Януарските деца, радват се на есента! (24)

  • 27 894
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 68

Еййй, Леприконец, тя таз мома ако отсега бърбори толкова, представяш ли си какво ви чака!  ooooh! Laughing. Ще вземе татко й да замине за Аржентина направо  Mr. Green
  Mr. Green уф, той какъвто е дума не обелва, пък и не обича да слуша, трудно ще си свикнат двамата. Пък и тя на прически се отвори в последно време, че добре и е дошъл с това ти ми косище.  Twisted Evil
  hahaha Джанке и жива ще изяде, не бой се, (от опит). Не го препоръчват за първо месо за захранване, ама ти си решаваш  Joy Поне ти мина чуденката да им въвеждаш ли месо или не.
 Куку и по нашия край го има, след баня мажа.

# 691
  • Мнения: 488
Моля, моля............Миризливката не е мИсо, а чисти фибри   chef
 И реших проблема със закуската  Party

Куку май и тук се казва. Не я ползвам тази дума, ама като я срещна знам за к'во иде реч Simple Smile

Не мажа след баня  Peace

# 692
  • Мнения: 187
Влизам набързо да се похваля!
След мноооооого зор, сълзи и сополи най-накрая проби първото зъбче на Калина! Айде с всеки следващ по-леко да е!

# 693
  • Мнения: 251
какво е ,хиперактивен ли,индиго ли ,машина с агрегат....да ми е жив и здрав,ама голямо е бясче.
Joy Еления, Ивайла спи само по веднъж на ден, обикновено към 9-10ч. и то максимум час..., а да не ти казвам, че всяка сутрин къде 5:30 става бодра, бодра...
 Не мажа с нищо след баня от много време.
 Камелия, не я насилвай малката, ще дойде време, когато ще е готова за гърнето.
 Димара, бързо оздравявяне!  Hug

# 694
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Миимаа ,честито ви първо зъбче Hug
Джанчето оправно е детето Hug
Леприконче ,как даде нар на малката
Анабела,много хубава детска стая,желая ви много хубави моменти в нея!

Знаех си аз ,че не съм измислила думата куку(гърне) Embarassed Mr. Green

# 695
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Анабела, и на мен ми се прииска да се пренеса в детската. Наистина е станала много хубава! Със здраве да си я ползва принцеската! А пък вие скоро да я напълните!

# 696
  • Мнения: 68
 Тути, държа здраво семката и Рая смуче и се мръщи, но смуче.

# 697
  • Мнения: 488
Жана яде зърната на нара цели...и така ги изкарва.  Whistling Не успях да задържа семката  Sunglasses

# 698
  • Мнения: 637
Анабела, супер приветлива стая. Тапетите с пандите са страхотни, имаме същите Heart Eyes
Ноеми, нали сме тук за обмяна на опит и знания, ако дори само на една от вас съм помогнала с нещо-супер. Аз завърших преди доста години и много неща съм забравила, защото не практикувам.
За играчките и друг път съм споменавала, че Ан-Мари играе много с тях, но и аз прибирам и вадя периодично.
Голяма драма с това НЕядене. Имам чувството,че до годинката няма да минем 8кг.

# 699
  • Мнения: 16
Е, тва е. Двустранна бронхопневмония. Място не мога да си намеря. Първо боледуване и директно с голямата гьостерица. Поне е в начален стадий, ама туй не ме успокоява много.

# 700
  • Мнения: 1 687
димара, как да не успокоява! я се стягай! ще се лекувате с по-силни лекарства и ще се оправи!
нали знаеш за силата на позитивното мислене?

# 701
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
Е, тва е. Двустранна бронхопневмония. Място не мога да си намеря. Първо боледуване и директно с голямата гьостерица. Поне е в начален стадий, ама туй не ме успокоява много.
Shocked
 Praynig Praynig Praynig Praynig да мине бързо!!!
С теб сме !

# 702
  • София
  • Мнения: 1 947
Анабела, прекрасна е, уникална. А е и толкова уютна... За лампите просто нямам думи. А това цвете на пердето, как се държи?

Адис, защо те разсмях Cry? Аз толкова сериознооо.

За играчките - има 5-6 нейни, но тя играе с тези на Яна. А пък тя за 6 години колко е събрала... Мъка, мъка. Най-голям хит са някои играчки от детски менюта от Макдоналдс и КФС. Добре, че не ги изхвърлих, както възнамерявах.

Ивка не произнася думи, но не млъква. Нещо на неин си език, но мълчи само като спи. Бих искала да напуша, че мълчи и като яде, но ще излъжа Sad И Яна беше така. И още не е млъкнала.



# 703
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Димара, дано да мине възможно най-леко, бързо и без усложнения!  Praynig Praynig Praynig

# 704
  • Мнения: 455
Димара, пожелавам да мине бързо и без усложнения!  Hug Знам какво ти е! Praynig

Ноеми Hug Heart Eyes очаквах поста ти...голямо благодарско! Много ми допадат и ще направя чийзкейк още утре!

Аз не можах да видя стаята, че не ми се показа одеве, но ще пробвам пак сега! /Редактирам - Анабела стаята е великолепна...прекрасна...в такива хубави цветове...Да се ползва със здраве! Hug

МииМаа, честито първо зъбче!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт