Отговори
# 30
  • Мнения: 991
Тръц!

Ади, мерси за темичката!   bouquet

Цвети, честит рожден ден! Бъди много здрава и щастлива, пък другото само ще дойде!



Друго не ми се пише ...

# 31
  • Мнения: 29
 Heart Eyes  bouquet Hug
ЧЕСТИТО НА ПРАЗНУВАЩИТЕ!!!
НЯМАМЕ ЗЪБИ ОЩЕ!

# 32
  • Полски Тръмбеш
  • Мнения: 18
добър ден  Mr. Green
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЦВЕТИ!!! МН ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ!!!
ВАЛЕРИЯ ЧЕСТИТО ВИ БЕБЧЕ!!! ДА Е ЕДНО ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ!!!


АГНЕШКО И СВЕНСКО-към годинката мисля да дам  Peace
Жълтък- ДАВАМ  Peace
ДРОБ- само пилешки  Peace

МИМИ, ЧЕСТИТО ВИ ЗЪБЧЕ! ДА Е БЕЛИЧКО И ЗДРАВИЧКО!  Heart Eyes вече може да яде луканка  hahaha


нищо ново покрай нас  Simple Smile ходихме да купим ботушки вчера  Party мн са сладинки-белички и мекички  Heart Eyes

ПП може да ни видите някъде из вестниците или в интернет пространството  Blush Бяхме на сбирката на "ИСКАМ БЕБЕ ВЕЛИКО ТЪРНОВО" - братовчедка ми е главен координатор за В.Т.   Party   и ние естествено бяхме там за малко да я подкрепим и мн снимки ни направиха  Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 721
Честит рожден ден Цвети   bouquet
Ванката си е диверсант, няма спор  Hug

# 34
  • Мнения: 194
Галики, Всичко ще е наред с Росенчо, ще стискаме палчета бързо и успешно да мине операцията Praynig Praynig Praynig
Вероничка, да се оправя бързо милата Praynig Hug
Зъбченце аз те помня и честичко се сещам за вас,пиши по-редовно Hug
Благодарим на Ади за положеният труд за новата ни темичка Hug
Тук мъглата се вдига чак към 12-13 или 14 часа #Cussing out,ама мома Борянка заспа и сега отивам да се тръшна до нея Crazy
Целувки от нас Hug

# 35
  • Мнения: 26
Хелоуууу банда!
Така,както не ми се пишеше,сега ми дойде музата  Crazy
Валерия,зло за ви забрави.Толкова съм разсеяна,че вчера забравих да ти честитя племенничето!Да расте здраво и щастливо дете!

Щях да ви се оплача,че Лина от вчера след обяд е с Т,през нощта се буди 3-4 пъти (нещо,което не го е правила от първите месеци).Кисела е и отказва да яде.Днес обяд мисля,че открих виновника-ПЪРВОТО ни зъбче  tooth.Второто и то е на път,но все още не е избило.

Честит рожден ден на Цвети!Много здраве,щастие и късмет!

# 36
  • Мнения: 186
Айде честито зъбче и на Лина  Hug

Времето е много хубаво, ние се прибрахме и пак спим...преди откара час и половина/а в този интеррвал спи максимум половин час/, та сега не вярвам много да откара, заминавам да посвърша нещо затова  Sunglasses

# 37
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Мамчета,благодарим за честитките! Hug Hug Hug
Стани,честито първо зъбче на дребната.
Пчеличке с това ме разби... hahaha Joy hahaha

Може ли превод  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз успях да "оближа" къщата преди обяд.Наготвих,чистих,банята мих и т.н.,а татито изведе наследниците си на разходка.То много гот така да не се пречка никой в краката докато се вихря. Mr. Green
На бузко днес менюто е юфка с прясно мляко и сирене,гювеч с телешко месо,пюре от ябълка,тиква,морков,бисквита и мляко разбира се.Ииииииииии всичко домашно приготвено. Party

# 38
  • Мнения: 103
айде и аз да се разпиша, че ви изчетох
агнешко- давех вчера и миналия ден по 1/2 бурканче на хип - не и хареса, даже вчера изяде ооколо 50 гр и след 30 мин изяденото количество беше изкарано необработено в памперса  Crazy , а докато го ядеше и се повдигна няколко пъти  Sick
свинско- мисля да въвеждам скоро
черен дроб - не бързах с него, ама съм записала другата седмица кухня и чух че често давали дроб-сърма  #Crazy
жълтък - давах 2 пъти, после бяхме болни 2 седмици, сега пак давам 2-3 пъти в седмицата по 1/4, ама не се втелясвам, когато има пресни яйца от бабата - тогава

Галики - сискаме палци за операцията

за снимките на бебетата в нета - аз видях на Ради, на Стани, на joana_an, Gatofilia, jatze, hrispito, maria_m, Бенджи, soft. Може да има и още, ама ... много ми се спи и се мяткам до малката  Blush

# 39
  • Мнения: 17
Привет слънчица!

Ади  и Пчеличката!  bouquet

Галики, силно гуш и да се похвалиш с чудесни новини! Също и Валерия!

Валето да е жив и здрав на патерици! Hug голямо гуш и за всички месечинковци от последните два дни!

Цветка, пожелавам ти много усмивки и любов да има за тебе! Ти си страхотна, пиши по- често!  bouquet Hug

Браво на всички изчистили и наготвили!  bouquet
Аз успях частично с тези две задачки  chef.

Агнешко съм приготвила да давам ( пюрета Хип), но след като оздравее прицесата. Която се държи добре - само хрема, но пък зверска. Имах една много безсънна и една ядваща се нощ. Дано вече става по- добре.
Цунки за всички! Палчета за болничките!
Лори и Боби нещо ми се губят newsm78

# 40
  • Мнения: 186

Лори и Боби нещо ми се губят newsm78


И на мен  newsm12

Аз правя гюведжета и се проготвям да купем дреб.

valeria81 , даваш прясно млекце ли? Аз не смея още...има ли проблем от него, как ви се отразява?

Купих корнфлейкс и се чудя дали утре сутрин да не го пробвам, като го залея с адапте  newsm78

# 41
  • Мнения: 7
Хайде и аз в новата тема!
Честито на всички празнуващи - рожденичката Цветка, на племенничето на Валерия - да е живо и здраво ....
Какво меню е спретнала Валерия - аз сготвих снощи, само за десерт импровизирам - каквото имам вкъщи.
Снощи излязохме като бели хора в едно ресторантче с жива музика - поиграх си добре, хорца разбира се. Имаше една групичка от танцов състав и пускаха все завъртени хора, повечето ги умея и аз, че нали ходех преди да забременея на народни танци. Мисля пак да се пусна два пъти в седмицата. Много добре ми действат.
Хайде, дано да няма болни деца в тази тема!

# 42
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Amidalke,добре му се отразява млякото.От 6-ти месец му давам понякога прясно мляко на кремче.Дори от кутия да е пак си го варя и така.
Ятце и на мене ми се играят хорца,ама на сватба някой да ме покани. Wink
Отивам да къпя домучадието  Crazy

И на мене ми се губят Лори и още някои мами.Дано всички са добре.

# 43
  • Мнения: 26
Мамчета,имам едно питане.Преди известно време някоя от мамите беше писала,че е водила по-голямото си дете при стоматолог за поставяне на нещо върху емайла на постоянните зъби (или нещо такова,но не запомних).Та молбата ми е за повече инфо къде са ходили на ЛС,за да не спамим темата!

# 44
  • Мнения: 186
Абе и аз си мисля, че може прясно млекце в кремчетата да слагаме, ама все не се престрашавам...гриста става приказка с млекце, нишестето също си е по-хубаво... Grinning

Аз сега пък имам едно странично питане, понеже сме с климатици навсякъде, но нещо не ми се отразяват хич добре, на дребния също - спалнята ни е малка и много суши въздуха, всяка сутрин ставам с пресъхнало гърло, дребния все сумти с нослето и той и сополчетата са му едни такива сухички...та искаме да вземе от онези конвенторните печки, които се слагат на стената/сещате се нали/ - та въпроса ми е ако има мами, които имат такива, да кажат доволни ли са, много ли ток харчат, имат ли регулатор да се изключват сами като достигнат определена Т...? Иначе другата алтернатива е радиатор на колелца... newsm78 Може и на лични да ми драснете с две думи как е с тях, да не занимаваме всички  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт