Yalancı Bahar / Лъжовна пролет ~Това не е краят...~ *13*

  • 38 338
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 30 206
аууу, какъв фрагман  Shocked За мен Зейнеп ще го застреля и ще се самоубие  Rolling Eyes

Тинче, аз днес ще пращам, че след толкова почерпки за имен ден, снощи заспах  Embarassed

Жалко, че вече няма да ги гледаме на екран, но дано към Н.година започнат нови проекти.

# 46
  • София
  • Мнения: 7 893
Сега няма да се бием с  riminiii Joy Joy Joy щото казах, че взимам всичко което излезе първо като субтитри    Mr. Green Mr. Green Mr. GreenЧовек да не излезне за малко Sick Joy Joy Joy
Тя го е взела халал да и е hahaha hahaha hahaha
Ми аз тогава съм на четвърта и пета част , те са си мои по презумпция, за другото не знам Hug

Мише и аз така мисля, убийство и последващо самоубийство Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 5 334
Току-що изпратих и редактираната пета част на и-мейла ни. Hug

Риминче, много е красиво от вчера в цял Абърдийн. Както знаете, най-много са индийците във Великобритания - та целият град свети от снощи. Затова не си дърпам пердетата - гледам към центъра, който е по-нависоко, и е страшно красиво. Heart Eyes

Мише, не се тревожи, мила - когато успееш. Hug

# 48
  • Мнения: 15
А този надпис на огледалото не ознава ли че тя все пак му устройва клопка?
И не го застрелва тя, а полицията.  newsm78 newsm78

Ако тя го убие, по добре е да последва самоубийство. Така ще е по лесно за всички и най вече за сина й.

Шатци, извинявай, или не съмм прочела поста ти, или не съм разбрала, вземи ги ти, аз още не съм почнала.

# 49
  • Мнения: 14 505



        TINCHE , milichka blagodarj ti za novata no ne posledna tema.


                                                       



   Kali,  newsm10 smile3501

    Cheta vsichko no bez kiriliza sam kato gluhonjna.


  Na vsichki momicheta  Hug newsm51  love001  love001  love001 Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 5 334
Себииии Shocked Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Миличката ни тя!  bouquet Липсваш много - да знаеш!  bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 7 893
Взимам си ги , не е срам  Embarassed Joy Joy JoyРимини Hug Hug Hug

Кали , ми Джансел наистина съжалява.Втора Самира съм Embarassed Embarassed EmbarassedТой според мен много си харесваше героя от самото начало и ако някой си мислят ,че е поза аз не.Беше много въодушевен и искрен .И аз съжалявам , за сериала .Дано се възстановят от неприятното спиране всички актьори , възможно най бързо Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 7 893


Самира: Зейнеп е написала: "Аз съм отвлечена и отведена в една къща в планините в Галата, моля ...    (не може да чете последната дума, може би е  "намери ме" или нещо друго)"
Ако не го е убила физически , е спомогнала  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 5 334
Я Тина-терористът Twisted Evil hahaha да разпредели, че да не се караме (направо ще се бием! Naughty Joy):

Осми епизод

1ва част - чакаме превод от Мишето - Риминчето ще реди субтитри
2ра част - готова - Шаци реди субтитри
3та част - чакаме превод от Гавинчето - Риминчето ще реди субтитри
4та част - чакаме превод от Лийчето - Шаци ще реди субтитри
5та част - готова - Шаци реди субтитри

 Hug Hug Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 7 893
Дам , да не изтрепаме за работа Mr. Green Mr. Green Mr. GreenИ после българките били мързеливи.Как ли не Joy Joy Joy

Себи  Hug

# 55
  • Мнения: 15
Няма поза в Джансел  Hug, той винаги е искрен и прям в изказванията си, наистина съжалява и страда, нормално е, противното би било нестествено. Много въодушевен беше за героя си, игра с душа и сърце и му предаде част от своя неповторим чар и страст,  много убедително, така, че и тези  9 серии са достатъчни да усетим трагедията на Селим. Какви шеги си играе съдбата с нас понякога.  ooooh! Sad Sad

# 56
  • Мнения: 1 095
Няма поза в Джансел  Hug, той винаги е искрен и прям в изказванията си, наистина съжалява и страда, нормално е, противното би било нестествено. Много въодушевен беше за героя си, игра с душа и сърце и му предаде част от своя неповторим чар и страст,  много убедително, така, че и тези  9 серии са достатъчни да усетим трагедията на Селим. Какви шеги си играе съдбата с нас понякога.  ooooh! Sad Sad

Римини, ама на нас ще вземе да ни хареса този тип "мини сериали"... hahaha hahaha hahaha
Сега, като се сетя за другите сериали (преди ЛП), които съм гледала..., хубави сериали, ама колко излишно имаше в тях... Аха да стане нещо, айде 10 сериии разтягане, стигнем до сюблимния момент и те пак ги "разтикат" (по сценарий)... hahaha hahaha hahaha

# 57
  • София
  • Мнения: 7 893
Няма поза разбира се у Джансел .Утре може и някой да помислят ,че съм се халосала по него, което не  е вярно.Това съвсем сериозно.Харесвам героите му  [b]всички[/b], еле па Селим от последния фрагман Embarassed  Embarassed Embarassed
Джансел ми е симпатичен първо защото е работохолик ,а не звездоман , ако беше надали ще се снима в продукция на канал Стар Mr. Green Mr. Green Mr. Green и второ снима това което на него му е кеф.
За съжаление и наше и негово избора не се хареса  Sick

# 58
  • София
  • Мнения: 5 334
Аз очаквам през следващия сезон Джансел да е в продукция на KanalD, че да сме 100 на 100 сигурни. hahaha hahaha

Абе, тия арабки съвсем не зарязоха с тоя фрагман. Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 1 095
Няма поза разбира се у Джансел .Утре може и някой да помислят ,че съм се халосала по него, което не  е вярно.Това съвсем сериозно.Харесвам героите му  [b]всички[/b], еле па Селим от последния фрагман Embarassed  Embarassed Embarassed
Джансел ми е симпатичен първо защото е работохолик ,а не звездоман , ако беше надали ще се снима в продукция на канал Стар Mr. Green Mr. Green Mr. Green и второ снима това което на него му е кеф.
За съжаление и наше и негово избора не се хареса  Sick

Още едно потвърждение, на това, защо сме заедно тук в темата.
Абсолютно точно казано Шатси. Съвпада с моето мнение.
Най-готиния образ изигран до сега е на Селим. Знам, че е на филм и знам, че ако трябва да е истина (майко мила - да те преследва такъв до лудост влюбен мъж..., направо си е опасно...).
Това другото дето си го написала за Джансел също е вярно.
 newsm10 newsm10 newsm10

В последните сцени на последната серия направо е различен, това ли прави любовта с хората...
Селим/Азиз/Джансел наистина изглежда страхотно.



(той наистина истински обича, малко лудо, но обича, докато за Зейнеп - не знам какво да кажа..., за 8 серии, не видях любов в очите и...)

Общи условия

Активация на акаунт