ръцете български нежни, мили и добри

  • 2 475
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 183
Арвен, много ми е неприятно, когато виждам някой да кълне  Confused
... а да краде?!  newsm78

# 16
  • Мнения: 7 837
Арвен, много ми е неприятно, когато виждам някой да кълне  Confused
... а да краде?!  newsm78

Maika, естествено че е грозно да се краде. Но не по-малко грозно е да се кълне. Човек трябва да е наясно с енергията на думите.
Всеки си носи последствията от действията или приказките си.

# 17
  • Мнения: 5 183
Ами, аз си мисля 4е тя няма предвид някакви реални 4ерни клетви, а просто излива яда, болката и разо4арованието си в наве4ерието на празника ... как да кажа ... изригва насъбралия се гняв ... с псувня не става ... не всеки ги употребява Embarassed, а и някак не върви във форума. Така и е дошло, така го е написала.

# 18
  • Мнения: 7 837
Пак ще разберем, колко е разочарована, дори и да го напише по-простичко.
Дано на Арвен й е олекнало, но със сигурност донякъде натовари нас, дори и без да го усещаме  Grinning
Айде, весел ден  Grinning

# 19
  • Мнения: 5 183
Дано все по-рядко има такива поводи ...
Весело посрещане на празниците!!!  Laughing

# 20
  • Мнения: 3 394
мисля ,че трябва да се внимава с клетнвите ако са към определен човек, а не просто към крадците!

И не ми казвай Кейси,че никога не си била извън кожата си -  днеска като говорих с племеницата си на 5 години тя ме попита *лелче, ти нали ми каза ,че при теб дядо Коледа имал много хубави неща за децата, а за мен дали има? Аз съм била много послушна и много те обичам...и Стеличка обичам....нали дядо Коледа няма да ме остави без подарък* Cry Cry Cry

Сега сестра ми къде да търчи по никое време да търси нещо ,което ще се хареса на детето newsm78

Айде племеника ми е по-голям и той разбира,но малката .....

Ако всеки се постави на мое място ще разбере-дори да не е в чужбина, дори да е просто вътрешен колет за страната и се изгуби някъде няма ли да ви е криво,бе хора #Crazy

# 21
  • Мнения: 3 394
Аз само едно се чудя newsm78, толкова ли са им ниски заплатите на летището, толкова ли много свободно време имат, та им остава време да бърникат по куфарите на хората

не мисля че са им ниски, може да го правят просто от любопитство. Имаше едни калъфки за възглавници-вярно хубави, но понеже са тънки и пакета не е бил издут те са останали Sick

И едва ли тендециозно нещо е насочено към мен, защото и други са изгорели! Пусти късмет ooooh!

# 22
  • Мнения: 7 837
мисля ,че трябва да се внимава с клетнвите ако са към определен човек, а не просто към крадците!


Щом тази мисъл те успокоява, дерзай и ти  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 1 393
 Арвен,
 Много е неприятно това, което ти се е случило!
 Разбирам те напълно  и искрено ти съчувствам.


     bouquet   bouquet    bouquet

# 24
  • Мнения: 185
И на мен са ми крали неща, но само в БГ.  
Колети подаръци също са ми крали от БГ пощи, дори исках раzследване. От БГ страна каzали, иzчеzнали били преди да пристигнат в БГ. От немската страна каzаха, че са ги иzпратили до БГ и там вече какво е станало не zнаят. Ами сетете се сами на кои повярвах повече.........................
От немските пощи е почти невъzможно да се открадне нещо и служителите едва ли ще си рискуват службата zа някакви парцалки.
Ами гадно ми стана, почувствах се беzсилна и ги кълнях, поне Господ вижда!!!!!!!!
Питам се нямат ли контрол, zащо не инсталират скрити камери, какво е това нещо???
Не стига, че е неморално, да вzемаг да ги уволнят zаедно със началниците им, какво правят там се питам???????

Арвин, аz ако съм нат вое място ще се жалвам, дори и да няма смисъл  в конкретния случай може да помогне да не се случва в бъдеще.
Хайде дано повече крадли да четат тук и да видят какво ги чака........ Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 7 091
Арвен, а няма ли къде да се оплачете? Повечето компании имат уредено в какъв срок да се оплачеш за изчезналите неща и възстановяват някаква сума?
На мен ми откраднаха 2-та куфара като пристигнах в Индия. Нямах ръчен багаж и бях останала с фланелата на гърба си и дамската си чанта. ПОсле ми ги върнаха двата куфара, половината неща ги нямаше, дрехите бяха кални и нахвърляни вътре както дойде.Направо съм ревала..като се има предвид, че всичко беше ново. Но не е хубаво да се кълне, наистина. Който го е направил, ще си получи заслуженото, и не от клетвите.
Не се ядосвай....  bouquet

# 26
  • Мнения: 3 394
Карай-мина ми!
минало заминало Confused

бъдни вечер е, май ще прощавам Confused Confused Confused

# 27
  • Мнения: 514
Много неприятна случка  #2gunfire #2gunfire типично  BG история.Радвам се,че не е успяла да ти развали празника.  bouquet

# 28
  • Мнения: 7 091
Много неприятна случка  #2gunfire #2gunfire типично  BG история.Радвам се,че не е успяла да ти развали празника.  bouquet

Защо да е типично българска? На мене такива неща в Германия и Индия ( и двата пъти)с Луфтханза са ми се случвали, с Върджин в САЩ...не виждам кое го прави "българска работа"? Ясно е , че по това време на годината се краде навсякъде...и това не е до националност.

# 29
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
където и другаде да се краде на БГ летища е доста често срещано явление . за съжаление.
гадост е да разваляш празника на хората, особено на децата.
дано да ти е минало. другия път по-добре псувай. остави ги клетвите за някои други.  Wink
весели празници на всички.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт