Отговори
# 675
  • Мнения: 727
Ехоооо

Много замряла темата ни нещо напоследък Simple Smile
Ние сме ОК мисля Praynig Praynig Praynig Praynig

Оздравявайте всички и да сме като нови за Коледаааааа,толкова я обичаммммм,сладкиши,подаръци,аромати,светлини,сняг,детски усмивки и близки около нас ей това е за мен santa2

За отбиването-хич не искам да помислям,моичкия си суче когато и да му предложа(слава богу),потърси докторка е моя съвет Ятце Simple Smile,за съжаление с много зор можеш да я върнеш на гърда....помисли си все пак де !
Янче и Матенцето е имал оправих го ИМАЗОЛ обрива...още от първото мазане се махнаха пъпките и червенината Peace

КЪДЕ Е ФЕНТЪЗИ???

# 676
  • Мнения: 2 590
Е нямат край значи тези болести.

Всички бебчета и майчета бързо да оздравяват.

Честити месечинки на днешните пораснали дечица.

Хепи, и на мен ми е драго, ние сме на гости при свекитата, та затова рядко се включвам, не е удобно от чужд комп, а аз така и така не си купих лаптоп.

# 677
  • София
  • Мнения: 721
Честити месечинки! И при нас Имазола подейства.
Фентъзи пише почти всеки ден във FB, но в темичката не се включва ( Боби е станал голям сладур  bowuu).

# 678
  • Мнения: 2 590
А да забравих.
Добре са Фентъзи с Боби, наистина е станал голям сладур.
КАто сме тук в Пл. излизаме всеки ден и водим малчовци на детски кът.

# 679
  • Мнения: 110
Такаааа, айде да се включим и ние...
Мъро от 3 дни е с висока Т   Tired  Снощи удари 40.... едвам я свалих....а тъпия педиатър така и не си вдигна телефона. В крайна сметка решихме да не ходим по болници, а и той почна лееееекинко да я сваля. Цяла нощ под 37,8 не падна. Давам Нурофен и Хексалгин. Даже вчера малко превишихме дозата на Хексалгина....Сега пак е с 38,8....Аз съм сама. Любо е на градина, почнахме 2 прием на Брохноваксома и съответно пак почна да подкашля. Мъж ми е все още с ужасна кашлица, аз също. На пук на всичките близо 400лв. вече дадени за лекарства от началото на месеца....Е, вчера оставих още 30лв. в аптеката. Абе не ми се говори... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 680
  • Мнения: 274
Лори  ooooh! да оздравява бързо Бобчето, че като знам какъв е гад с тези сополи. Както и всички други болнички, че са ни много сополивците  Hug
Янче, на Кристиян бяха едни червени петна със ситни пъпчици, поизсъхваха, белеше се кожата и пак се появяваха. И ние с Имазол се мажехме последно и пръскахме с Джинджира Алба.
Ятце  Hug, на малко мъже им идва от вътре да вършат всичко и да мислят като жена и те обикновено се омъжват, не се женят  Laughing
Катуци, ние сме с биба. Лимон, а  hahaha Не, че на теб ти е смешно ...
Миме М  ooooh!  Crazy Само температуропонижаващи ли даваш? Това Брохноваксома за какво е? Ох, да се оправяте всички по-бързо! Е**х ти и педиатъра дето 3 дни не си вдига телефона  #2gunfire

# 681
  • Мнения: 110
Булче, само такова давам. Като му няма нищо друго какво да му давам? Педиатъра казал вчера (ММ го води по обяд за преглед и ДК, а снощи не си вдигаше телефона) да му даваме сутрин и вечер по 1 инфлуцид. Ама аз не давам. За мен хомеопатията е малко "мижи да те лажем". И аз не знам какво да давам вече, писна ми  #2gunfire   А Бронховаксома е ваксина, за деца (а и не само), които са предразположени към бронхити, пневмонии и т.н.  Дава се 3 месеца по 10 дни. И има страничен ефект - засилване на кашлицата. Не е задължително да си здрав за да я пиеш.

# 682
  • Мнения: 7
Булче, направо ми оправи настроението с изказването си за мъжете. Права си!!! newsm10
Катуци, и ние сме зле с палеца - с него се приспива, като е гладен пак го смуче и от време на време при игра. Само дето ние бибата я хвърлихме още преди месеци и хич и не я ще. Изчаквам още малко и ще предприема някакви мерки. Поне ги сменява - не налита само на един. Ама и аз съм смукала до 6 годишна палец, на кой да се метне, а?

# 683
  • Мнения: 4
Юхууу  wavey

Първо да се оплача, че днес така ройнахме режима, че сигурно довечера пак ще лягаме след полунощ  ooooh! Забелязвам го, че като си хапне сериозно на вечеря и се събужда към 4-5 сутринта и съответно повече от час не може да заспи и после откарва сън до обяд  Shocked Иначе си се буди 2-3 пъти за кърмица и много бързо си отнася плувката. В момента спи първия си сън за деня, съответно с 3 часа изместихме режима и довечера не ми се мисли до кога ще се забавляваме ooooh!

