен продукт от боровата смола, която в онзи район се събираше в огромни количества. Наистина, не знам как беше допуснато да се срине този гигантски завод с уникално производство...

Както и да е. Боровият терпентин е с повишена летливост. Затова и действа бързо.
В никакъв случай не се приема вътрешно!

Използва се като разредител в редица промишлености. Използват го масово и художниците.
Има "двойник", който няма органичен произход, силно отровен е и трябва да се внимава да не се обърка. Двойникът е уайт спирит - наричан още "терпентин". Няма никакви прилики с истинския терпентин.

Миризмата на терпентина на някой може да му се стори и извратено приятна. На мен лично не ми е любима, но не роптая Simple Smile.
Усеща се смолата в аромата...
Както при гръцката Рицина Маламатина (бяло вино, държано в насмолени бъчви). Simple Smile

Купувам го в малки количества (то големи не са и нужни за здравни цели) от Пловдив - единствения човек, на чиято дума вярвам в това отношение. Работихме заедно в Колофонния завод. Инженер, разбиращ в дълбочина тази материя.

Слага се в малка капачка боров или балсамов терпентин до леглото. Не мирише натрапчиво, бързо се свиква с миризмата му, защото е естествена, предполагам.

И, разбира се, не трябва да забравяме, че нашите мисли са най-големия лечител или саботьор...




# 146
  • София
  • Мнения: 1 010
Страшно мотивиращо ми действат такива постове....
Обаче....
При мен не се получава така  ooooh!

Мисля, че има шанс да ти помогна - с личния си опит. Има някъде пробойна - това обяснението, според мен. Няма начин да си 90% позитивна и да не се получат нещата.
Казвам 90%, защото човек все някога се отнася и залита.

Моят живот винаги е бил под мотото: "Животът е прекрасен" и все се чудех какво пък толкова правя, че да ми казват постоянно: "ти си късметлийка".
Оказа се, че аз, като лудите Simple Smile си живея в свят, където лошото се забравя, гледа се само напред, вижда се само хубавото. Дразнителите се отстраняват своевременно (е, не ги убивам   Laughing).

Освен това винаги приемам, че може да греша, казвам истината, свеждам глава, докато бурята отмине (винаги има буря - след всяка истина) и дочаквам да пожъна резултатите.

Направо съм идеална  Joy Пък що съм без мъж, това някой друг ще трябва да ми каже...

Последна редакция: сб, 05 ное 2011, 21:50 от Пепеляши

# 147
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Сега знам - увереността, общото чувство за успялост, правят нещата реални. Няма нужда занапред да се напъвам много. Вече знам как с лекота да го правя. Както със здравето Simple Smile
Естествено повечето пари са свързани и с повече поръчки, повече работа, но я върша с лекота и радост.

Сега е време да насоча вниманието си към все още липсващия мъж до мен. Защото искам още 2 деца Simple Smile


 Peace Споделям


Пожелавам ти успешно осъществяване на последното  Flutter  другар в живота и още дечица  Grinning
И аз "тайно" си мечтая за още .... деца  Flutter






Незнам защо някои си мислят че парите пдадт от небето и че има лесни пари щом ползваш техники и т.н. неща които те карат да си уверен и да постигаш и да се бориш за целите   Rolling Eyes

Е' и нещата които Пепеляши е споделила се вижда че се е трудила за тези пари не е седяла  да чака да и се тропнат  Hug
Но вероятно от страни може и да изглежда че ни падат от небето като манна небесна  Mr. Green Еми не е така  Laughing




Едно интересно интервю на руски  Wink с психолога Александър Свияш  Grinning
Допадна ми и го споделям с вас  Grinning



http://www.youtube.com/watch?v=gMSES69DuW0&feature=related



Последна редакция: нд, 06 ное 2011, 01:03 от Desss

# 148
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Страшно мотивиращо ми действат такива постове....
Обаче....
При мен не се получава така  ooooh!

Мисля, че има шанс да ти помогна - с личния си опит. Има някъде пробойна - това обяснението, според мен. Няма начин да си 90% позитивна и да не се получат нещата.
Казвам 90%, защото човек все някога се отнася и залита.

Моят живот винаги е бил под мотото: "Животът е прекрасен" и все се чудех какво пък толкова правя, че да ми казват постоянно: "ти си късметлийка".
Оказа се, че аз, като лудите Simple Smile си живея в свят, където лошото се забравя, гледа се само напред, вижда се само хубавото. Дразнителите се отстраняват своевременно (е, не ги убивам   Laughing).

Освен това винаги приемам, че може да греша, казвам истината, свеждам глава, докато бурята отмине (винаги има буря - след всяка истина) и дочаквам да пожъна резултатите.

Направо съм идеална  Joy Пък що съм без мъж, това някой друг ще трябва да ми каже...
Здравейте отново,

Мише, благодаря за темичката, страхотна е!

Пепеляши, много мотивираща си, наистина - благодаря!

За мъжа - а ти поискала ли си го - по начина, по който поиска увеличението на доходите? Т.е. с подробности и т.н.?  newsm78

Лично аз нямам съмнение, че ще се появи в живота ти скоро - и то точно такъв, какъвто го искаш. Hug

# 149
  • София
  • Мнения: 1 010
Момичета  Hug

И съм страшно радостна, че точно тази тема е толкова посещавана...

Това, всъщност, е логично - всеки, който иска да живее по-добре, търси начини.
А изглежда българките сме по умните такива...  Laughing

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт