Отговори
# 30
  • Мнения: 180

"Durmak Yok, Çalışmaya Devam"

karalar bağlayıp oturamayacaklarını söyledi.

 Kendisi gibi oyuncu eşi Vahide Gördüm'ün meme kanserine yakalanması sebebiyle zor günler geçiren Altan Gördüm; dizi ve film çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor. Eşinin en büyük destekçisi olan Gördüm, 'Türk Pasaportu' ve 'Labirent' adlı filmle, 'Babam İçin' adlı dizide rol alıyor.

 Geçen hafta da 'Umutsuz Ev Kadınları' adlı diziye konuk oyuncu olarak katılan Gördüm; "Başımıza gelen talihsiz durumdan dolayı karalar bağlayıp oturacak değiliz. Durmak yok, çalışmaya devam" dedi.

Това ли е съпругът й?

# 31
  • Мнения: 180
Взимам си от кафето  bouquet
Вили маминко  newsm51

# 32
  • Враца
  • Мнения: 791
Здравейте  Hug
Благодаря за новата тема   bouquet  bouquet
ПЕТЪК ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕе  newsm68 newsm68
Тинче като видях наградата щях да умра от смях  hahaha hahaha hahaha

# 33
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Наде, взимам си кафе, че мене ме е налегнала една писарска работа- от сутрин до вечер все ма компа съм  ooooh!

# 34
  • Мнения: 180
Здравейте  Hug
Благодаря за новата тема   bouquet  bouquet
ПЕТЪК ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕе  newsm68 newsm68
Тинче като видях наградата щях да умра от смях  hahaha hahaha hahaha

Здравей,бабе Hug

# 35
# 36
# 37
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Ама и Зехра как я обличат - няма  думи. същинска повлекана ...с тез чорапи особено.

Представям си го Юнал, само да си помисли , че може да са сватове и лошо му става. Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 04 ное 2011, 15:04 от ·٠•Sasy•٠·

# 38
  • Мнения: 8 428
Левент е на погребението на Халдун? #Crazy #Crazy #Crazy  Ега ти наглостта.  Shocked

# 39
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Левент е на погребението на Халдун? #Crazy #Crazy #Crazy  Ега ти наглостта.  Shocked

четеш ми мислите. точно това се чудех и аз.

# 40
  • Мнения: 21 201
Майко мила и Левент е там. Вие оставете дали е наглост или не, ми Емир като го види и, ще му се вдигне кръвното. Погребаха го Халдун, но на нас ни предстои инфарктна серия, щом Левент е в близост до Фериха, а като гледам и Емирчо е в близост до тях. Взимайте си кафенце щом и Вие имате нужда. Аз всеки ден, ще си го слагам а кой когато му се препие. Hug
Тинче права си за Зехра. Вечно е с чорапи, като калцуни и с тези елеци не е истина направо. Даже бай Чипик го мяркаме с костюм от време на време, но нашата Зехра вечно е сгласена, като селска клюкарка. Не зле, ще му стане на Юнал, ми да не се гътне и той като Халдун в резултат на шока който, ще изживее.
Какво и как, ще му обяснява Емир, че да го омилостиви и успокои идея си нямам.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Минавам само да ви поздравя  Hug Hug Hug



с превод http://vbox7.com/play:f2641b89

# 42
  • BG
  • Мнения: 4 457
Здравейте , и аз минавам за да благодаря за новата тема, дано само радостни клюки да четем в нея  bouquet

# 43
  • Мнения: 2 449



  да ви поздравя със тази страхотна песен и певица с очи като на Хазал

# 44
  • Мнения: 21 201



  да ви поздравя със тази страхотна песен и певица с очи като на Хазал
Благодарско за поздрава. hug

Общи условия

Активация на акаунт