Но като цяло разбрах, че и хич нямало да им бъде лесно в този десничарски свят...
Но като цяло разбрах, че и хич нямало да им бъде лесно в този десничарски свят...
Важното е да се научат да пишат четливо, пък че не било кой знае колко красиво...айде
И дори почти не забелязвам частите от кухненсия ми робот, които са разхвърляни между играчките и намачканите или скъсани безброй картини на Митко. Дори перманентния маркер на дивана не ме тормози
. Поне Митко е вече голям и почти няма пръст в опустошаването на дома ни . Дори се опитва да спира Никола да прави пакости
)
И дори почти не забелязвам частите от кухненсия ми робот, които са разхвърляни между играчките и намачканите или скъсани безброй картини на Митко. Дори перманентния маркер на дивана не ме тормози
. Поне Митко е вече голям и почти няма пръст в опустошаването на дома ни . Дори се опитва да спира Никола да прави пакости
)
И дори почти не забелязвам частите от кухненсия ми робот, които са разхвърляни между играчките и намачканите или скъсани безброй картини на Митко. Дори перманентния маркер на дивана не ме тормози
. Поне Митко е вече голям и почти няма пръст в опустошаването на дома ни . Дори се опитва да спира Никола да прави пакости
)
Да повторя Дита!
И дори почти не забелязвам частите от кухненсия ми робот, които са разхвърляни между играчките и намачканите или скъсани безброй картини на Митко. Дори перманентния маркер на дивана не ме тормози
. Поне Митко е вече голям и почти няма пръст в опустошаването на дома ни . Дори се опитва да спира Никола да прави пакости
)
Симона
аз съм левичар в училище привикваха наште и ме слагаха на последния чин /като прокажено/, правиха опити и да ми връзват ръката но баща ми викна и всичко приключи оставиха ме да се оправям. До ден днешен немога да кажа че съм срещала някакви трудности единствено малко с картофобелачките не всички са наточени за левичари, ама пък няма все картофи да беля я
мишката държа с дясна ръка, според майка като режа хляб /добре че сега повечето са нарязани/ си било опасно. Та така не мисля че е проблем ако детенце е левичар.

, но баща му ме успокоява, че било нормално.
Препоръчани теми