Ам за след 1 г. въпрос?

  • 2 014
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз като инфо да кажа реших и взех Нан 3 харесват го и не мирише на ванилия  Peace  bouquet

# 16
  • Wonderland
  • Мнения: 809
Ние сме на Нестле Джуниър 1 и го пие с голямо удоволствие и той също не мирише на ванилия. Peace

# 17
  • Мнения: 11 843
Ние сме на Нестле Джуниър 1 и го пие с голямо удоволствие и той също не мирише на ванилия. Peace
+1 Peace

# 18
  • Мнения: 372
А новото Хип дали се разтваря по-добре от предишното? Вземала съм Хип преди и много трудно се разтваряше дори с гореща вода. Аз обикновено приготвям АМ-то с вода със стайна температура, нямам време за топлене и после да чакам да изстине.

Ползваме лактана киндер, но е един пакет от 500гр, а предпочитам два пакета от по 300, защото малката не го изпива и да е без плодови аромати.
А аромати с ванилия не понася откакто се наложи да пие един антибиотик, който много силно миришеше на ванилия. Оттогава просто като усети такъв аромат и  Sick

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Новия Хип се разтваря перфектно ,но е с аромат на ванилия  Peace Говоря за 4 -та  Peace

# 20
  • Мнения: 372
Новия Хип се разтваря перфектно ,но е с аромат на ванилия  Peace Говоря за 4 -та  Peace

Ужас, дъщеря ми много мрази този аромат.
А 3-ката как е? Има ли аромат и разтваря ли се добре?

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Да и 3-та има ванилия ,но се разтваря чудесно!В млеката Хип по принцип ванилията се усеща много ,много леко  Peace Ако искаш АМ без такъв аромат можеш да избираш между Лактана Био Киндер,Бейбилов на ДМ ,Гербер ,Прима,НАН,Холе,Нутрилон ,Нестле Джуниър 1 +  Peace

# 22
  • Мнения: 3 114
Аз давам Милумил 3 и няма никакви добавки!

# 23
  • Мнения: 43
Добре де, понеже досега сме били само на Нутрилон, мога ли за след година да продължа с друго мляко newsm78Например НАН3, виждам, че го хвалите, в смисъл, че няма аромат на ванилия.
Нали уж не е редно да се сменят  така марки млека?!? Още се чудя на кое да се спра и затова макар да сме на 1 година все още давам мляко за под 1 година - 2-ка.

# 24
  • Мнения: 1 001
Добре де, понеже досега сме били само на Нутрилон, мога ли за след година да продължа с друго мляко newsm78Например НАН3, виждам, че го хвалите, в смисъл, че няма аромат на ванилия.
Нали уж не е редно да се сменят  така марки млека?!? Още се чудя на кое да се спра и затова макар да сме на 1 година все още давам мляко за под 1 година - 2-ка.

Според мен не е редно като са бебета. След 1 годинка не мисля, че е проблем. Аз си продържих с Нутрилон, защото моят син е капризен не само на вкус, а и на консистенция и понеже си познавах Нутрилон-а и знаех, че ще го пие, за това дадох него.  Peace

# 25
  • Wonderland
  • Мнения: 809
И аз смятам,че не е редно докато са бебета.Ние бяхме на Милумил 2,и понеже отказа да го пие преминахме на Нестле Джуниър 1+  и сега си го пие сутрин и вечер  с голямо удоволствие от шише с сламка,защото отказахме шишето с биберон.

Общи условия

Активация на акаунт