Положителен и след това отрицателен тест???

  • 7 580
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 249
Ех, някой няма ли да пише ако знае нещо повече? Притеснена съм. Sad

# 16
  • Мнения: 11 844
Доколкото знам при такъв аборт в такъв ранен етап няма никакви последици, даже в повечето случаи жените не разбират какво се е случило. А иначе на мен понякога ми се е случвало (преди да родя, защото сега МЦ ми е много оскъден) да имам по обилен цикъл със съсиреци. Дори да ти идва по часовник винаги може да се случи да ти закъснее - промяна на времето, стрес, лекарства и т.н.
Мисля, че няма за какво да се притесняваш Peace.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 258

Кори, няма от какво да се притесняваш  Peace На много голям процент от жените се е случвало и не са разбрали.

# 18
  • Мнения: 3 242
Не мисля,ч е си имала химическа бременост Wink по скоро ти е закъсняло а за обилността на цикъла няма закон Wink Този месец може да ти е по оскъден а следващия да е малко по обилен ...пък съсиреци след толкова малка бременост (ако изобщо е имало такава) е много малко вероятно .
Последната ми бременост беше химическа, имах повече от 10 дена закъснение и положителен тест за бременост но освен едно зацапване друго съм нямала! камо ли съсиреци  Wink

# 19
  • Мнения: 285
Статистиката сочи , че м/у 60 -70 % от жените преживели един или повече спонтанни аборта имат голям шанс да забременят отново.
Тук се касае за химическа бременност ( моята трета беше такава ) засечена с уринен тест - после хормона пада и тестовете немогат вече да отчетат положителен резултат. М. настъпва скоро .
Това, което обяснявате като съсиреци според мен се дължи на удебелената лигавица на матката , която започва да се изчиства . При химическа бременност няма ембрион .
Успокойте се всичко ще е наред , скоро сигурна съм ще може и вие да се зарадвате  Hug

# 20
  • Мнения: 249
Статистиката сочи , че м/у 60 -70 % от жените преживели един или повече спонтанни аборта имат голям шанс да забременят отново.
Тук се касае за химическа бременност ( моята трета беше такава ) засечена с уринен тест - после хормона пада и тестовете немогат вече да отчетат положителен резултат. М. настъпва скоро .
Това, което обяснявате като съсиреци според мен се дължи на удебелената лигавица на матката , която започва да се изчиства . При химическа бременност няма ембрион .
Успокойте се всичко ще е наред , скоро сигурна съм ще може и вие да се зарадвате  Hug
Благодаря на всички момичета.  Hug Hug Hug Hug

Аз не посмях да правя тест, да не се разочаровам пак. А защо се изчиства удебелената лигавица на матката? Не ми се е случвало до сега, затова питам. Peace
Дай Боже скоро всичко да си дойде на мястото и едно прекрасно бебенце. Hug Благодаря ти.

Общи условия

Активация на акаунт