Голям корем -Голямо БЕБЕ , Малък корем -Малко БЕБЕ ?!?

  • 7 952
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 093
Като отидох да раждам,акушерката ме попита близнаци ли чакаме,е не бяха близнаци,а 3200 момиченце.  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 357
Една приятелка роди наскоро - тя е дребна на ръст и слабичка, а детето се роди 4,500кг. Всички акушерки на смяна били учудени как най - дребната мама с този малък корем родила най - едрото бебе Grinning
Не мисля, че има някаква зависимост.

# 17
  • Мнения: 4 668
Приятелката ти говори глупости . Аз имах мзалък корем , качих общо 10 кг. и до 7-8 месец като бях с палто не си личеше , че съм бременна . Синът ми се роди 3200 и 51 см.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 481
Огромен корем, близо 30 кила отгоре и бебе 2930. На моя позната не й личеше, че е бременна в 7 месец, сигурно е качила не повече от 5-6 килограма и роди бебе над 4 килограма.

# 19
  • Мнения: 150
Коремът ми беше от малките, а бебо-3,800кг.

# 20
  • Мнения: 6
Моят корем беше много малък, а бебето се роди 3,600кг, 17 дни преди термина. Според мен размерът и формата на корема са в зависимост от структурата,  коремните мускули и броят бременности...

# 21
  • Мнения: 43
Благодаря ви за мненията ,определено са ми от полза  Hug

# 22
  • Мнения: 27 524
На мен ми пролича бременността в началото на 7-мия месец. Имах изключително малък корем. Родих 3 седмици преди термин и имах голямо бебе - 3600, ако го бях доносила щеше да е над 4кг  Crazy Индивидуално е, зависи от вътрешни органи, от мускулатурата на корема, от широчината на таза, всичко. Така че няма такава зависимост, акушерката ти е права  Peace

# 23
  • Мнения: 9 442
Няма такава зависимост.
Пъва бременност,малък корем-бебе 3200кг.
Втора бременност,голям корем-бебе 3200кг.

# 24
  • Мнения: 3
Аз бях с огромен корем-Марти се роди 3800...обаче акушерката ми каза, че всичко зависи от това как е застанал Малчо, колко околоплодни води имаш и от типа тяло...Simple SmileТук не те гледат на ултразвук след 20 седмица ако нямаш здравословни проблеми, а само на пипане ти казват как расте бебока...Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 286
Бях 18-19кг отгоре, приличах на нищо подобно, коремът ми беше огромееен, беб се роди 3900, 53см. Но нямат никаква връзка двете неща! Спокойна бременност и леко раждане Simple SmileSimple Smile !

# 26
  • Мнения: 776
  Моят корем си беше малко големичък. Синът ми се роди 5160гр. и 56см.

# 27
  • Мнения: 348
Няма нищо общо.Като ме гледаха в гръб,все едно ,че не бях бременна,но като се обърнех.....ОГРОМЕН корем.Аз в 4-ти месец бях като в 7-ми.А родих 3 дни след като влязох в 9-ия месец.Представи си ако бях дочакала на термин .А бебето се роди само 2800,48 см..

# 28
  • Мнения: 27 524
Синът ми се роди 5160гр. и 56см.

Уф, доста  Whistling

# 29
  • Мнения: 43
Аз бях с огромен корем-Марти се роди 3800...обаче акушерката ми каза, че всичко зависи от това как е застанал Малчо, колко околоплодни води имаш и от типа тяло...Simple SmileТук не те гледат на ултразвук след 20 седмица ако нямаш здравословни проблеми, а само на пипане ти казват как расте бебока...Simple Smile

Да ,и тук в Англия е по същия начин .След 20-та седмица само на пипане преценят ...

Общи условия

Активация на акаунт