Тупуркат мънички крачета, ОКТОМВРИйче вече навсякъде шета.

  • 26 459
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
# 61
# 62
  • Мнения: 599
Добър вечер  bowuu

Наш младеж вече се оправя, пу пу пу, няма Т от няколко дни, след като спряхме АБ и обрива мина, възвърна си силите за игра и щуреене, сладкото ми детенце, пак си е същия  Heart Eyes и след цяла седмица ходене по мъките имаме си 3 зъб, десен горен  Party
И нашия АБ беше изписан за червено гърло, но след три дни висока Т, говоря над 38.8 нямаше как да оправим гърлото с друго, а и се притеснявах да не премине към ангина.....

Това от нас, друго ново няма  Laughing

Лека и спокойна нощ  Hug

# 63
  • Мнения: 438

нямам сили Simple Smile
малко ви изпуснах края.
бяхме тази седмица в сандански, с надеждата децата да се оправят, НО уви, от 08.10 си караме все така, болниииии  #2gunfire поне не са на Аб сега. Но и двамата са обзаведени с гнойни налепи по сливиците...всеки ден им мажа гърлата с гранофорин, шведска горчивка, егати изтезанието е, и налепите пак са си там.
И всичко това заради пустата детска градина  #Cussing out
АМАН! тая зима мисля да си стоим у дома тримата, па ако ще само боб и леща да ядем, поне да сме здрави...  Close

# 64
  • Мнения: 42
Честит Рожден ден на Полина! Много здраве и щастливо детство!!!
Ние си имаме девети зъб ))) Едвам успях да го видя, изобщо не ми позволява, даже педиатърката като иска да му види гърлото е някакъв ужас, затваря уста, реве, дърпа се.

# 65
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ох, така си нагушках и намачках бебешората, че направо незнам... Тя пък пощуря от радост, че си е е къщи. Направи безброй бели, падна си на главата и си обели носа, абее лудница. Но ми беше толкова весело на душата Grinning.
Умирам за сън, лека нощ Wink

# 66
  • София
  • Мнения: 483
Хей, не ни забравяйте  Praynig Съвсем се загубих, не смогвам, но си мисля за вас!
Ето ни http://oktomvri2010.snimka.bg/maternity/arim.477840.25475074
Ето ни и тортата http://oktomvri2010.snimka.bg/baby/torti-za-1-godinka.622409.25474997

Бобче, много се радвам че сте заедно! Изобщо не мога да си представя как си живяла без малкото човече  newsm78

Дидееее, аман от болести! Пожелавам ви да се оправяте бързо и да забравите за боледуване през тази зима  Praynig

Толкова съм се омотала в задачки, че трети ден след РД на Ева едва днес успях да се оправя със снимките  Embarassed

# 67
# 68
  • София
  • Мнения: 483
Ама чакайте бе хора, ние още не ходим, а вие вече тичате  ooooh!

# 69
  • Мнения: 6 713
Честит рожден ден на Преси и Алекса! newsm59 newsm38  bigdance2
Честита годишнина на Олето!!! Още 10 по 7 да се обичате и да се подкрепяте! Hug

Благодаря за пожеланията на РД на моя татко! Hug Grinning

Относно спането - при нас е генетично явно децата да не спят! #Cussing out Разправях на колежки от ония дни, как малкия още се буди, а голямата почна да спи по цяла нощ на година и 8-9 месеца - тамън като да почнем опити за второ. Mr. Green И те се перкат през челото, какво било това чудо, техните как били спяли и т.н.  Twisted Evil
А тази сутрин като видях, че е 5:52, такова мрънкане му ударих, докато се усетя, че часовника се е сменил автоматично, викам си - пак станахме събота -неделя безмилостно рано за сметка на делничните дни! ooooh!

Флъфи, и Коси не ходи още! Прави 4-5-6 крачки според зависи, и после или сяда , или сяда с трясък. Mr. Green На предната консултация на 11 месечна възраст, педито пита дали пълзи, така че явно има време - споко! Mr. Green Peace

С каката се занимаваме тези дни с разни домашно направени играчки от сайта крокотак, а днес беше и на парти за Хелоун, мъжа ми я заведе. Било я страх в началото, че всички били дегизирани доста страшно, пък тя само с остовърха шапка. И накрая им сипали да ядат някаква супа Laughing, мъжа ми разправя, че я заварва една какичка с нарисуван череп на лицето да я храни и Лидия яла и прегръщала без гък да каже, милото ми. Crazy

# 70
# 71
  • Русе
  • Мнения: 904
Привет момичета  Hug
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ПРИНЦЕСИТЕ МАРТИНА И МАРИЯ!ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИЧКИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ
И ние още не ходим сами за сметка на това като го държа направо тича

# 72
  • Варна,морето,сините вълни...
  • Мнения: 68
Добро утро от рожденичката днес!Станала е рано,поръчала ви е   Nature Sunny и иска да ви почерпи за празника!


Да ми е жива,здрава и много засмяна! А за всичко останало ще се погрижат всички,които многооо я обичат!!
Честито и на всички отминали рожденици! ДА са здрави,весели и много щастливи!!!
Болничките бързо да оздравяват!!!
Ние вече ходим,ще меся питката тези дни newsm68

Последна редакция: пн, 31 окт 2011, 08:24 от titka.banditka

# 73
  • Мнения: 1 540
Честит първи рожден ден на Мартина и Мария! Дечица, бъдете много здравички и щастливи!
Момичета, напоследък съвсем ви изтървам, не мога да седна спокойно пред компютъра и да почета.
Веси, радвам се, че Чочко вече се оправя. Много е неприятно като боледуват дечицата. И честит зъб Simple Smile
skorpion4eto3, девети зъб! Честито Simple Smile
Силксилк, много е сладък малкия! Много се кефя като пусне някой "домашно видео", стоплят душата бебоците Simple Smile
Варненки, има ли някакви уточнения по отношение на общия рожден ден? Пропуснала съм всякакви новини тия дни...
Вчера правихме прощъпулник на Тони, мина много весело. Детето устремено тръгна след питката към масата с "професиите" и без колебания избра клавиатурата. Поигра си с нея и после взе химикалката. Решихме, че ще става програмист-шеф, ще подписва договори Simple Smile

# 74
  • Варна
  • Мнения: 245
Честит Първи Рожден ден на Мартина! Да расте жива и здрава и много послушна!   bouquet

И ние се будим по 3-5 пъти на нощ, защото не можем да си намерим биберона  Tired Лошото е обаче и аз като не успея да го намеря  Mr. Green Покрай сополите беше по страшно. Май вече почва да се оправя. Дано, понеже не го водих на лекар а го лекувах по бабешки и с хомеопатия. Подозирам зъб, но още не се вижда. Имаме 6, къде са още 14  ooooh! Да взема да пусна анкета кой колко има Wink

Веси радвам се, че вече сте здрави. Не се притеснявай за антибиотика, можеше да стане нещо по страшно. Давай му сега опашка след антибиотик.

Аримче малката е прекрасна! А за ходенето има време, вие сте от по мъничките. А за бягане после цял живот ще ти бяга Wink

Общи условия

Активация на акаунт