Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 141

  • 47 416
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Така, сега за Сухейля- колкото и да се опитвах в началото да я разбера, по-някакъв начин оправдая, с напредването на сериала ми идваше на моменти да я удуша. Най-вече когато за поред път реши да се бърка в живота на Демир, да отрича очевидното, дето и Аслан, който не е много по мисленето беше видял- и двамата и Аси и Демир за 5-те години, през които бяха разделени са останали сами, не са потърсили спътници в живота си. Но тя не, та не започна веднага да му навира Инджи, да крои планове за женитба.
Както съм почнала да карам по ред - Демир също имаше моменти, в които ако беше пред мен щях да го  #2gunfire Така и не се научи да споделя с хората, които обича, да мисли че само той може да се справи с проблемите, да иска непременно и безпрекословно да му се вярва, без самия той да е способен на това. Не даваше обяснения за действията и намеренията си, които в повечето случаи бяха неразбираеми даже за Керим. Какво оставаше за Аси, която с нищо не му отстъпваше- нито по гордост, нито по инат. Която в началото сляпо и безрезервно вярваше единствено и само на баща си.
Момичета ето затова още сме запленени от АСИ. Поне за мен е така. Даже тези негативни емоции, които предизвикваха героите в мен, не ме отказаха да го гледам и сега.
Като не пиша, не пиша, ама като почна спиране няма. Дано не Ви отегчих.    

# 16
  • Мнения: 0
Бонбонек, ама тя искаше да му каже...Но той я застреля с ,,По добре, че нямаме дете''.
Е, какво ...все едно тя да изполлзува факта, че е бременна, за да го задържи ли?
Тя е отишла дори и в Асос , за да му каже колко й липсва и имат нужда от него, но...страхът , че той може да се отнесе с нея по познатия начин я е възпрял. Ако поне веднъж й се беше обадил за тези 5 години, той щеше да узнае, че е баща. Но гордостта не му е позволила да се обърне назад, дори и за миг.

# 17
  • Мнения: 8
Във връзка с разгорелите се страсти по повод...е ли Демир прав да се ядосва на Аси за това,че го е "лишила"5 години от полагащото му се бащинство,ето какво ме осени при второто пълно и подробно гледане на сериала:
Върна се,душата ми обърна,
върна се объркан,зъл и горд герой.
най- съкровеното ми ти прегърна
готов със мен да водиш лют двубой

А крехката и нежна малка птица-
душата на невръстното дете
политнала в безбрежната тъмница
да търси татко и го доведе

ядосано и гневно се нахвърли
към нас и двамата сега!
Не се опитвай да отхвърляш
предателската си вина.

И смееш да променяш и объркваш
мечтите ми за моето дете
ти,който най-случайно се завърна
а не с копнеж за нас,двете!

Повярва на това,което искаше
обърна гръб на преданост,любов
изпепели живота истински
отдаде се на гняв суров .

И бясна съм и обладана
от справедлива,силна страст-
но как безсилна ,повлияна
попадайки под твоя власт?!

Това е всъщност обичта
необяснимото привличане
да браниш свойта свобода
и се смиряваш до обричане..

# 18
  • Мнения: 0
Ихсан няма да коментирам. Така подпалих, направо ще изгоря. Когато гледам АСИ, няма значение за кой път, за първи или за стотен път в мен кипят едни страсти, не е истина.  В един момент ги обичам, в следващия ми идва да им издърпам ушите, после плача с тях, после пак ги обичам, след това отново ме нервят......... и така всеки път. направо съм с диагноза - запленена, омагьосана от АСИ. Като деференциална диагноза съм си поставила омагьосана от Мурат и Туба. Абе малко луда работа.  

# 19
  • Мнения: 0
Предлагам нещо за охлаждане на страстите.

# 20
  • Мнения: 1
Ей, като нямам подкрепление и сам войнът е войн Mr. Green

Демир също е искал да се върне, но не е събрал сили...и сам го казва - мисли, че е наказвал себе си, а всъщност е наказвал и нея Tired...той беше наясно какво е направил и говорил след смъртта на сестра си и не знаеше как да се появи пред Аси и да поиска прошка...
Габи, и при него е имало страх - той много пъти си е представял как се връща, как ще застане пред нея и ще я погледне в очите, какво ще ѝ каже...
Как да не се ядоса на тази така благородна лъжа на Аси и семейството ѝ и да не си потърси правата Crossing Arms...
Истината е, че докато бяха разделени и двамата не бяха същите - водеха безсмислено съществуване, далеч от нещото наречено "живот", защото двамата се допълваха, любовта, която ги свързваше беше така силна, че те не можеха един без друг, дори и в омразата си все още се обичаха Peace

