Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 222- След финала

  • 39 248
  • 737
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 24
Добър вечер!  Hug Hug Hug

# 631
  • Русе
  • Мнения: 2 241

   Каква тъжна тишина цари в тази тема. Cry
 Я да внесем малко настроение. Предлагам ви това клипче с уговорката гледайки го да си представяте,че на стената танцуващият е Серхан./Макар,че май няма нужда да ви напомням това/



     И с пожелание за радостен уикенд. Laughing
newsm62 newsm62 newsm62 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

И аз бих поспортувала! smile3503

# 632
  • Мнения: 570

   Каква тъжна тишина цари в тази тема. Cry
 Я да внесем малко настроение. Предлагам ви това клипче с уговорката гледайки го да си представяте,че на стената танцуващият е Серхан./Макар,че май няма нужда да ви напомням това/



     И с пожелание за радостен уикенд. Laughing
newsm62 newsm62 newsm62 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

И аз бих поспортувала! smile3503
+1  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 633
# 634
# 635
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, мили дами! Hug
Желая ви хубава вечер! lovekiss

# 636
# 637
  • Мнения: 186
http://www.youtube.com/watch?v=CzNKH4OXEbg&feature=related


С пожелание за хубава вечер и от мен !  Hug

# 638
  • Мнения: 186
Това Ниса ли е на рекламата ?  Rolling Eyes
Много е сладка , като шоколада, който рекламира  Simple Smile

# 639
  • Русе
  • Мнения: 2 241
Това Ниса ли е на рекламата ?  Rolling Eyes
Много е сладка , като шоколада, който рекламира  Simple Smile
smile3521

# 640
  • Мнения: 315
Това Ниса ли е на рекламата ?  Rolling Eyes
Много е сладка , като шоколада, който рекламира  Simple Smile
smile3521
Здравейте момичета!

----------------------

На мен Ниса винаги ми е била много симпатична!В лице е много красива!Освен физическата красота, във филма играеше и положителна роля/въпреки ,че на моменти доста я обезличиха/,а това увеличава симпатиите към нея!

# 641
  • Мнения: 315

   Каква тъжна тишина цари в тази тема. Cry
 Я да внесем малко настроение. Предлагам ви това клипче с уговорката гледайки го да си представяте,че на стената танцуващият е Серхан./Макар,че май няма нужда да ви напомням това/



     И с пожелание за радостен уикенд. Laughing
newsm62 newsm62 newsm62 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

И аз бих поспортувала! smile3503
+1  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Представям си какво щеше да стане ,ако Хубавелко се беше развихрил по подобен начин в "Незабравима".През втория сезон ни демонстрираха доста техники и похвати,можеше да включат и нещо подобно.Например....,като начин да съблазни Еда , дори и на шега!Представете си батко да се яви пред спалнята ,в която блаженно си е полегнала Еда , да развърти снага , да разхлаби бавно вратовръзката,да хвърли предизвикателно поне ризата.......Ох ....... ама се разгорещих....... Rage Rage Rage af af af af

# 642
  • Мнения: 315
       Добро утро , Незабравими !

Пожелавам ви приятни почивни дни !  Hug Hug Hug







И сега продъжавам да си гледам епизодите с интерес.Чакам,и гледам клиповете, които Ивето качва
/Иве,..... newsm51/,така сякаш ги гледам за първи път- в захлас!!!


  love001  love001  love001  
Ивче , можеш ли да намерих данни за рейтинга на "Мемолито"?!!!
Интересно ми е как се движи.По едно време положението беше доста плачевно! Дали сега интереса се е увеличил,или не е? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: сб, 26 ное 2011, 23:28 от migi_megi

# 643
  • Мнения: 27 735
Добро утро !  Hug Hug Hug

Желая ви прекрасен неделен ден !






Ивче , можеш ли да намерих данни за рейтинга на "Мемолито"?!!!
Интересно ми е как се движи.По едно време положението беше доста плачевно! Дали сега интереса се е увеличил,или не е? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78


Меги , нарочно не ти отговорих , за да не ни обвинят отново , че изливаме " помия"  Whistling  , но  и тази седмица "Мемолито " не се е класирало в топ 100 .....  no   Жалко за Йозлем - още един провален проект ...   Weary    и май се говори вече за спирането му .... То това си има и хубава страна ...   Joy Joy Joy
Не искам да обидя никого от феновете на сериала , просто представям фактите ....  Hug Hug

По- миналата седмица филма е бил извън 100 -те , а миналата -  на 42- място ...

рейтинг :

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/11_kasim_cuma_rating_2011_.htm - 11.11

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/18_kasim_cuma_ratingler_2011_.htm - 18.11

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/25_kasim_cuma_ratingler_2011_.htm
- 25.11

# 644
  • Русе
  • Мнения: 2 241


Добро утро! wavey
Неделя е, ден за дълго излежаване и релакс. Нека ви е слънчев и приятен! smile3525

Това, че "Мемоли" може да го спрат, не ме тревожи - чета,че и други сериали  са  спирани. Това не значи, че е от некадърност на артистите. При всички случаи Йозо трупа опит! Живот и здраве, ще я гледаме в много филми още! newsm53

Общи условия

Активация на акаунт