Yalancı Bahar / Лъжовна пролет ~Това не е краят...~ *13*

  • 38 354
  • 741
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 7 895
Не знам Кали кога ще е на екран , няма да е скоро  newsm78Нормално според мен да си почине месец , два  Mr. Green Mr. Green Mr. Green айде три  hahaha hahaha hahaha а пък и тая работа тяхната е сезонна . Не им следя сезоните, но помня , че ПС почна края на февруари  newsm78
Личния живот не е интересен щото , какво толкова .Жената , кучето и разходки ,абе домашни истории .Хайде някой мач добре дошъл ще има снимки. Hug

Мише  Joy Joy Joy

# 301
  • Мнения: 1 095
Не знам Кали кога ще е на екран , няма да е скоро  newsm78Нормално според мен да си почине месец , два  Mr. Green Mr. Green Mr. Green айде три  hahaha hahaha hahaha а пък и тая работа тяхната е сезонна . Не им следя сезоните, но помня , че ПС почна края на февруари  newsm78
Личния живот не е интересен щото , какво толкова .Жената , кучето и разходки ,абе домашни истории .Хайде някой мач добре дошъл ще има снимки. Hug

Мише  Joy Joy Joy
Шатси, съгласна съм с теб.  Личния живот до толкова, че да го видиш, че всичко е наред (щастлив, спокоен, хапнал, пийнал, разходил се...), другото е важно. То става вече нещо като наркотик, научихме се да го гледаме един път седмично на екран, сега ще ни е кофти.

# 302
  • София
  • Мнения: 7 895
Имаше някаква идея да се гледа и друг сериал ,което е трудно за момента. newsm78Аз писах ,че съм намерила само епизод едно и две с пълен превод на английски .От Самира  Joy Joy JoyЗнам ли дали ще се хареса подобно нещо, щото в главната роля е Берен.На мен това въобще не ми пречи де , аз си я харесвам  Embarassed Embarassed Embarassed

# 303
  • Мнения: 1 095
Имаше някаква идея да се гледа и друг сериал ,което е трудно за момента. newsm78Аз писах ,че съм намерила само епизод едно и две с пълен превод на английски .От Самира  Joy Joy JoyЗнам ли дали ще се хареса подобно нещо, щото в главната роля е Берен.На мен това въобще не ми пречи де , аз си я харесвам  Embarassed Embarassed Embarassed
Шатси, говорим за Спомни си любима, ами аз съм си смъкнала до 10 серия и ще си го гледам. Все нещо трябва да гледам. Предпочитам сериал с участие на Джансел.
Ако пък някой иска да гледа Прекършени криле, със сърбо-хърватски субтитри (дават го по тяхна телевизия), мога да дам линк...  Joy Joy Joy Joy

# 304
  • София
  • Мнения: 7 895
За същия "Спомни си любима" става въпрос Кали щото в "Прекършени криле" пак си заминава мърцина рано рано Joy Joy Joy
Ти дай линк, обаче хората може и да искат да го гледат  HugИ аз ще метна едно око , макар че историята я проучих Joy Joy Joy

# 305
  • Мнения: 1 095
Не знам вие, ама аз снощи голям рев му дръпнах на последните сцени... (оревах го този Селим).


 


Думи на Селим към Зейнеп (точно от този кадър):

"Какво направи Зейнеп...Съжалявам, не че умирам, а че няма да те виждам повече..."


Искам да се сетя за герой, който е по-влюбен от Селим..., ама май не мога.
            

# 306
  • София
  • Мнения: 7 895
Снощи не съм гледала с вас , а и тези думи за пръв път ги чета  Hug
Абе Селим си е жертвата на "Лъжливата пролет" спрямо Зайнеп, не спрямо другите потърпевши.Не го докараха тоя финал и това си е  Mr. GreenИмам предвид , че всичко дето направи Селим си замина ей така, Зайнеп , абе все едно не се касае за нея.
Е няма герой по влюбен от Селим , в тоя сериал няма . Mr. Green

Последна редакция: вт, 01 ное 2011, 22:19 от Shatzi

# 307
  • София
  • Мнения: 30 253
Не знам вие, ама аз снощи голям рев му дръпнах на последните сцени... (оревах го този Селим).

Думи на Селим към Зейнеп (точно от този кадър):

"Какво направи Зейнеп...Съжалявам, не че умирам, а че няма да те виждам повече..."


Искам да се сетя за герой, който е по-влюбен от Селим..., ама май не мога.
            

 Cry Cry Cry

# 308
  • Мнения: 1 095
Ако бяха му отпуснали още някоя и друга серия (например 15) щеше да стане много хубав мини сериал, не че и сега не е, (аз много го харесвам), но с няколко серии отгоре, щеше да е изцяло завършен...

Джансел беше страхотен... Много добре си изигра сцените когато призна всичко пред Мюге, много добре игра сцените в оранжерията докато чакаше Зейнеп да дойде (нагъл до безобразие...), за последните сцени да не говорим... (много истински). Страхотен актьор...
Правилно си харесва героят Джансел (различен от досегашните му роли), аз също харесвам Селим (в чисто психологически аспект, е и визия естественоJoy Joy Joy

Последна редакция: вт, 01 ное 2011, 22:46 от kali_georgieva

# 309
  • София
  • Мнения: 7 895
Ако бяха му отпуснали още някоя и друга серия (например 15) щеше да стане много хубав мини сериал, не че и сега не е, (аз много го харесвам), но с няколко серии отгоре, щеше да е изцяло завършен...

Джансел беше страхотен... Много добре си изигра сцените когато призна всичко пред Мюге, много добре игра сцените в оранжерията докато чакаше Зейнеп да дойде (нагъл до безобразие...), за последните сцени да не говорим... (много истински). Страхотен актьор...
Правилно си харесва героят Джансел (различен от досегашните му роли), аз също харесвам Селим (чисто психологически аспект, е и визия естествено  Joy Joy Joy
Щеше да е супер история  само още малко трябваше да го завършат , ама толкова  Mr. Green

Колкото до Джансел в последния епизод беше перфектен , то и ролята му поне имаше контур.За разлика от на Фахрие , игра си и тя ама до никъде и докараха нейната Зайнеп.

Лека нощ  Hug че пак се присещам за нашия финал Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 310
  • София
  • Мнения: 5 334
Кали, права си. За две неща ми е кофти - че няма да виждам повече страхотната игра, която прави Джансел. Защото той направи невероятна, трудна за изиграване роля. А Фахрийе надмина всички мои очаквания, и се нареди в Топ 5 на любимите ми актриси - невероятна беше, във всяко едно отношение. Второто е, че сериалът беше с изпипани 8 серии, а съсипаха финала. Все си мисля, че можеше по... така. Flutter

# 311
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 312
  • Мнения: 1 095
Кали, права си. За две неща ми е кофти - че няма да виждам повече страхотната игра, която прави Джансел. Защото той направи невероятна, трудна за изиграване роля. А Фахрийе надмина всички мои очаквания, и се нареди в Топ 5 на любимите ми актриси - невероятна беше, във всяко едно отношение. Второто е, че сериалът беше с изпипани 8 серии, а съсипаха финала. Все си мисля, че можеше по... така. Flutter
E, Тинче, винаги може повече.
Тя го застреля всички сме се вторачили, какво ще каже Селим и те превключват на полицаите..., може ли тази силна сцена, да я прекъсваш...
Може би нямаха много време да обмислят. (ако бяха пропуснали една седмица, без излъчване на епизод, можеше и да направят нещо по-така...).

# 313
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 314

Общи условия

Активация на акаунт