Защо много хора, които се подлагат на подмладяващи интервенции изглеждат зловещо

  • 8 670
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Според мен изкуственото си остава такова, колкото и да разкрасява в даден момент, то си личи, та затова на околните ни се вижда, че в някого има нещо нередно и дори не може да се определи какво точно е.
Изкуствени устни/вежди/дупета/гърди/скули/зъби, тези неща си изглеждат нереални, когато не са нашите собствени, но понякога по медицински причини, когато се наложи някаква такава намеса -добре.Останалите нека се разкрасяват в собствените си очи. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 17 546
Не мисля, че на Кулезич интервенцията е фина и незабележима. Предполагам, че тя е провокирала авторката да пусне тази тема.
Снощи я видях за първи път... Ами вече е леко разногледа от блефаропластиката и долните и клепачи са зле. Устата е в замръзнала гримаса, разтеглена настрани, а шевовете при ушите са очевадни. И това, ако е качествена операция...
Просто има жени, които не могат да приемат промените на годините. Какво като се показва по телевизията? Там трябва да гледаме само пластмасови манекени ли?

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ау, пази Боже, Бижу Laughing
На мен ми се стори успешно и ненатрапчиво, но аз съм склонна да не се заглеждам в телевизора. Венета Райкова ми се струваше странна, но чак преди няколко дни си дадох сметка, че е заради веждите.

# 18
  • Мнения: 17 546
Да, пази Боже, ама тенденцията е друга...

Венета ми се видя изведнъж с вид на жена на 50.  Rolling Eyes Мернах я в някакъв анонс на ТВ в работата и се втрещих. Даже точно вчера коментирах с колежка, че изведнъж някак си изглежда остаряла и пораснала. Даже не знам какво точно си е променила. Тя от край време си ходи с грим като на drag queen.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 217
Изражението на очите не може да се подмлади. И то влиза в страходен дисонас с тунинга на физиката.....
Някой беше писал нещо за освежавнането - никога не приключва само с него. Съблазънта на неостаряването е силна и непреодолима за много жени....

Майка ми е в тези среди и никога няма да забравя коментара на един съпруг, чиято любима беше минала през салона :  "Леле, кво си направила ма, приличаш на жокер в лицето"....Жената се посмя от сърце, а ние с майка ми се притеснихме, че ще се обиди дамата....Е, не познахме....

# 20
# 21
  • Мнения: 4 668
И аз се чудя , защо им е да се направят на зомбита , но ... тяхна си работа  Crazy
Но наистина ми е трудно да проумея защо масово са си направили такива устни , сякаш са нажилени от пчели  Rolling Eyes Гротескно е , буквално ...

# 22
  • Мнения: 814
Защото подмладяващите интервенции  се превърнаха в мода и се правят , защото е модерно , а не защото имат нужда от тях. ooooh!

# 23
  • Мнения: 4 585
С годините главата над линията на очите спира да расте, докато частта под линията на очите и носът продължават. Това няма как да се скрие. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 129
Зависи много от пластичният хирург и честотата на интервенциите. Много жени подлагали се на такова нещо признават, че води до пристрастяване. Оправяш си носа, харесва ти много и после решаваш, че с подчертани скули ще си още по-...и докато се усетят приличат на


Аманда Лепор



Доли Партън



Джаки Сталоун - майката на Силвестър Сталоун



Джоселин Уилдънстейн (един от най-често сочените примери за пластично отмъщение)



Латоя Джексън - сестрата на Майкъл



Микаела Романини


# 25
  • Мнения: 1 765
Последно с майка ми коментирахме Мира Добрева. Sick Sick Не мога да разбера как някои лекари вземат пари, за да направят устата на някоя дама да прилича на кокоши задник. Такива интервенции трябва да ги забранят със закон.  Wink

# 26
  • Мнения: 497
Абе вие си приказвайте, ама тази Кристи Бринкли, показана от Тонкаколонка на мен хич не ми изглежда като гротеска.
Еми който може (финанси) и иска, да го прави е моето мнение, може би защото съм на 40+ си го мисля Joy Joy Joy, а вие сте още младички сигурно.
Но на мен не ми харесват чудовищните усти, които си правят някои, както и това, че често лицето е опънато, ама врата си е набръчкан и то здраво и това разваля общото впечатление.

# 27
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, верно, и аз преди дни я видях Мира Добрева в някакво предаване на бнт. Гледах я, гледах я, първо й видях торбичките под очите, ама, викам си, нещо не е наред. Чак като я показаха в профил видях на какво й прилича устата - все едно я е ухапала оса и е получилла алергична реакция, толкова беше подпухнала.

# 28
  • Мнения: 2 577
Мира Добрева има нови зъби, скули, ботокса здраво играе, устата е пълнила, като маска и е лицето...

# 29
  • Мнения: X
А аз се чудя защо става все по-грозна....    Simple Smile
Венета Райкова наистина като че ли изведнъж остаря след раждането .
Тя не че е първа младост,но преди това имаше вид на 20 годишна,а сега все повече заприличва на лелка.

казабланка.,и аз съм на 40+....ами смешни са.Гротески.
Всеки има право да харчи парите си както намери за добре,ама да плащаш ,за да те превърнат в Квазимодо....странно е,най-малкото,да не казвам друга дума.    Laughing

Общи условия

Активация на акаунт