Да ни е жив и здрав месечинкото Мони на Катуци   bouquet
Мари  Hug направо настръхнах като те четох. Тия болести край нямат Tired Пробвала ли си нещо алтернативно за смъкването на Т, като например оцетени чорапки, по-хладка баня... една лекарка ми беше казвала, че най-ефективно е да се сложи лед под мишниците и на слабините, но на мен ми се струва много варварско това за малко детенце. Дано бързо се оправя Мъро и да я спирате вече тая черна серия с болестите  Naughty Hug
Палчета и за Бобо   Praynig бързо да ти оздравява Лори  Hug
Янче и аз предполагам, че е от Пуфиса  Peace Сигурно си чела, че скоро много се оплаквахме от новата им партида и аз минах на Канбебе. Дупето на Йоан само леко се зачервяваше и успях бързо да се преборя с Павлодерм, но незнам дали ще има ефект за по-подсечено дупе  Thinking
Ятце дано бързо ти се върне слънчевото настроение, напук на времето  Hug
Елена опитай се да облекчиш гърдите като изпомпаш малко кърма, докато почустваш облекчение и продължавай да предлагаш на Елица. Може да я пробваш в полузаспало състояние  Peace Иначе за спиране на кърмата можеш да пиеш градински чай - салвия, а при напрягане изпомпвай по малко за облекчение. Можеш да се обърнеш кам ЛЛЛ за съвет  Peace
Мимоза на мен много ми харесва заглавието  Party като гледам напоследък как бавно се точи темичката  Cry със сигурност със следващата ще посрещаме празниците  Rolling Eyes

Цунки от мен и спящия красавец   love001

# 684
  • Мнения: 0
Привет и от нас Hug.Днес малкото ми ангелче става на 10 месеца...още малко и годинка не мога да повярвам как си лети това време Simple Smileчестити месечинки и на останалите .И баткото ни е болен с много лоша кашлица,температура и хрема..само дано не зарази и Теди че ужас не ми се мисли Sad.
За биберона и ние не можем да се разделим с него...ако не е той се чеша с всичко друго..играчки с ръчички дори понякога количката дъвче отпред newsm62 ама няма как докато излезнат всички зъбки.Да оздравяват всички болнички newsm17.

# 685
  • Мнения: 115
Честити месечинки Hug! Болните да оздравяват всички, не съм чела назад и не мога да се включа адекватно Peace. Само да кажа, че аз свалям моята температура(понеже съм алергична към аналгетици) с лед в найлоново пликче и после в чорапче под мишниците, и при каката съм го прилагала, действа Peace. И с риск публично да ме околовъртите Mr. Green, когато кашлаям си слагам на една кърпа ракия и я плясвам на гърдите(пак заради алергията не мога да пия нищо). И Цвети съм я мазала с мас разбъркана с малко ракия, ами..спира да буха от две-три намзвания Peace Ааа и да кажа-6-ти зъб ни е пробил Crazy

# 686
  • София
  • Мнения: 406
Мария, пила съм Бронховаксом (става и за възрастни), бяха го предписали на майка ми заради чести респираторни заболявания и цялата фамилия изкарахме една профилактика с него по съвет на доки. Е, през целия прием (и трите курса) бях болна, а аз по принцип рядко боледувам. Останах с впечатление, че този препарат повишава имунитета, като разболява. После друг лекар се изказа много негативно за него...

# 687
  • Мнения: 194
Болни сме,на АБ сме и е една крива и кашляяя Sad
Бързичко оздравяване на всичките болнички малчовци Praynig
Мисля,че помогнаха капките Коларгол (едни черни правят ги във аптека,поне вече не текът като река Confused)

# 688
  • Мнения: 1
Здравейте момичета! Отдавна не съм се вкл. в писането, но иначе чета като остане време...
За подсичането от памперси и Ани се беше подсякла от Актив бейби на Памперс, но това беше лятото и не е много сигурно дали е точно от тях  newsm78. Пуфиса на мен ми мирише на много странно и не ме кефи - иначе обичам да пробвам и съм ги купувала повечето на пазара като изключим някви марки съмнителни  Mr. Green  А тези Канбебе от къде ги купувате, никъде не съм ги виждала  Thinking

# 689
  • Мнения: 5
Добро утро!  Simple Smile
Аз се излюпих рано рано тази сутрин,още преди час,ама така като си легнах в 21ч снощи с дребния   Blush
За съжаление кафенце не мога да сервирам,ама ще имате да четете пък  Laughing kaffeetrmker_2
Много болнички дечица има пак-ужас  Cry .И Слав е болен  Tired Два дни беше ужасно.Не можеше да спи от тези гадни сополи и кашляяя . Покрай него и аз се разболях...  Tired Но май овладяхме положението.Тази вечер спинка доста спокойно.
nadejdata и на нас ни изписаха тези капки Коларгол и май от тях се подобрихме значително и Славето и аз.Много гадно цапат,ама поне имат ефект.  Peace
Благодаря на всички момичета ,които ме успокоиха за размерите ни  Hug  *Дейзи*  Hug  Hug .Аз знам,че всичко си му е наред на Славето  Heart Eyes Просто сравнявайки го с другите мечета тук  Heart Eyes (да не се обиди някоя мама,много им се радвам на всички сладки пухчовци  Hug ) всички са над 75см,а моичкият е само 72см  Confused Гледам таблици разни,навсякъде сме абсолютно в норма на ръст,но на кг.....Ама пък майната им на таблиците,детенцето ми си е здраво и весело и има за щипкане и гушкане  Heart Eyes
Оффф много гадно така...Докато ви чета,отговарям на ум на почти всеки пост и се каня после да пиша,пиша...И накрая всичко съм забравила  Crossing Arms Ама така е като пиша рядко.Сега като си гледам поста само за мойто гардже съм писала  Embarassed Здраве да е.Като почна да си записвам ще е по-добре  Simple Smile На който ми изчете излеянията рано сутрин му благодаря  Mr. Green
Хубав ден ви желая   bouquet Днес уж го дават слънчево,дано да се покаже малко слънчице,че от вторник сме си в къщи  Tired
Бай бай   Hug

Общи условия

Активация на акаунт