Once upon a time/Имало едно време по abc

  • 43 976
  • 733
  •   1
Отговори
# 390
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 896
Според мен писателят
Скрит текст:
не копира книгата, а я изсуши и и пооправи за да я върне на детето.Но защо... newsm78
Да и на мен така ми се стори Peace

Според мен той
Скрит текст:
нещо промени в историята, но не мога да хвана още какво. Защото като сложи страницата с Принца и дадоха паралелния свят.

# 391
  • UK
  • Мнения: 3 959
Дейвид не е смотан, просто в приказката той знае само едно - че иска Снежанка, а в Сторибрук има спомени, които му казват, че обича Катрин. Затова е такъв. Иначе беше съвсем категоричен, преди да си "спомни".

И преди така даваха приказките, като се отвори на съотвентата страница. И казваха, че книгата се променя.

# 392
  • Мнения: leet
Липсваше ми Румпел в този епизод. Иначе нямам търпение да разбера какво е превърнало Реджина в такова безсърдечно чудовище и винаги ли е била такава. И много се чудя дали наистина обича Хенри. Май да, но не знам... А Дейвид много ме дразни. Образа му сега и като принца е тотално различен. Другите пак са запазили по нещо от предишния си живот, но от неговата смелост и решителност няма и спомен. За кой ще е следващия епизод?

# 393
  • Мнения: 9
Липсваше ми Румпел в този епизод. Иначе нямам търпение да разбера какво е превърнало Реджина в такова безсърдечно чудовище и винаги ли е била такава. И много се чудя дали наистина обича Хенри. Май да, но не знам... А Дейвид много ме дразни. Образа му сега и като принца е тотално различен. Другите пак са запазили по нещо от предишния си живот, но от неговата смелост и решителност няма и спомен. За кой ще е следващия епизод?

В промото няма кадри от приказния свят  newsm78 Явно ще се занимават с изчезването на Катрин.

# 394
  • София
  • Мнения: 3 581
Смотан си е Дейвид, много си е смотан даже. Иде ми да му фрасна една, един такъв - хъката-мъката ooooh!

# 395
# 396
  • Мнения: 2 786
Кога излиза следващия епизод?  newsm78

Много е хубава Снежанка на снимката. И Чарминг не е лош, но не е мой тип.  Crazy

# 397
  • Мнения: 5 209
Кога излиза следващия епизод?  newsm78
На 4 март.

# 398
  • Мнения: 2 786

През седмица ли излиза вече или аз нещо съм пропуснала?  newsm78

# 399
  • София
  • Мнения: 5 832
Тези двамата да не са двойка?
Подхождат си  Grinning

# 400
  • София
  • Мнения: 3 581
Вижте ги тук Laughing

# 401
  • КиТ
  • Мнения: 2 490

През седмица ли излиза вече или аз нещо съм пропуснала?  newsm78

Не просто тая седмица няма епизод,в Америка излиза на 4ти март при нас по торентите на 5ти понеделник,както обикновено Simple Smile

# 402
  • Мнения: 5 209
През седмица ли излиза вече или аз нещо съм пропуснала?  newsm78
Всяка седмица е, но в тази година Оскарите се излъчваха по телевизия ABC, така че предаваха тях, а не сериалите си. Също така отвреме-невреме прескачат седмица.

# 403
  • Пловдив
  • Мнения: 626
 Hug Здравейте! И аз се присъединявам към гледащите сериала съвсем отскоро. Изчетох ви с интерес, дори и белите букви и спойлерите, тъй като по природа съм нетърпелива и любопитна и обичам да знам какво ще се случи. Харесва ми, че създателите на сериала не вървят стриктно по приказките, а внасят нови моменти, а приказният свят, който създават е много интересен.
Единственото, което не ми харесва е, че Ловецът си отива твърде рано, и аз съм от неговия фен-клуб, но май ще му се радвам само още няколко епизода.
Видях че сте коментирали субтитрите, StraightEse прави много добри субтитри, ще съжалявам ако престане. Като цяло рядко си позволявам да правя забележки, но е видимо кога субтитрите са добре направени и кога не.   bouquet
Пожелавам ви приятен и успешен ден!

# 404
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Най-после изгледах епизода от миналата седмица - голямо диване е тоя принц, много смотан. А писателя наистина сякаш подменяше страниците в книгата - интересно дали Хенри ще разбере как точно е подновена историята. Иначе голям майтап на излизане от града всички все на тоя пътен знак катастрофират Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт