Туба и Джансел, Запленяваща сърцето (Gönülçelen) и след това - Тема 139

  • 39 996
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 240
Здравейте!
Появих се още на първа страница!  Joy Joy
Малко сте писали от вчера.  Wink

Цвети, благодаря за кафенцето- веднага ще се възползвам! Hug
Таня, надявам се да си по-добре. И аз ще придружа кафето с цигарка. Дребни пороци, какво да правим!  Wink
За срещата през ноември са възможни датите - 12, 19 и 26.
В крайна сметка да има ли анкета или не, защото от предишни анкети имаме опита, че гласуват много когато е анонимно, но когато трябва да се обяви присъствие  сериозно бройката е различна.  Wink

Момичета, за цветята не се чувствайте задължени. Темата като визия за първи пост е отдавна готова / смятам, че това е оптималния вариант за всеки нов зрител да се запознае със сериала като актьори, сюжет и развитие на действието/ и смяната на декоративни детайли и цветове не е кой знае какво. Laughing

Хубав ден на всички.  Hug

# 16
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И сега да добавя нещо от любимата ми италианска музика.  Hug

Рики е Повери

# 17
  • Мнения: 10 240


В понеделник наистина ще гледаме финала на Лъжовна пролет.
Все си мислех, че има шанс да бъде продължен.


Yalanci Bahar 9.Bölüm Final Fragmani

# 18
  • Мнения: 10 240
Джансел изглежда много добре като Азис във трея, но края му няма да е добър, както изглежда.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ринка,  Peaceаз пък намерих резюмето и този път Гугъл се справи добре, така че се разбира.  Peace

''Когато се срещат в оранжерията, Дениз казва, че тя не е виждал писмото, но не убеди Азиз, за да я вярвам. Той не вярва нито една дума от Дениз. На следващия ден Дениз убеждава Зейнеп да разкаже всичко на Мехмет. Зейнеп отговаря Мехмет и му казва всичко. Знаейки всичко, Мехмет става наистина ядосан. Азиз научава за това и се опитва да се скрие с Muge. Полицията също се забърква. Muge няма представа за опасността. Зейнеп отново се жертва заради семейството си, докато Азис не знае края на този път. Виждайки нов живот с Зейнеп Азиз започва да прави планове и е много щастлив. Всъщност, далеч от всички, те прекарват една романтична вечер в планинска къща, но по-късно болезнено изненада очаква Азиз.''

А, този край на Азиз,  Thinking според мен е напълно очакван, след като 9 епизод е финален.  Peace
Затова аз, пак минавам на Мурат и Хасрет / не искам да си развалям настроението /.  Hug


Последна редакция: пт, 28 окт 2011, 16:46 от Cveti67

# 20
  • Мнения: 4 535
За срещата ще говорим довечера, тук ще съм след мача . При мен никакъв проблем за която и да е дата. Мога да я организирам и за половин час. Имам опит. Хубаво е да има ден за разходка из Пловдив.  Времето е наше Grinning

# 21
# 22
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Малко музика за танцуващата двойка  Wink



Демис Русос

# 23
  • Мнения: 10 240


Една горда Хасрет и
едно ново подписче от любим за някого момент


# 24
  • Мнения: 2 195
Ринка, добре заварила в поредната нова тема    bouquet  bouquet  bouquet

Понеже темата е синя, а ние покрай спомени за прказката ПС и мечти за нови приказки изпадаме в безвремие, та пак става 2 в 1: Синьо безвремие:



ПП само не си мислете, че Н.Йотова ми е любимка.

А от трея: Дж. ми хареса - много по-естествен е, а З. да вземе да го убие  Naughty Ами как да я харесам тази жена ooooh!

Последна редакция: пт, 28 окт 2011, 18:07 от Bagi

# 25
  • Мнения: 10 240


Много харесвам момента на срещата на мокрия оджа и накипрената Хасрет.
Когато си спомня как беше направила маникюра си... Joy Joy Joy

Баги, Зейнеп май ще убие Азиз / Селим.  Cry Джансел ще си е непокътнат!/слава богу!/  Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 2 195
Ринка, знам, но така написано е по-малко конфликтно. Така и не успях да харесам германската комшийка. Виж Мюгето - да. Ами жива и чувствена ми е! Но за нея май няма да остане време да я утешат!  Cry

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 40
    Момичета, току що влезнах в темата и бързам да пиша.
   На 12 ноември правим ЗЛАТНА СВАТБА / #Crazy #Crazy #Crazy - кой ли от двама ни заслужава по- голяма награда награда  newsm78 newsm78/.
  Ще ми се срещата да бъде друга дата, но... болшинството решава. 
   
     Хубава ни е новата тема, както винаги, но най- важното хубави са нейните " Обитатели " / и аз, де Joy Joy Joy /
   Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 10 240
Ренибо, златната сватба е прекрасен момент!
Скоро празнувахме такъв юбилей на няколко двойки с преподписване на брачните клетви и беше страхотно както за "младоженците", така и за всички гости!
Маестро Бурхан е готов да посвири на запленените.


# 29
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

Ренибо, хубав повод за празник ви предстои... Hug

Много ми хареса констатацията ти...и аз мисля, че хората в темата я правят да е това, което е. Peace Laughing

Хубава ни е новата тема, както винаги, но най-важното хубави са нейните " Обитатели "  

Много ми е приятно, че виждам присъствие и на балкона...от нови приятели и надявам се-запленени... Hug





Общи условия

Активация на акаунт