Кондиломи!!!! ;(

  • 4 479
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 208
Здравейте отново.Искам да ви споделя,че оцета наистина действа,За 4-5 дена и гадовете изчезнаха.Последния ден държах напоеното памуче около 15 мин.Щипе малко,но важното е че има ефект.

# 16
  • София
  • Мнения: 152
Ще споделя и аз, това с оцета е ново за мен. При мен махнахме кондиломите с едно лекарство в ампула, но не помня как се казваше, беше около 30 лв ампулата, но последно разбрах, че не се внасяло вече тук, та от Гърция го взимах. При мъжа ми нямаше нищо. Едва след около година се появиха и при него, но Кондилин ги премахна. Тохава лекарят каза изрично и задължително е да се прилага лечението успоредно с препарати за подсилване на имунитетна. В нашия случай това беше Изопринозин. Сега профилактично си правим поне веднъж в годината един курс с Изопринозин и проблеми нямаме близо 2 години вече.

# 17
  • Мнения: 2
много упорита гадост... имам ги от години и с нищо не мога да ги махна.... и с азот съм ги горила, и с кондилин съм ги мазала и имуностабилизатори пих... без успех. сега просто водя спокоен живот, наспивам се и се храня добре и тялото ми явно също се чувства по-добре,защото значително са намалели, много повече отколкото като се опитвах да ги лекувам. просто се грижете за имунната си система... чувала съм, че с лазер и ток било ефикасно, но на мен просто не ми се занимава вече

Общи условия

Активация на акаунт