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Совичка  , за стихчето   bouquet Наистина и Аси и  Демир бяха толкова силни и противоречиви образи,че не ни дават мира вече толкова време  ooooh! Аз лично в ситуацията за Асия съм на страната на Аси ,може би защото  изхождам от чисто женската ( по-точно лична) гледна точка  Peace При тези обстоятелства и най-вече след думите му "по-добре,че нямаме дете" и аз не бих казала,че чакам дете  Peace Но може би с дълбоката надежда,че той няма да захвърли всичко  окончателно  Shocked Но да се моля за любов-никога  Naughty

ПП Сабинка,ти днес си по  почерпките  Laughing Мерси  Hug

Бонбонче,джанъмче,много хубавко обличаш в думи мислите си  Hug  love001

# 22
  • Мнения: 260
Бет,и аз се ядосвам като гледам тези серии,разбирам го от една страна мъката от загубата на сестричката му но на везната от другата страна е Любовта му към АСИ той най-добре знае колко трудно спечели доверието и,той много добре познаваше и гор достта и така,че не намирам много възможности за защита.Демир изискваше от нея доверие а той самия не сподели нищо за леля с нея и,после за Зейнеп постъпи също по свой си начин но всички са задължени безприкословно да му се доверят,и Керим, и Аси а дори и Мелек.

# 23
  • Мнения: 0
Цитат
Габи, и при него е имало страх - той много пъти си е представял как се връща, как ще застане пред нея и ще я погледне в очите, какво ще ѝ каже...

Ееее...защо не се върнал тогава? Отново гордостта ли го е спряла?
И кога реши да си признае всичко?...Когато разбра, че Аси е идвала до Асос.
А ако не беше разбрал? Пак ли щеше да мълчи като риба... ooooh! ooooh!

Ах, Сабинка...какви изкушения си ни метнала.. ooooh! ooooh! А аз с моите сополи като асансъори, само трябва да се облизвам... hahaha hahahaКак да не ме ожали човек.. Joy Joy

# 24
  • Мнения: 260
Злате,и аз не бих казала на мъж,че чакам дете при такова държане от страна на мъж.Може много да страда но Демир не и позволи да се защити,той дори не допусна за миг,че Мелек може да е сбъркала за нея е тогава според мен Демир нямаше право да я вини,че е скрила за бременоста си.Аз също не оправдавам Сухеиля за много нейни мисли и действия например тя не престана да мечтае друга да е до Демир дори и след като направи всичко за да разбере дали Асия е негова дъщеря.Толкова слепота за любовта между тези двамата не е истина.

# 25
  • Мнения: 1
И кога реши да си признае всичко?...Когато разбра, че Аси е идвала до Асос.
А ако не беше разбрал? Пак ли щеше да мълчи като риба... ooooh! ooooh!

Не мисля, но тогава събра смелост, съмненията му изчезнаха... Peace Разбра, че и тя се е измъчвала, че и тя е изпитвала същото желание и копнеж, че и тя все още има чувства към него, че тази любов не е минало....тя след това се одръпна, но той стана настоятелен и тя не издържа и се отдаде с пълна сила на онова, което дълго подтискаше в себе си Heart Eyes

Сабина, за коктейлчетата, Hug

# 26
  • Мнения: 7
Аз да си кажа,че има един персонаж дето каквото и да прави все ме кефи и даже като прави глупости и бели не ме тресе от нерви. Сигурно защото и тогава си е адекватен ! Таааа.... говоря за Зафер ! Даже накрая като умря си поплаках за него ! Много трагично ми дойде това,че не е имал избор в живота да стане друг...

Знае ли някой какво значи името Зафер ? Аааааа...Победа било ! Ами че -да ! Той заради любовта си към Дафне бая нещо победи в себе си !

Щото Мелек е Ангел , ама пък какъв ангел стана тя ,че и пораснаха рога копита ,че и на опашка дяволска го докара чак !

# 27
  • Мнения: 260
Бет,и мен този герой не ме изнервяше а и всички негови постъпки бяха продиктувани от любов към Дафне.Колкото и да беше сърдит на бащата на Демир съжаляваше за смърта на Мелек а и после когато разбра за болеста на Демир направи всичко което му казаха.

# 28
# 29
  • Мнения: 0
Има ли някой в къщи?
Къде изчезнахте всички? newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт