Взимате ли тази жена /т.е. вас си/ за законна съпруга ?!?

  • 7 651
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 163
Колкото и да ме е срам - не!  Embarassed Не, че животът с мен е непоносим, но съм прекалено непредвидима! (Много добра тема, караш ме дълбоко да се замисля за същността си newsm78 и как се живее с мен)

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Представете си, че ви клонират в мъжко тяло и застанете пред себе си, но като мъж.




Щяхме да сме идеалната двойка  married

# 17
  • Мнения: 1 907
Бе, че ще се взема- ще се взема, но колко ли ще прокопса този брак се чудя  Crazy И на кого ли пръв ще му писне  Mr. Green

Не, в никакъв случай. Едно ме успокоява, че мъжът ми със себе си за съпруга ще издържи още по-малко.

 Joy Хахахаххаха, представям си ги моя мъж с "жена му"  Joy Охахахахха, искрено ме разсмя   bouquet
Верно, че моя брак ще е китка, в сравнение с неговия...Mr. Green

# 18
  • Мнения: 904
Никога Naughty! Има моменти в които се питам сама как ме изтърпява мъжа ми, и освен да ме обича прекалено много не намирам друго логично обяснение, но тъй като аз съм такъв егоцентрик и нарцис, се предполага, че и клонингът ми в мъжки пол ще е същия, та дълго не бихме издържали заедно.

# 19
  • SA
  • Мнения: 3 196
За себе си не знам, но веднага бих взела най-добрата си приятелка.  Simple Smile

# 20
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Ееее...Fortune-развали ми петъчното настроение  Rolling Eyes
Засмях се в началото на темата...па като се замислииииих.. Thinking
Отивам да целувам милото...няма по-търпелив и обичлив човек от него на земята. Embarassed

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 364


Представете си, че ви клонират в мъжко тяло


Това би бил идеалния ми съпруг.  Simple Smile

Абсолютно важи и за мен. Жалко, че е невъзможно.

# 22
  • София
  • Мнения: 23 096
Абсолютно не!

...но веднага бих взела най-добрата си приятелка.  Simple Smile
Peace
Дори съм й го казвала неведнъж!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Категорично НЕ!
Аз даже външостта си не харесвам.
За характера......много емоции,които надделяват над разума,на моменти съм крива като мандрански рак.Не бих се харесала даже от пръв поглед.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 364
Напоследък ми прави впечатление - все повече съфорумки като описват мъжете си, едно от нещата, които изтъкват като техни предимства, е именно - "но за да ме търпииии", "щом толкова години ме е изтърпял". Предполагам, че са шегички, но наистина ли имате такова мнение за себе си - наистина ли мислите, че имате черти, които другият "търпи" и е цяло чудо, че ви издържа. И дори - както се вижда от темата, сами не бихте се "взели".  Crazy
Защото аз, ако наистина имах възможност да се клонирам в мъжки вариант - о, да - бих била безкрайно щастлива със себе си - от характер, поведение, навици, възпитание, предпочитания - просто всичко свое бих искала да намеря в друг, но няма как.  Crazy  Crazy  bowuu  Flutter 

# 25
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
....но наистина ли имате такова мнение за себе си - наистина ли мислите, че имате черти, които другият "търпи" и е цяло чудо, че ви издържа. ...
За себе си отговарям на 100 % с ДА.
Неведнъж съм му благодарила,че ме търпи....
На теб всъщност кое ти се видя толкова чудно в това?!?
Как да кажа за себе си,че съм "най-най" като изобщо не съм?!
И кой ще заблуждавам,не знам...

# 26
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Оууу, взимам се, одма!

# 27
  • Мнения: 755
Ееее...Fortune-развали ми петъчното настроение  Rolling Eyes
Засмях се в началото на темата...па като се замислииииих.. Thinking
Отивам да целувам милото...няма по-търпелив и обичлив човек от него на земята. Embarassed

я иди се виж в огледало пак... дал няма да ти се подобри... Laughing
 
Yulichka, това с търпението си е живо оправдание на гузната ни съвест, то не е ясно дали ни търпят , но ние на това се надяваме. Wink Да не мислиш, че не виждам, че от време на време съм отвратителна, виждам ама кво Whistling... не съм идеална. Затова тази фраза си е живо оправдание за нас самите. Супер нескромно ще бъде да се напише колко си идеален пък той или тя видиш ли еди кво си. Та затова тези фрази са често срещани.
Иначе аз мога да изтъкна за себе си същото, защото по-търпелива от мен жена към харакатера на мъЖо ми едва ли има/той един ужасно опърничев и независим мъж/, но също така знам, за себе си , че и аз не съм лесна. Всъщност тази фраза се употребява еднакво често и от мъжете със същият смисъл- оправдание лично към себе  си. Grinning

И затова, ако съм мъж познавайки обаче себе си добре, ще се замисля дали да се взема- толкова пък търпелива би ме подразнила. Laughing Mr. Green Laughing

# 28
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308

я иди се виж в огледало пак... дал няма да ти се подобри... Laughing
Ще...ама красотата е до време,казват   Flutter

# 29
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 087
Никога Naughty! Има моменти в които се питам сама как ме изтърпява мъжа ми, и освен да ме обича прекалено много не намирам друго логично обяснение, но тъй като аз съм такъв егоцентрик и нарцис, се предполага, че и клонингът ми в мъжки пол ще е същия, та дълго не бихме издържали заедно.
Същият отговор давам и аз.  Peace На такъв човек на крайностите,какъвто съм аз,му трябва някой за баланс,в противен случай ще се избием.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт