Защо обичам и уважавам моята свекърва

  • 28 435
  • 258
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 371
Свекърва ми е чудесен човек. Никога не се е месила в отношенията ни с мъжа ми. Винаги ме е уважавала, а когато живеехме при нея ме е гледала като собствено дете. Сега вече живеем отделно и тя пак е все така грижовна и мила, както и преди. Един от редовните и мили жестове, с които ме е спечелила е да звънне някоя неделя към 10 и да каже " Деца направила съм ви палачинки. Удобно ли е да ви ги донеса ?"

# 46
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Защото има невероятно чувство за хумор Simple Smile
Готина ми е - да ми е жива и здрава Simple Smile

# 47
  • Мнения: X
Айде и аз в тая тема, въпреки че от съвместното съжителство имаме известни дребни дразги свързани с битовизми  Wink

Свекърва ми е прекрасен човек, изключително много ни помагат с грижите около детето, изключително приятно ми е да си говоря с нея на всякакви теми, да пием кафе сутрин рано преди детето да се е събудило, да майсторим сладкиши, да ходим по магазините...Изключително мило ми е когато визирайки мен и сина й казва "децата ми"  Heart Eyes Когато е наоколо се чувствам сигурна.

А като стана дума за раждане, аз като тръгнах да раждам се радвам че не беше вкъщи за да разбере, беше се прибрала, мъжа ми й казал че съм отишла до майка ми, когато след час се обадих че съм родила мъжа ми много смешно ми обяснява как се е сбъркала направо Simple Smile)) Готвила е през това време и почнала да включва, да изключва котлоните, да слага сол няколко пъти на зелето  Laughing Живеем близо до болницата и толкова бързо връхлетя в залата, че още ме шиеха, трепереше цялата  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 59
Нищо ново няма да кажа по темата, но и аз я обичам тази жена. Отгледала е най-прекрасния син на света, не се меси, обича децата, синът ми си умира за нея, научи ме на градинарство и е прекрасен събеседник. И никога, ама никога и пред никой не пропуска да каже, че няма по-добра/работна/хубава и умна от мен  Laughing Как да не я обичам.
Само един недостатък има - въздържателка е...

# 49
  • Мнения: 65
Не мога да кажа, че я обичам, но ми е симпатична. Свястна жена е, не се опитва нито да дава акъли, нито да се бърка в каквото и да е. Като синът й не се държи прилично, взема моята страна  Grinning Дразнех се основно на това, че не се съобразяват и се изсипват без предупреждение, но свикнаха да не го правят с времето. Що синът й не приличаше малко повече на нея и по-малко на татьо си  Grinning
Сега, вярно е, че сме много далече вече 3 години и това си е голям позитив, но когато се прибирах последният път в БГ (без мъжа ми), отидох да ги видя. Това си е много показателно!  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 702
Обичам я защото е ЧОВЕК!
Държи се с мен като със собствено дете. Не знам дали ме обича, но се чувствам добре в това семейство. Не е интригантка.  Мила и добра е, особено тактична и съобразителна.

Отгледала е две прекрасни деца - мъжът ми и сестра му. Продължава да отглежда и нас - мен и зет си и внучето си.

Просто е един голям, голям човек с едно прекрасно сърце - широко, широко...А мъжът и е също голям сладур.

Не ме дразнят съветите, защото винаги са дадени с такт и загриженост.

Това са интелигентни, земни хора, които се радвам че познавам, а още повече че съм част от тяхното семейство.

Да не пропусна, че е модерна и следи новостите в интернет и н есамо Simple Smile

# 51
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 906
За мое огромно съжаление не познавам свекърва си, но гледайки какви прекрасни синове е възпитала, съм убедена, че е била страхотен човек. Имах удовослтвието да познавам свекъра си и лелята на съпруга ми, която е заместила майка му. Прекрасни хора, топли, земни и в също то време, много, много ерудирани. Съжалявам единствено, че синът ми не можа да се докосно до това богатство, но се надявам, да ги опознае, чрез разказите ни за тях

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Не мога да кажа, че я обичам, но я уважавам. Не е като да не сме се карали никога, но с годините нещата се наместиха. Мисля, че се приехме взаимно. Тя е отгледала моя мъж, обича и внуците си.

# 53
  • Мнения: 571
Спокойна, тактична, деликатна и много ми помага. С 2 думи - добър човек! Усещам положителното и отношение и и отвръщам с такова. Сигурна съм, че ме обича. Да ми е жива и здрава още дълго време.

# 54
  • Мнения: 755
Единствено уважение изпитвам към нея като майка на съпругът ми, защото го е родила. Друго няма, различни сме, което води само до любезни отношения , но не сърдечни. Скандали и драми нямаме. Peace

# 55
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Уважавам свекърва си по ред причини.
Родила е мъжа ми. Дала му е възпитание, много обич и го е научила на уважение.
Родила е и брат му. Все едно ми е брат и на мен, много го обичам (това е между другото).
Изключително интелигентна и работлива жена е.
С много модерно виждане към живота е. Не е много възрастна, което сигурно е спомагателно към мисленето й.
Помага, но без да се натрапва.
Изпитва уважение към мен, и ме обича като нейно собствено дете. Въпреки всичко, не ми натрапва нито мнението си, нито помощта си, нито вкусовете си.
Обича и двете ми деца еднакво.
Има много здрав брак с мъжа си, който също много обичам. Радвам им се, защото са успели да се съхранят като семейство, въпреки многото трудности, които са имали, особено с нейните свекъри.
Та така, много лъчезарна и добра жена, заслужаваща уважение.

# 56
  • Мнения: 263
Защото е прекрасен човек!
Имам забележки по отношение на характера на сина и, но като гледам как се справям аз с моя...не мога да я вина, Овена си е Овен...неконтролируеми са! Mr. Green
Винаги си има свое собствено мнение, което държи да каже, но НЕ държи да се съобразяваме с него Peace Това ме дразнеше, вече свикнах, пей си пенке ле кой ли те слуша Mr. Green
Винаги е готова да помогне, на всеки, дори и на напълно непознати хора ShockedИ с това свикнах, макар и в началото да изпадах в потрес.
Абе супер си е  жената, никога нищо не ми е отказала, гледа детето когато се налага, глади, готви, когато аз нямам време, не се меси където не и е работа(но държи да си каже мнението Mr. Green)....да ми е жива и здрава още 70 години Grinning

Като се замисля ....май никога не съм казала и едно благодаря Embarassed Rolling EyesНакарахте ме да се замисля Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 1 485
И моята свекърва е много добра ,свекър ми също на ръце мога да ги носа толкова се уважаваме и обичаме.

# 58
  • варна
  • Мнения: 1 830
Обичам я защото е ЧОВЕК!
Държи се с мен като със собствено дете.
 Peace

# 59
  • Мнения: 1 310
 #Crazy
Чета и не вярвам на очите си! Понеже аз и доста от дружките ми вместо свекърви имаме вещици.
Момичета, чудесна ви е темата! Поздравления!  bouquet
Благородно ви завидях! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт