Да попитам- безамонячни бои

  • 7 311
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 328
На 20 дни???? Бързо ти расте косата, що ли?
И аз ползвам Кастинг на Л`Ореал, но веднъж на 2 месеца. Покрива добре /ползвам кестенявите нюанси, косата ми е в също такъв цвят/ и трайно, за такъв тип боя. Ползвала съм и безамонячна боя на Лонда, но Кастинг-ът е по-щадящ, определено.

От както забременях ми расте по-бързо,а и не ми харесва като ми се виждат корените,разликата при мен е прекалено очебийна GrinningКосата ми е светло-кестенява,а мангото нали е оранжево..и става една манджа с грозде LaughingЗа това на 20дни...
Така кажи, бъдеща майчице на може би мартенско овне LaughingАко наистина бъде така - живот и здраве, наваксвай отсега с боядисването, че после няма да има как на всеки 20 дни...времето ще е лукс EmbarassedТова го казвам като настояща майка на мартенско овне Grinning

# 16
  • Мнения: 330
Рибе ще е,а може и водолей:)Но до овен няма да стигнем:)Но все ще намеря време за боядисване,де ThinkingТо мойто бебе ще е добро,наиграло се е вече в корема ми,после ще си почива от лудото ритане Wink

# 17
Да ти кажа от тия безамонячни бои май голяма фаида няма Sad((
Аз лично съм срашно разочарована от тях, защото на мен твърде бързо ми се измиват от косата, за 1 седмица някъде и все едно не сум си слагала никаква боя Sad
А не съм и много много сигурна 4е са чак толкова щадящи към косата, пак си е химия Simple Smile

# 18
  • Мнения: 144
Безамонячните бои са добри. Така си махнах кичурите - не вярвах, че ще стане, но все още не се е отмила. Щадяща е и много нежна за косата. За сега съм доволна.

# 19
  • Мнения: 5 317
Да ти кажа от тия безамонячни бои май голяма фаида няма Sad((
Аз лично съм срашно разочарована от тях, защото на мен твърде бързо ми се измиват от косата, за 1 седмица някъде и все едно не сум си слагала никаква боя Sad
А не съм и много много сигурна 4е са чак толкова щадящи към косата, пак си е химия Simple Smile
С коя марка боя се боядисва?

# 20
  • Мнения: 18 542
Аз ползвам на Лореал-Кастинг. Не изсветлява косъма, но пък не можеш да станеш от черна руса и обратното. Можещ леко да промениш цвета си само.
Много съм доволна иначе. Косата става лъскава и мека.

# 21
  • Мнения: 1 393
Моят опит (с L'oreal Casting, многократен) е че покриваемостта е много добра, но доста бързо се измива след това, може би най-много 20-ина дни да държи.

# 22
  • Мнения: 289
Цитат
Началото на септември се боядисах с безамонячната натурална на Гарние - черна ( бях светлокестенява) и още не е паднала     . Дано да не съжаляваш като мен   

Ако говориш за Garnier Naturals тя не е безамонячна, а е просто обогатена с разни ми ти естествени съставки. Иначе си е доста покривна и държи по много време. На мен ми придава страхотен блясък.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
Безамонячните бои са добри. Така си махнах кичурите - не вярвах, че ще стане, но все още не се е отмила. Щадяща е и много нежна за косата. За сега съм доволна.

И аз така си махнах кичурите.И после все едно си бях с естествената коса.Нямаше и следа от друг цвят.Супер доволна съм.А ако не беше безамонячна щеше пак да си проличи новия цвят в корените.Simple Smile

# 24
  • Мнения: 247
Ползвах Лореал Кастинг преди да забременея и съм страшно доволна - косата блести, жива е Grinning По принцип съм с много чувствителен скалп, но с тази боя - никакъв проблем. Пробвах и като забременях, но не се получи така, както преди. Все пак, при всеки е различно и няма как да разбереш без да пробваш Grinning

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Значи аз нещо съм дефектна!  Rolling Eyes
От Лореал Кастинг ( и от всяка боя, която съм пробвала) ми се скубе косата. Веднага след боядисване почва едно падане на косми и пърхот по 1 месец. Sad
Надявах се с безамонячна да нямам проблем, но уви!
Добре, че още нямам бели коси и мога да карам с естествен цвят.

# 26
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Значи аз нещо съм дефектна!  Rolling Eyes
От Лореал Кастинг ( и от всяка боя, която съм пробвала) ми се скубе косата. Веднага след боядисване почва едно падане на косми и пърхот по 1 месец. Sad
Надявах се с безамонячна да нямам проблем, но уви!
Добре, че още нямам бели коси и мога да карам с естествен цвят.
Явно и аз имам същия дефект-по отношение на боята.Но трайна боя все още не съм ползвала защото си мисля,че косата ми ще почне да пада повече.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 328
За да не пускам нова тема - някоя от вас ползвала ли е безамонячна оцветяваща маска на Biopoint? Италианска е марката, представиха ми я като професионална серия козметика за коса /в Блик/.

Последна редакция: вт, 10 яну 2006, 09:27 от Karimma

# 28
  • Мнения: 302
Аз не съм, но ще ми бъде интересно да разбера какъв е ефекта

# 29
  • Мнения: 3 861
Добре де, а я кажете последно се боядисвах с Лореал Кастинг черна преди 2-3 месеца. ПОчти нищо няма от черното, но моята коса си е тъмна по принцип. От известно време ми се върти в главата да съм с шоколадов цват, наситено кафяво, топло и една идея по светли кичури...това с безамонячната на Лореал мога ли да го постигна според вас? Не искам да си горя косата с нормална боя и без това ми е тъничка Confused

Общи условия

Активация на акаунт