Подсъзнанието може всичко 45 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 101 055
  • 779
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 959
Благодаря, аз на календара съм си отбелязала 21ви декември, но мислите ми клонят към 23ти декември и най-вероятно този ще е моят ден  Hug

# 706
  • Мнения: 1 422
Днес от сутринта съм все с тази мисъл затова ви я подарявам за красиво начало на деня:

Любовта обезоръжава всяка агресия.

# 707
  • Мнения: 3 929
Днес от сутринта съм все с тази мисъл затова ви я подарявам за красиво начало на деня:

Любовта обезоръжава всяка агресия.

Какво съвпадение! Точно тази мисъл ме преследва и мен тия дни. В събота имах практически урок, а поуката беше точно тази - само с любов! Hug

# 708
  • София
  • Мнения: 1 724
Розиии, и прекрасна, и умна  bouquet
КЛОНКА, този цитат на тапет трябва да го направим - патент на феите  bouquet

# 709
  • Мнения: 298
КЛОНКА много мъдро,поста ти ме впечатли,въпреки,че не е писан за мен.Моя проблем е следния от над 10 години,чета подобни книги и имам не едно сбъднати желания,даже едно доста голямо,но в момента сме с малката ми принцеса в такова положение,че всеки вирус ни лови,вече и седмица не можем да изкараме здрави в момента тя е с гъбички,след разстройство и хрема от една седмица,от Събота е и със страшен конюнктивит на двете очи и аз съм с хрема от една седмица вече и вместо да се оправям,днес се събудих с много неприятна болка в гърлото и двете сме с кашлица,баткото е само с хрема,а таткото него го минава много леко.Та въпреки всичко твоя пост ми подейства освежаващо,чета всеки твой пост с голям интерес.

# 710
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 698
Темата ,винаги става прекрасна  Grinning,когато наближи 47-48 страница .
Клонке за първи път прочетох толкова дълъг пост Hug Станах ти фен. Благодаря.
Като, минат постите,ще те навестя за едно кафе.

Но зная простички истини за живота. И зная, че ако човек вярва, че е прекрасен, хубав, умен, способен, ако той вярва, че хората го харесват и се чувства добре, когато е харесван, той никога не остава сам.
Това правило почти не познава изключения. Освен ако човекът целенасочено иска да бъде без партньор и отхвърля предложения.

Изводите ги оставям на теб.

И ти желая много, много щастие.

# 711
  • Мнения: 170
rosikosefi,не се давай на вирусите.Има много по тежки болести.След седмица всичко ще е минало.Пробвай с хомеопатия,ако и вярваш.Преди седмица и аз бях така и се оправих за 2 дни.Колкото по недоволстваш на болестта и се вглеждаш и страхуваш от нея,толкова я подсилваш.
 Мисли си,че по празниците с колкото и болни да се срещнете вие ще сте с имунитет и ще сте си здрави.Пиши на лични ако искаш да ти дам някои съвети,да не натоварваме темата.

# 712
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз всякакви настинки и леки вируси ги приемам спокойно,те са си в реда на нещата за мен. Не ги намирам за повод да се чувствам необичайно зле. Лекувам се. Мразя детето да е болно, но неизбежно, хора сме.
За всяка болка си има лек. Simple Smile

Даниела, много ясно, че съм преживяла подобни неща. Честно казано, не се сещам за човек, дето да не е преживял поне една раздяла, която да е мислил за драмата на живота си. Laughing
До следващата. Mr. Green
Или до намиране на точния човек.

Вървиш по улицата, гледаш хората едни такива - говорят, смеят се, мърдат, абе...живи. А ти си викаш - не е нормално, не може да бъде, светът не съществува, светът свърши...НЕГО го няма в живота ми.... Joy
Чудничко изживяване е. Crazy
И след време идва онова неизбежно "как може да съм била такава овца..." Laughing

# 713
  • Мнения: 1 422
И след време идва онова неизбежно "как може да съм била такава овца..." Laughing

Или "патка"  Whistling Laughing Laughing Обикновено по отношение на най-неподходящите за нас мъже сме най-упоритите патки.

# 714
  • София
  • Мнения: 2 840
Да, това е като някакво неписано правило - колкото е по-неподходящ, толкова е по-страхотен, невероятен, абсолютно уникален...
Ебе, ясна е картинката Laughing

Може би е време да се помисли за извеждане на някакъв алгоритъм за разпознаването на неподходящия. И безумното влечение, както и мисълта, че е надарен с нечовешки качества задължително трябва да са част от картинката.

