НОМИНАЦИИ 2011 - remix

  • 50 558
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 405
Извинена си!  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 4 802
За внесем малко практичност и фокус, какво ще кажете да гласуваме за подхода:

(1) По подфоруми, с малко категории
(2) Общи номинации, с повече категории

Сигурно има и още алтернативи.

# 32
  • Мнения: 7 837
Слаба ракия е Венета, ще ме прощавате.

# 33
  • Мнения: 4 892
Nino-Tino също не е особено изтънчена в изказа си. Който товари, ще трябва да може и да носи!!!

Както забеляза NinoTino си носи.
Мога да понеса толкова, колкото вие можете да се изложите. Изи, гърлс.

# 34
  • Мнения: 4 300
За внесем малко практичност и фокус, какво ще кажете да гласуваме за подхода:

(1) По подфоруми, с малко категории
(2) Общи номинации, с повече категории

Сигурно има и още алтернативи.
Общи номинации с умерен брой категории, да кажем десетина ( положителни,отицателни- за стил, за чувство за хумор, за натрапчиво присъствие и т.н. 'класически' и ясни по смисъл).

Не виждам смисъл от детайлни номинации по подфоруми. Там, където има тясна специализация и миниобщества първо си се знаят, второ, наистина са относително затворени групи и не са познати на целия форум. Опитите за атака и обсада на Клюкарника от май-ки, априлки и тортенки са точно опит за излизане извън миниобществото и всеобща популярност. Така че мисля няма смисъл популярния Клюкарник да ходи да организира местни избори по подфоруми.

# 35
  • Мнения: 4 892
Съгласна с Рокси.

# 36
  • Мнения: 21 789
Общи номинации, с ясни и малко на брой категории.

# 37
  • Мнения: 6 155
Общи номинации, с ясни и малко на брой категории.

Взе ми думите  Peace

# 38
  • Варна
  • Мнения: 957
Общи номинации, с ясни и малко на брой категории.

+ 1

# 39
  • Мнения: 75
Както забеляза NinoTino си носи.
Мога да понеса толкова, колкото вие можете да се изложите. Изи, гърлс.

Няма нужда от множественото число; за разлика от други страна не заемам. Казах го не специално към теб, а защото не върви сега всички от вашата отчетна (набор 2004-2005, които за моя изненада не сте никак малко) да се изредят тук и да започнат да колят и бесят. Всеки човек си има някаква агитка реално, но във форума потребителя сам е бойна единица; уважавам такова поведение.  

# 40
  • София
  • Мнения: 23 143
Ей, не се начешаха някои...

Общи номинации, с ясни и малко на брой категории.
+ 1
Хубаво! Grinning Как ще процедираме?

# 41
  • Мнения: 3 034
И аз подкрепям Рокси. И не, минали години, поне преди три, беше забавно и приятно. Подобни диарии на видяните в предишната тема може да ни ги спестят диаричните. Малко категории и общи. Мисля, че това с подфорумите ще е сложно, особено в такива като Хоби, примерно. темите са много различни и ще е много трудно да се обособи един или двама най-добри. В какво - фотография, декупаж, градинарство? Не  е една и съща тематиката като в Готварския, примерно. И по принцип, преди номинациите си бяха добре, не знам защо трябва да се доизмислят всяка година.

# 42
  • София
  • Мнения: 17 423
Общи номинации, с ясни и малко на брой категории.

+ 1

Плюс и аз.
Ако пък може троицата Отилия-Венета-Палада да кротне малко, има шанс и да се случи нещо интересно. Толкова гнусотии накуп не бях чела за толкова години във форума. Разбирам, че им е много приятно да са лудите гъби на Клюкарника, ама айде да си направят Малинки, Къпинки или Глогинки и там да си се слюнчат.

# 43
  • Мнения: 1 547
Така че мисля няма смисъл популярния Клюкарник да ходи да организира местни избори по подфоруми

Не, че нещо, ама Клюкарникът също е подфорум, не повече или по-малко популярен от Готварския  Grinning И защо "детайлни" номинации по подфоруми? Ставаше дума за едни и същи няколко категории, валидни за всички. Но и другият вариант не е лош, какво... стига да се въведе някакво ограничение за броя словесни полюции от потребител към потребител - например, ти, НиноТино, Отилия или Венета да имате право на максимум три лични поста една към друга и после - само лични съобщения. Става ли?  Flutter

# 44
  • Мнения: 4 802
Ами как да процедираме...

Или Отилия се връща и слага анкета за подфорумската идея, или приемаме предложението на Рокси и мислим за категории.

Миналата година бяха с филмови заглавия и се получи добре - най-вече благодарение на crazy_chick.

Предлагам да не ги повтаряме, но може би можем да ползваме идеята и да имената на категорите да бъдат тематични - книги, манджи, флора, фауна, песни - знам ли и аз. Мисля, че така се получава забавно.

Общи условия

Активация на акаунт