Професионални серии за коса - 24

  • 41 939
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 179
Момичета, според Вас коя Термо Защита е най- ефективна? Искам да си взема нещо за изправяне с преса, но не знам какво- има толкова много. Споделете мнения, моля Ви Hug

# 691
  • Мнения: 1 282
unfaithful3, направи добро хидратиране преди реконструктора и мисля, че няма да имаш проблеми.

# 692
  • Мнения: 21 299
Момичета, според Вас коя Термо Защита е най- ефективна? Искам да си взема нещо за изправяне с преса, но не знам какво- има толкова много. Споделете мнения, моля Ви Hug
Аз съм с Force Vector-а и засега доволно  Peace

# 693
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте момичета!
И аз си взех някои неща на Афолъджи - шампоан за изтощена коса, реконструктора в две стъпки, термозащитен стилизиращ мус, маслата и маслен спрей за блясък. Още не съм пробвала, но искам съвет как да действам. Косата ми е руса (боядисвам само корени с боя), в много добър вид, тънък(нормален косъм). Боядисах корените преди 10 дена:)!
Мисля тази вечер да пробвам продуктите - първо маслена маска за 23-30 минути с нагряване, после шампоана, после реконструктора в 2 стъпки ( суша със сешоар, докато изсъхне напълно), изплаквам с топла вода, и после маслата (пак с нагряване за 10 минути), после термозащитния мус, после спрея за блясък:)!
Приемам съвети и благодаря предварително Hug!

# 694
  • Мнения: 434
Tinkatink,като пробваш термозащитния мус ще споделиш ли впечатленията си от него,че и аз мисля да го поръчвам.  bouquet

# 695
  • София
  • Мнения: 191
Tinkatink,като пробваш термозащитния мус ще споделиш ли впечатленията си от него,че и аз мисля да го поръчвам.  bouquet
Разбира се Hug!

# 696
  • Мнения: 2 110
chukun4e много ти благодаря за споделеното мнение !  Hug

# 697
  • Мнения: 372
unfaithful3, направи добро хидратиране преди реконструктора и мисля, че няма да имаш проблеми.

+ 1   Peace
Не бих те посъветвала да прилагаш тези продукти без предварително да си подготвила косъма, за да няма рисков момент.    Peace    Hug

На мен лично, от реконструктора косъмът ми се уравновеси - от корена до връхчето, целият е гъвкав, жилав, но и приятно мек, без прекаленост.   Heart Eyes

# 698
  • София
  • Мнения: 941
Напишете ми моля ви, последователността на прилагане на продуктите, че смятам да поръчам реконструктора, шампоан на Лакме Deep Care и Еластисайзера . Имам Фиберсютика маска и някаква на Сери. Имам и масла всякакви в къщи. Първо маска, после измивам, после слагам реконструктора и отмивам и стилизирам или? А може ли с Еластисайзера, вместо друга маска? Rolling Eyes

# 699
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 445
Първо еластисайзер на влажна и немита коса, после шампоан,послемаска ИЛИ реконструктор  Peace и накрая стилизиране

1 грижа с отмиване е досаттъчна  Peace

# 700
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 445
chukun4e  Peace  bouquet интересна инф-я сподели, предполагам е удачно, ако се потъмняват или третират изсветлени дължини

при обезцветяване, едва ли  Peace

но  Peace ще ми влезе в "записките", като hint  Peace

# 701
  • София
  • Мнения: 941
Благодаря за отговора, Алена Hug Понеже чета, че трябва добро хидратиране преди да се ползва реконструктора и за това питам.Притеснявам се,както ви чета, да не стане косата ми като метла... Rolling Eyes А Еластисайзера колко често ползвате? Аз преди май бях питала, но съм забравила... Blush За реконструктора знам, че един път в седмицата някъде ще ми е достатъчен.

# 702
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 445
доброто хидратиране - на няколко измивания - преди да ползваш рек-ра

т.е.  не наведнъж и хидратиращ продукт и р-р, а няколко пъти хидратиращ и след това на следващо миене - р-р  Peace

# 703
  • София
  • Мнения: 941
Ясно Hug А добър хидратиращ продукт можеш ли да ми препоръчаш? Или маслата и Фиберсютика, които ползвам ще са ми достатъчни? Thinking

# 704
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 445
еластисайзер е добре и не утрежнява, иначе повечето маслени отнемат обем

на мен за хидратация ми харесва инфра - на ЧИ, инат и nourish intense серия

кингсли и шварцкопф също имат, но не съм ги ползвала  Peace

серияат за къдравелки на лореал е хидратираща, но до колко - нямам идея  Hug

Общи условия

Активация на акаунт