Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 222- След финала

  • 39 225
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
# 18
# 19
  • Мнения: 0
Здравейте.Извинявам се ако е писано вече,но някой знае ли дали мога да гледам сериите от 2ри 3ти сезон,със субтитри,български,английски.. или няма такова нещо Very Happy

# 20
  • Русе
  • Мнения: 2 212
Здравейте.Извинявам се ако е писано вече,но някой знае ли дали мога да гледам сериите от 2ри 3ти сезон,със субтитри,български,английски.. или няма такова нещо Very Happy
Лейди бърд, на 1-ва страница има преведените епизоди от 2-ри туски сезон. Peace

# 21
# 22
  • Мнения: 11



Мокси за теб и прекрасната 222 тема.



# 23
  • Мнения: 0
Здравейте, Незабравими!
  Председателю, Уникален си! Не знам защо, но те оприличавам душевно с Кърач. И двамата сте с големи сърца и чувствени души. Той излива душата си в музика, а ти в слова. За филма, когато думите не стигат на помощ идва музиката. Събрани двете правят фурор.
Поздрав за всички таланти във форума с най-младия талант покорил Украйна.
http://www.youtube.com/watch?v=M-xJVSmYJL8&feature=BFa&l … amp;lf=plpp_video
Лека, нощ!

# 24
  • Мнения: 315
Здравейте момичета!

-------------------------------

Мокси , новата тема е прекрасна!
 smile3525 smile3525 smile3525 newsm51 newsm51

Чакаме само новия проект на Серхо ,та да заеме полагащото му се място "пред"Мемоли -то! hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 25
  • Мнения: 315


Професионализъм............ smile3534 smile3534 smile3534 и още как!!!
На Серхо само дето лигите не са му потекли! hahaha hahaha hahaha

# 26
  • Мнения: 315
Здравейте, Незабравими!
  Председателю, Уникален си! Не знам защо, но те оприличавам душевно с Кърач. И двамата сте с големи сърца и чувствени души. Той излива душата си в музика, а ти в слова. За филма, когато думите не стигат на помощ идва музиката. Събрани двете правят фурор.
Поздрав за всички таланти във форума с най-младия талант покорил Украйна.
http://www.youtube.com/watch?v=M-xJVSmYJL8&feature=BFa&l … amp;lf=plpp_video
Лека, нощ!
Мая здравей!
Не си се включвала скоро!

# 27
  • Мнения: 0
Здравей, Меги!
Това не означава, че не съм при вас. Добре, че сте вие да ме зареждате с позитивизъм. Мисля, че нямаше да бъда добър събеседник. Имах професионални проблеми. Не мога да казвам на черното
бяло и затова ще си плащам.

# 28
  • София
  • Мнения: 829
Здравейте момичета!
-------------------------------
Мокси , новата тема е прекрасна!
 smile3525 smile3525 smile3525 newsm51 newsm51

Чакаме само новия проект на Серхо ,та да заеме полагащото му се място "пред"Мемоли -то! hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
#Crazy #Crazy #Crazy ooooh! ooooh! ooooh! Питам това нарочно ли се прави  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78  Постоянно повтаряне колко не струва Мемоли и как тези ,които го гледаме сме едва ли не втора категория  хора Sick
Още утре ще направя отделна тема за Мемоли,да не ви вади очите в тази,а тук чакайте новия проект на Серхан и му се кланяйте по три пъти на ден като на божество  ooooh!

# 29
  • Мнения: 570
Добро утро! Hug Hug Hug
Хубав ден, зареден с много усмивки и добро настроение! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт