Съмнение - втората чертичка е бледа

  • 2 087
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 217
Бледа, не бледа - това си е положителен тест. Ако е желано -честито!  bouquet

# 16
  • Мнения: 130
Айде честито! Бледа или не си е там!  Hug

# 17
  • Мнения: 324
Айде честито! Бледа или не си е там!  Hug

Мдааа, щом я има, няма значение колко е наситена/бледа  Wink
Честито и от мен!

Беше ли вече на преглед? Похвали се, ако искаш  Hug

# 18
  • Мнения: 9 438
Бременност определено има!
Честито!  bouquet

# 19
  • Мнения: 187
И при мен втората чертичка на теста на теста беше толкова бледа,че си помислих да не би да си внушавам. ShockedЗа по сигурно след няколко часа си направих друг тест,който пак отчете бременност.На вторият тест чертата беше по-наситена. Grinning

# 20
  • Мнения: 2 286
Честита бременност! Ходи ли на лекар? Сигурно знаеш, но пий фолиева киселина

# 21
  • Мнения: 3
Все още не съм ходила, защото имах проблеми, но ходих до аптеката и ми препоръчаха витамини с фолиева киселина. Не знам дали мога да напиша марката, но казаха, че са добри. Само не знам  дали 1000 mcg  е достатъчно или трябва да взема и отделно фолиева киселина. Ще съм много благодарна, ако ми отговорите.

# 22
  • Мнения: 776
  Нямам спомен във витамините които пиех колко беш ФК, но си пиех отделно и нея.
 До колкото си спомням няма опасност от предозиране, защото излишното се изхвърля чрез урината.
  Ако греша нека някой ме поправи.
  Лека бременост и от мене!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 391
Само не знам  дали 1000 mcg  е достатъчно или трябва да взема и отделно фолиева киселина. Ще съм много благодарна, ако ми отговорите.

Препоръчителната дневна доза Фолиева киселина при бременност е 400мкг Peace

# 24
  • Мнения: 41
При моят тест 2 месеца преди сегашната ми бременност чертичката също беше много бледа. Доки ми каза да отидана преглед около две седмици след това. За съжаление прокървих и обяснението беше, че е имало само физиологично имплантиране, но ембриона не се е закрепил достатъчноза за матката.
Слава Богу два месеца по-късно всичко мина гладко и вече беше наред и се надявам да е така до края на бременността и много след това Simple Smile

# 25
  • Мнения: 15
 Първият ми тест - 1 ден закаснение - отрицателен. Втори тест - 6 дни закаснение  -чертичка беше  бледа . Честитоооооооо   bouquet

# 26
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Чакаме резултати от лекаря Peace

И моята чертичка беше бледа и на двата теста.

# 27
  • Мнения: 171
И моята черта беше бледа и аз много се чудих дали това е бременност, но тогава една приятелка ми каза ,че теста за бременност отчита хормон , който е в организма единствено и само при бременност, а чертата не е наситена защото организма все още не е създал голямо количество от дадения хормон  Crazy ама и аз голямо обяснение му ударих Simple Smile

отидох на доктор 15 дни след бледата черта Simple Smile)) Тихичко честито от мен  Hug

# 28
  • Мнения: 14
И моята втора чертичка беше толкова бледа, че си мислих че ми се превижда Simple Smile
Отидох на 7 ден от закъснението и имах само увеличена матка нищо друго.... На 15 ден от закъснението се видя и сакче и ембрионче  Flutter
100% има бременност  Hug
Честито   bouquet

# 29
  • Мнения: X
Здравейте! Честита Коледа.. тъй като отпреди знам, че има ли две черти няма как да не си бременна, днес чудото се случи и за мен, втората черта също ми е бледа.. в сряда съм на гинеколог. Живи и здрави да сте всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт