Тупуркат мънички крачета, ОКТОМВРИйче вече навсякъде шета.

  • 26 470
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 298
Иха, момичета, браво на вас, виждам че някои  собственоръчно ще
правят картички. Аз, моите ще ги купя и ако Мила измисли нещо в допълнение.

Адреси на мен пращайте.

Не съм, лоша работа. Tired Бързо оздравяване.

Нико днес кофти падна и въпреки че нямаше видими поражения, много плака.
И сега ми се изплези и ужас  ooooh! Езика направо сцепен, червен...грозна гледка.

# 676
  • София
  • Мнения: 483
Не съм, каква е тази черна серия при вас  ooooh! Точно на теб хич не ти се полагат толкова много вируси и болести. Ай дано да ви стига вече...........  Praynig

Milla Elaine, и при вас ужас  #CrazyКато прочетох за Нико ми настръхнаха косъмчетата по цялото тяло. Дано да му мине бързо, като на кученце  Praynig

Нинче, и ние така през нощта  Tired Постоянно се буди и плаче и в момента е така (току що ПАК я приспах). Обаче като си я гушна при мен спи до сутринта без да се буди - затопля ли се, успокоява ли се не знам  newsm78

Диденце, и аз предлагам да ти купя бурканчета от люлинския пазар и да ти ги донеса в петък. Ако искаш, звънни ми, че тук не съм редовна  Hug 0899 844 306, 0886 60 30 88

Айдеее, пак се събуди  #Cussing out Поне зъбче да излизаше, а то няма.....

# 677
  • Мнения: 415
А добре, няма да участвам тогава, още от сега си знам, че няма да успея с дълъг списък, но пък така ще е и по-малък списъкът  Peace

Ами и моята прелест падна, но за щастие на меко - в кошарата, но се хвърли с главата надолу от спалната.
Аз с нея не знам на какво да си играя, но добре че е баткото, с него играят на гоненици и на каквото и да се хване той, на нея й е интересно.
Днес обаче ме изненада не много приятно, бях ги оставила на мъжа, прибирам се и гледам дребната в банята и се смее - хвърлила ми едната джапанка в тоалетната чиния.

# 678
  • София
  • Мнения: 548
Какво, само ние ли останахме според последното преброяване?  Laughing

 А неее, и аз съм в листата.  Whistling

 Саманта - добре се забавлява детето.  hahaha

 Аз вече пратих адреса си на Мила за картичките. Но аз ще ги купувам. НЕ съм добра в частта по труд и творчество - но пък много ми хареса показаното от Мишанка и Легео наскоро.

 Арим - пак в Божурище си взехме апартамента. И с топ не могат да ме пратят да живея в София.  Crossing Arms Сигурно ще се преместим там най - рано след година - и тогава всеки ще си има стая. Тогава и Гого ще го отделя от нас. Сега кошарата му е залепена за нашето легло и аз по - голяма част от нощта прекарвам лежейки и на двете легла.

 Легео - много кофти с адашчето. И аз да подкрепя Олето - инхалатора е много добра покупка. Георги беше с много гадна кашлица, но се размина само със сиропче за кашлица, благодарение на инхалатора. Ползвам го и при Рая, когато се наложи. А сега съм го дала на една приятелка, че и тя е с ужасна кашлица.

 Ние утре отиваме на село. Сигурно ще сте почнали нова тема до неделя  - ще има да чета  Laughing

 Приятно изкарване на общия РД.
 Всички болнички - бързо да се оправят.

 

Последна редакция: чт, 17 ное 2011, 00:04 от irinopolis

# 679
  • гр. София
  • Мнения: 1
Още едни отпаднали за общия РД Sad
Филип вдигна температура тази вечер 39 градуса и то от нищото- без никакви признаци за неразположение или болки някъде. Водихме го на спешен преглед- оказа се силно възпалено ухо + малко червено гърло. Изписаха му антибиотик и капки. Аз съм в пълно недоумение как стана това.
Лека и спокойна нощ на всички и болните бързо да оздравяват  Hug

# 680
  • Мнения: 2 286
Нинче, честито жилище! Да си го направите прекрасен дом! Hug Heart Eyes

Мисели, ужас! Дано се оправи скоро малечко!

Аримче, и Симеон спи много по-спокойно при нас, за това всички дружно си спим Mr. Green . Но ако не искаш да спите заедно, по-добре не я свиквай!

Мила, Shocked горкото Никенце! Дано скоро се оправя и да нямате подобни изпълнения!

Саманта,  Crazy Joy Аз банята я държа винаги затворена, за да няма изцепки, че и препаратите са там...

И Симеон днес си е ударил нослето и устичката, мъжа ми е каза, че му е текла малко кръв. Но повече нямаше проблеми.

# 681
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Добро утро,

Мила, искам искам искам и аз да участвам с картичките! Вчера с таткото от незапомнени времена имахме време да се разходим и избистрих идеята за творчеството!  Flutter Даже съм си набелязала някои материали за купуване и започнаха да ме сърбят ръцете...за креативна работа  Whistling smile3508
Саманта,вчера вечерта бяхме в компанията на твоята госпожица  Flutter Mr. Green Много се забавляваше и как сладко се смееше с глас! Heart Eyes
но пък много ми хареса показаното от Мишанка и Легео наскоро.
Hug мерсиииии  newsm47 радвам се,че ти е допаднало! Легео е по-напред с техниките и нейните са наистина прекраснииии! Peace Аз съм още начинаещ правещ с огромна доза ентусиазъм  hahaha
Не съм, ееееее стига с тия болестииии! Бързо оздравяване!
Даила, честита ви бъдеща докторка!
БебО Hug Hug Hug

За пърженето да кажа,че у нас не се практикува. Само варено,задушено и печено. Като готвим всичко със зехтин.  Peace

Хайде засега изчезвам,че ще водя малкия на ясла....до после... Flutter

# 682
  • София
  • Мнения: 17 429
Добро утро  Hug
Изпратих Ивака на училище, а Мая още спи, така че цопвам тук да си попиша  Laughing

Картички аз също ще купя, много съм кьопава в ръчния труд. Може обаче, както каза Мила, да дам на Иво да донаправи нещо, ако иска  Peace

Възглавничка имаме отдавна, една на Чико, ниска и широка, много е хубава. Напоследък обаче на няколко пъти я хващах или легнала и си захлупила възглавницата на лицето, или нещо подобно, а върха беше като отидох да я взема след следобеден сън и тя някакси беше успяла да махне калъфката и си играеше с нея и мен ме хвана голям страх да не се задуши. Така че сега възглавницата е в гардероба Simple Smile

Иначе снощи моите дружки ме изведоха на моминско винопиене  Mr. Green Много беше хубаво, така се смяхме и се забавлявахме, че не усетихме как се е изнизало времето и като си поръчахме още вино, ни казаха, че са приключили вече  Laughing А преди това бях на пробна прическа и грим, то много хубаво било  4470 Та ще видим днес как ще съм след всички приключения, че освен багажи и тоалети, ме чака и водене на Ивака да му проверят мантуто и само се надявам да не се наложи да го боцкат с ваксина, че какъвто ми е бълзив и страхлив, пак ще умра от срам при лекаря (тва мъжете големи драматизатори, еййй, добре, че не раждат!  ooooh!).

Я кажете, децата ви казват ли някакви думички? Мая много повтаря след нас, непрекъснато и не знам дали си внушавам, ама според мен има и няколко думички в речника си вече, които използва смислено. А може и така да ми се иска само  Grinning

# 683
  • Мнения: 2 286
Добро утро!



Мишанче, ти сега като си сама ще имаш време да се развихриш с картичките Party . Ще чакам после да пуснеш снимки Hug

Бърди, мъжете за това не раждат, не биха го преживели hahaha . А Симеон ми казва мама, татее, дай, айде, да, не - това са, които използва по предназначение и вкарва смисъл. Но той и не повтаря след мен.

# 684
  • Русе
  • Мнения: 904
Привет на ранобудните мамчета
То и аз станах ранобудна откакто съм родила а как обичам да спя Mr. Green но за сега спането е само мираж въпреки че имам идея да науча мъника да спи като мама
За картичките няма да се включа понеже няма да мога да насмогна с всички задачи
И при нас буденето през ноща е факт отдавам го на зъбките иначе ако се гушне в мен спи спокойно
За думички казва - мама ,тата ,баба,а вчера го учих да казва тиква понеже видя тиквите които сме складирали и почна да повтаря тита Joy

# 685
  • Мнения: 0
Вече е в отделна стая    - 2 (3.6%)
До 1.5г    - 4 (7.1%)
на около 2г.    - 7 (12.5%)
На около 2.5г.    - 1 (1.8%)
На около 3г.    - 9 (16.1%)
След 4г.    - 4 (7.1%)
След 5г.    - 4 (7.1%)
Когато сам/а пожелае    - 9 (16.1%)
Никога    - 0 (0%)
Друго    - 16 (28.6%)
   Опции на гласуването
Прекрати Гласуване
Редактирай Анкетата
Общ брой гласове: 56

# 686
  • Мнения: 3 505
Момичета, какви са тия болести, антибиотици, температури, ужас направо!  ooooh! Бързо оздравяване на всички!

Мила, Нико голямо каскадьорче го раздава! Горкичкият, изпопреби се!

Бърди, Ева има доста думички в речника си, които използва съвсем на място и съвсем смислено. Голямо плямпало е, честно ти казвам! Така, че според мен не само така ти се иска, ами така си е.  Grinning

Велинка, май към положителни новини отиваме! Стискам палци! А таткото ще се оправи, сигурна съм, но пък мисли положително. Защо трябва да ти е проблемна бременността?! Всяка бременност е различна. Първият път имах ужасна бременност - три пъти влизах в болница, три пъти пих антибиотици. Вторият път - прекрасна бременност изкарах, без никакъв проблем и без нито едно хапче. Така, че мисли положително, човек никога не е застрахован. Ти и да не си бременна пак може да се наложи да отсъстваш, ще трябва таткото да се оправя. Малко ги глезотим ние тия мъже, защо да не се оправят - това е тяхното дете все пак!

Саманта,  hahaha

# 687
  • Мнения: 6
Здравейте, сладурани!

За картичките - имам желание, но не съм сигурна дали ще успея да направя покрай щуротията ми  Laughing така че - ще реагирам според свободното време, може някои да са ръчна изработка, може да са купешки... Важното е настроението, което носят със себе си. Чудесна идея, Мила  Hug А аватара ти е уникален  Heart Eyes

За игрите - на гоненица, криеница, редим кубчета и формички, разглеждаме книжки, търкаля едни контейнери, рови в шкафове, събира прането (в буквален смисъл), носи дрехи за да простира мама, хвърля "боклук", слагаме куклите да спят или ги вози с контейнерите, храни ги, редим едни дървени пъзели, рисуваме,  караме колело, събираме и изсипваме кестени в разни кутии, "свири" на музикалните играчки и подобни. 1 или 2 пъти седмично ходим за по час в детски клуб, за да има разнообразие в игрите и играчките.

За анкетата - точно беше оздравяла. Цялата ни групичка, с която се разхождаме, по това време бе със сополи и дори се колебаех дали да празнуваме  Wink Затова някои от децата не успяха да дойдат.
Ставам, че беснотията ме дърпа да играем. Усмихнат ден на всички!

# 688
  • Мнения: 65
Здравейте и от мен Simple Smile

Смехи,как ти завидях само Simple Smile Друго си е с едно детенце Simple Smile Аз както съм си все сама имам леко чуство за вина,че не мога да си разделя вниманието равномерно ... гледам да изчиста,да изпера ....тичам за кухня,за градина ... През това време малкото ми човече се занимава самичко Simple Smile Иначе си играем на всичко,но не така подробно както го обяснваш Simple Smile Вечер бързам да изкъпя единия,другия...бързам да ги слагам да спят и накрая на деня не се чуствам доволна,а напротив уморена и неудоволетворена от поредния еднотипен ден! Може би други щяха да са нещата,ако мъжа ми се задържаше поне мъничко вкъщи!Иначе Дария е много будно и игриво същество,обожава децата ,но знам ли .... все се чуствам непълноценна!Ох.... оплаках се!Нещо ме е обвзело едно мрачно настроение!

Велина ,Ноел много хубаво го е обяснила Simple Smile Пък като погледнем финансовата част,все пак вие имате повечето бебешки принадлежности от Павката Simple Smile Ако имаш късмета пак да кърмиш така дълго,значи доста от тези притеснения изчезват,но разбира се ,решението е само и единствено ваше Simple Smile

Бърди и Дария бърбори много  Mr. Green Умирам от смях!Вече си употребяват повечето думички смислено човеченцата Simple Smile

# 689
  • Мнения: 109
Здравейте момичета Simple Smile Аз нещо не съм прочела за тези картички .... Може ли някой да ми разясни,ако иска  на лични,че да не досаждам тук. БЛАГОДАРЯ! Иначе водя малката на ясла,не иска да яде там. Иначе не плачела,ама и аз виждам тя с усмивка ме изпраща и няма търпение да влезе при децата. Говорих с педагожката и ми каза,че било нормално и щяла да свикне да хапва там. На мен ми дадоха отпуската цялата платена от работата и сега си е взимам на обед,ама нещо ме притискат да е оставям да спи,а аз не искам. Ще говоря пак с директорката,тъй като се бяхме разбрали и не знам какво толкова искат да е оставям да спи там,като те дори не могат да е нахранят. #Cussing out Малката спи на възглавница,още от новородено. Много е нисичка и удобна.
Оставям ви,че в събота имам изпит и да поуча малко,че в 12 отивам да си взимам зверчето,което плаче като го взимам от ясла Shocked
Хубав ден!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт