Отговори
# 15
  • Мнения: 180
Каква е тая Моника ThinkingИ защо превежда и реди?Познаваме ли я?Идвала ли е в темата

# 16
  • Мнения: 180
Охо бабе Hug

# 17
  • Мнения: 56
Каква е тая Моника ThinkingИ защо превежда и реди?Познаваме ли я?Идвала ли е в темата
Писала съм в темата още първия ми коментар Маминке не я познаваме ooooh!

# 18
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Хей не спя  Naughty Naughty
Тинче благодаря за темата  Hug Hug Hug
Не няма да редя във Вики ще ги пращам на Вили , но Моника е писала под 4-част че утре ще преведе цялата серия  Peace


Тя е преведена цялата , така , че недей да превеждаш. Peace


Каква е тая Моника ThinkingИ защо превежда и реди?Познаваме ли я?Идвала ли е в темата

Меги
, не я познаваме , но и не можем да я спрем. Аз и писах , но никой не гарантира , че ще спре Peace

# 19
  • Мнения: 12 719
Каква е тая Моника ThinkingИ защо превежда и реди?Познаваме ли я?Идвала ли е в темата
Писала съм в темата още първия ми коментар Маминке не я познаваме ooooh!
Имаме си нови тайни почитатели на сериала  Whistling Whistling Whistling

# 20
  • Мнения: 180
Даа,кофти.Хубаво ние тука си превеждахме,а сега какво? newsm78Любимото ни сериалче преведено от друг,не ми е комфортно Sad

# 21
  • Мнения: 180
Да,маминко сега видях че си писала Peace

# 22
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Предлагам да не изпадаме в паника Naughty. Момичето превежда добре и за нас това е улеснение. Практиката показва , че всички новодошли бързо се отказват , така че е въпрос на време.

Няма фрагман и ей сега дадоха на ВВ фрагмана за цяла вечер. И да има фрагма ще е през нощта или утре Peace

Лека нощ Hug

# 23
  • Враца
  • Мнения: 791
Лека Тинче  Hug , всъщност аз съм с 5 част която още не е преведена цялата  Peace
Лека нощ и от мен  Hug
Меги радвам се че се засякохме  hug hug

# 24
  • Мнения: 180
Предлагам да не изпадаме в паника Naughty. Момичето превежда добре и за нас това е улеснение. Практиката показва , че всички новодошли бързо се отказват , така че е въпрос на време.

Няма фрагман и ей сега дадоха на ВВ фрагмана за цяла вечер. И да има фрагма ще е през нощта или утре Peace

Лека нощ Hug

Е ние също не превеждаме зле.Но както казваш е улеснение,пък и времето ще покаже Peace

# 25
  • Мнения: 180
Лека нощ на всички. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 56
Предлагам да не изпадаме в паника Naughty. Момичето превежда добре и за нас това е улеснение. Практиката показва , че всички новодошли бързо се отказват , така че е въпрос на време.

Напълно съм съгласна с тебе  Peace Peace
Без паника   tooth tooth

Лека нощ душко  Hug

Маминко естествено ,че нашия превод е много добър ама като се е хванала девойката какво да направим ще изчакаме и ще видим  Hug


# 27
  • Мнения: 12 719
Лека нощ и от мене  Hug

# 28
  • Мнения: 0
Лека нощ на лягащите. Hug
Диди, честити дрешки. Много си хубава. Hug

# 29

Общи условия

Активация на акаунт