Хотели със закрити минерални басейни

  • 119 800
  • 181
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 142
Хотел Аквилон, с. Баня до Банско. Водата е около 34-35 градуса. Хотелът е хубав.

Този и аз бих го препоръчала, хотелът е непретенциозен, с доста добри цени, много чист.

Т. нар. Австрийски хотел в Сандански също е добър, но е по-скъп и твърде голям за моя вкус.

Недостатък и на двата са голямото количество скъпи чуждетранни гости  Mr. Green от Гърция и Македония, които се леко шумни.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 983
На хотел "Сандански" какво представлява вътрешния басейн, има ли детска част? Топъл ли е? newsm78

# 17
  • Мнения: 142
Топъл е, дълбок  между 1.5 и 1.8 м, но не видях да има детски басейн.

# 18
  • Мнения: 389
Някои ходил ли е в х-л Петрелийски с.Огняново? Моля,за впечатления
За децата  как е?Колко Т е водата на закрития?

# 19
  • Мнения: 24 467
На хотел "Сандански" какво представлява вътрешния басейн, има ли детска част? Топъл ли е? newsm78

Вътрешният и външният всъщност са един басейн с преградка. Ние ходихме преди две години и точно през ноември се къпахме и вън- голям кеф на студа в топлата вода рано сутрин!
Детски не помня да е имало, тогава нямаше хлапета около мен.

# 20
  • Мнения: 681
Макси-Велинград и Калиста-Старозагорски Минерални бани.

# 21
  • Мнения: 2 231
най-много харесвам басейните в Свети Спас велинград. Детския е бижу  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 32
 Simple Smile Ние резервирахме в Св. Спас - Велинград от 21.11. Дано всичко да е наред. После/а може и докато сме там/ ще пиша за отзивите ни.

Хареса ми нй-вече детския басейн. За малката която е на 3г. ще е голямо забавление.

Дано да ни хареса  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 141
Гранд хотел Поморие - най-добрият спа хотел в България.

# 24
  • Мнения: 38
Maрт месец ходихме на Сепарева Баня в Хотел "Емали" http://hotelemaly.com/

Имат закрит минерален басейн, парна баня и тнт. Басейнът не е много голям (става за киснене и леки дължинки), но точно до хотела си има отделен закрит басейн (огромен), не е към хотелчето, но пък бяха доста сносни цените.

# 25
  • София
  • Мнения: 49
Миналия декември бяхме в Хотел Севтополис на Павел баня. Водата беше 35°. Този уикенд пак сме там  newsm44
Февруари ходихме на Велинград в Хотел Акватоник, също много топла вода 32°. Имат Радонов минерален басейн 42°/той е мъничък, като джакузи.
Лятото бяхме на Велинград в Хотел Абир/сега се казва Хотел Здравец  newsm78/, но се киснехме/с 2г ми дъщеря/ по цял ден само във външния, който беше много топъл.

# 26
  • Мнения: 2 448
 За "Св.Спас"-някой взимал ли е пакет с обяд и вечеря,доволни ли сте от храната?Шведска маса ли е?

# 27
  • Мнения: 38
Здравейте!
Темата е актуална точно в момента. Търся идеи за романтичен уикенд за двама, като мястото да не е много далече от София и по възможност да е на по-достъпни цени. А всъщност може ли да се ползват само закритите минерални басейни на хотелите без да се нощува там?
мерси предварително!
 Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 1 247
Здравейте!
Темата е актуална точно в момента. Търся идеи за романтичен уикенд за двама, като мястото да не е много далече от София и по възможност да е на по-достъпни цени. А всъщност може ли да се ползват само закритите минерални басейни на хотелите без да се нощува там?
мерси предварително!
 Simple Smile

http://belchin-garden.com/

Много близо до София. В една друга тема имаше отзив, че може да се ползва само СПА центъра срещу заплащане, без нощувка. Аз лично все още не съм посетила хотела. Но хотела е нов, което за сега изглежда като плюс.
Друга дестинация на близо с минерални басейни е Велинград. Там почти непрекъснато напоследък има доста прилични оферти от сайтовете за колективно пазаруване.

# 29
  • Мнения: 389
Здравейте!
Темата е актуална точно в момента. Търся идеи за романтичен уикенд за двама, като мястото да не е много далече от София и по възможност да е на по-достъпни цени. А всъщност може ли да се ползват само закритите минерални басейни на хотелите без да се нощува там?
мерси предварително!
 Simple Smile

http://belchin-garden.com/

Много близо до София. В една друга тема имаше отзив, че може да се ползва само СПА центъра срещу заплащане, без нощувка. Аз лично все още не съм посетила хотела. Но хотела е нов, което за сега изглежда като плюс.
Друга дестинация на близо с минерални басейни е Велинград. Там почти непрекъснато напоследък има доста прилични оферти от сайтовете за колективно пазаруване.
това за мен не са прилични цени 130-150лв #Crazy #Crazy
http://www.aquilon-spa.com/index.php?lang=bg&id=63 ето това от мен

Общи условия

Активация на акаунт