# 715
  • По света и у нас
  • Мнения: 189
             Клонке, изглеждаш колоритна личност и ми е приятно да те чета. Simple Smile Всеки ден влизам в темата, за да се заредя с енергия. Благодаря на всички пишещи тук момичета - от всеки случай човек може да научи нещо полезно. Аз съм от хората, които бързо успяват да се измъкнат от "дупката". От три седмици гостувам на единия си син и вечер му чета някои от описаните от вас истории. Той е на 30 г и беше тръгнал за малко надолу/ несподелена любов/. Та, благодарение на вас,  се окопити бързо Simple Smile Без да ви е чел, преди 1 г си написал на хартия каква е Голямата му мечта. После забравил за написаното, но през всичките месеци мечтаене се сещал вечер и през почивните дни да облича работна дреха на известна фирма за обувки /мечтаеше да работи в нея/. И оня ден ми каза: "Майко, ами Голямата ми мечта се сбъдна още в края на лятото, а аз чак сега се усещам. Време е за оформяне на нова мечта". И започна нещо да пише. Grinning Желая сбъдване мечтите на всички посетители на този чудесен клуб!

# 716
  • Мнения: 39
Запис! Много хубава тема  Hug

# 717
  • Мнения: 9
И след време идва онова неизбежно "как може да съм била такава овца..." Laughing

Или "патка"  Whistling Laughing Laughing Обикновено по отношение на най-неподходящите за нас мъже сме най-упоритите патки.

Съгласна  съм с Вас с едно изключение.Аз вместо "патка" казвам "голяма бяла птица"-заради сина си.
Той като ме чуе веднага казва -мамо това е лебед,лебед. Joy Joy
Така че всички ние страдали заради някой мъж сме красиви лебеди.  bouquet Grinning

# 718
  • Мнения: 1 652
Днес от сутринта съм все с тази мисъл затова ви я подарявам за красиво начало на деня:

Любовта обезоръжава всяка агресия.

Обратното чувство на ЛЮБОВТА не е омразата, а страха  .

Vodoley хубава история  Hug
rosikosevi, мисля, че мога и аз да ти предложа нещо за излекуване. Пиши на лични, ако искаш.
Клонке алгоритъм- добро идея.Но той по-скоро се чувства според мен- не мога да го опиша. И въпреки всичко- при такива мъже още в началото има частица лъжа. Peace

Хора, днес е много хубав ден за мен и детето ми! Получихме награда от небесата / аз чрез него/.
Благодаря за изобилието!Благодаря на щедрата Вселена и на Бог!

# 719
  • По света и у нас - за сега в Белгия :)
  • Мнения: 1
.....Дадох си сметка, че чрез решенията си рушим живота си с години, и после се надяваме на техника, на някой или нещо, което ще го промени......
За да се промени живота ни, трябва ние да се променим.  Досега все си мислех - Вселената ще ми помогне, някой ще се появи в живота ми и ще изтрие сълзите ми Simple Smile Сега знам, че аз съм тази, която трябва да си помогне! .....
Даниела стигнала си до много правилни изводи. Техниката си самата ти. Ти си силата и даже ти си твоята Вселена. Никой друг няма да може да ти помогне, както ти самата. Радвам се, че си го осъзнала.
КЛОНКА ти е задала страхотни въпроси:
ти за КАКВО страдаш? И за КОГО?
Какво всъщност се е случило - раздяла с мъж?!  
Аз бих ти предложила да си зададеш тези въпроси отново и да разбереш дали истинкият отговор е - раздялата с този мъж или по-скоро страхът - че от тук натък ще останеш за винаги сама или болката и разочарованието, че не си достатъчно добра и перфектна и си била изоставена. А може би всичко накуп. Или нещо друго, за което не се сещам, но отново не свързано с мъжът. 
Ако се абстрахираш от мъжа като фактор и се запиташ, къде е проблемът дълбоко в теб, ще успееш да си помогнеш много по-бързо. Ще успееш да обикнеш себе си по-бързо. Защото факти са:
- ти си страхотна жена и заслужаваш най-доброто 
- ти си достатъчно добра, за да живееш прекрасен живот изпълнен с истинска любов
- ти си най-важната и най-значимата и знаеш как трябва да уважаваш и цениш себе си, достойно, не егоистично
И накрая факт е:
- че винаги ще има някой, който да иска да застане до и да прекара живота си с Такова прекрасно създание. Което те спасява от самотата.
Помогни си, спомни си как да се обичаш истински! Защото го заслужаваш! newsm51

Фактите важат за абсолютно всекиго! Според мен. Hug

КЛОНКА много добри въпроси newsm10


Но защо мислиш, че имаш нужда от ПОМОЩ? Нима си в беда? Нима ситуацията наистина е чак толкова зле?

Защо си срещнала този човек, запитвала ли си се?
При какви обстоятелства го срещна?
Тогава имаше ли усещането, че имаш нужда от помощ?


Определено смятам, че хората усещащи огромна болка поради даден порблем имат нужда от помощ. Имат нужда от собствената си помощ, да излекуват миналото си, да излекуват подсъзнанието си! И да осъзнаят, както казваш ти, че бедата, всъщност, не е беда!

И накрая бих искала да поздравя всички ви с зареждащия ентусиазъм на това мило прасенце. И да ви кажа - изходите, решенията, начните са винаги простички, търсете ги там където най-неочаквате и продължавайте да пробвате, без да се отказвате! Hug

http://vimeo.com/27256955

Общи условия

Активация на акаунт