Харесаха ли дечковците подаръците?

  • 2 110
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 390
Хареса си подаръците  - меченце, което върви и ръмжи - получи го преди няколко дни в детската градина, и докторски комплект от днес...
Интересът към Мечо беше 2 дни, към докторския комплект 15-тина минути.
Толкоз. Grinning
Подозирам, че и към подаръците, които предстои да получи, интересът ще е същия... Tired

# 16
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ами, да. Тя сама си беше поръчала такъв подарък на дядо Коледа и беше много щастлива, когато го получи. В градината беше, подаръкът - количка, в която да си вози куклата. За Коледа ще има торбичка с лакомства, а за Нова година още нещо, но още не знам какво.

# 17
  • Мнения: 1 489
Ние й ги дадохме снощи на Бъдни вечер.Като влезна в хола и видя толкова кутии и не знаеше кое първо да вземе.Снощи и днес цял ден си играе с конструктора и куклата-май тези подаръци най й харесаха.

# 18
  • София
  • Мнения: 488
Бебчо се заигра с пеещия палячо, но нищо повече-5-10 минути, но каката........ Определено не й допаднаха нейните подаръци. Вторачи се в палячото и това си е. А той е бебешка играчка, но ... Сега тя е с играчка, а малкия с друга. Сега ще мислим какво ще й избираме за Нова година. Тя е вече на почти 7, а    главата не ми побира какво да й взема....... Само за протокола- миналата година от немай къде й взехме комплект за ноктопластика..... Голяма игра падна докато ми изпили ноктите, но дотам.........Май сме я глезили повече от необходимото...

# 19
  • Мнения: 2 255
Сутринта падна голямо отваряне под елхата  Joy, много пакети, че и баткото беше купил тайно на всички подаръци  Sunglasses, много съм доволна, че тази година "уцелих десетката" и при двамата  Laughing
Бебо само мъкне музикалната къща и имитира звуците, като му омръзне се премества на барабаните и пада едно яко думкане  Rolling Eyes, получи и армия от войници дето баткото сега я реди  newsm78, а той минава и я попилява с кеф  Joy, колите не се броят с тях ще бръмчи друг път   Wink
На баткото му подарихме оригинална фланелка от фен клуба на любимия му отбор Интер (и то негов размер) и май ще спи с нея, не я сваля  Laughing  и разни РС-игри и коли и багери за колекцията - и е супер доволен
А ние с таткото 2 пъти по-доволни от попаденията  Laughing какво по-хубаво от щастливите детски личица  Wink

# 20
  • Мнения: 668
Най-хубавите подаръци, както се оказа, бяха кукла в легло с тоалети за преобличане и аксесоари най-различни Wink; книжки мнооого на брой, като най-интересна й се видя една, на която трябва да се върже връзка на обувка и много моливи, фулмастри и пастели.

# 21
  • Мнения: 513
Не съм предполагала, че детето ми ще играе толкова много с подаръците.  Shocked
Тя намаза най-много, една кухня на Чико, стар китчън, висока колкото нея с котлони, фурна, разни тенджери, тигани и всичките му джунджурии (щото ми писна да си събирам чиниите по пода), Ноевия ковчег, от серията - литъл пийпъл на фишер праис, с много животни вътре.. по двойки, включително Ной и Сара, Дървен пъзел с мечо пух - 3Д и един заек, който се загрява в микровълновата за секунди и после цялата къща смърди на лавандула.  #Crazy То е мъкнене, говорене, обясняване, 'айчето' тва, 'айчето' онова. Даваме  му да пие 'ок', храним го... за малко не заспа с него в 10 часа сутринта докато го приспиваше уж. Лудница!   Crazy

# 22
  • Мнения: 1 370
Изобщо не можах да повярвам, че на синът ми, ще му направят впечатление подаръците, но е факт. Получи надуваема къщичка с много топки, от която не излиза. Самолет, който издава звуци, светлини, върти се, скача и само ходи след него и вика. Телевизор, двд и телефон на Дисни. Беше толкова учуден като си гледаше филмчетата в неговата стая, а не в хола. И само ме вика да видя, какво има. Екип на канадския отбор по хокей. Конструктор на мега блокс с азбуката. И дрешки. Много съм щастлива, като го гледам как се смее Hug

# 23
  • Мнения: 1 214
О,да!!!От лятото сме поръчали голям слон.И вчера Дядо Коледа и го подари на тържеството в театър Ариел.А такъв хубав дядо Коледа беше.....като истински,а не от онези кльощавите с грозните костюми.Милото чака,чака...... да дойде нейният ред и само нервничеше и ме дърпаше на пред.Тя-в поза  карам сърф,а аз все едно опъвам въже  Sad Така се изморих,докато получим най-желаният подарък.Сега храним интерактивното бебе (подарък 2)и го разхождаме в новата комбинирана количка (подарък от баба) bowuu  Всеки подарък беше получен по-различно време и в различен ден  Wink Миналата година така се обърка от многото подаръци,че чак не можа да се зарадва истински,но сега  Laughing

# 24
  • Мнения: 244
Моите си ги харесаха. Мартин си беше поръчал камион и докторски комплект. Получи ги, + страхотна писта с колички, + влак стрела, комплект инструменти, комплект за рисуване, полицейски мотор, снегорин. От всичко най-много се зарадва на докторския комплект (много хубав се оказа - всички уреди светят, а от слушалката се чува как бие сърцето)- цял ден върви и лекува всички поред Simple Smile Кака му получи - къща (тип палатка), кукла с две бебенца и количка за тях, памперси за миналогодишния подарък, още кукли, телефони с кабел 30 м, спален комплект, портмоне. Ако не броя докторския комплект на брат и, от къщата и телефоните беше най-впечатлена. Много ме е яд за памперсите, че съм дала почти 8 лв за 5 броя #Crazy, а тя не ги погледна, въпреки, че ги пишеше във всичките си писма до Дядо Коледа (те нейните бяха няколко - с допълнения Simple Smile).
Изброените подаръци са от нас с баща им, родителите ни и приятели.

# 25
  • Мнения: 2 000
Не се впечатли особено. Само първият час му бяха интересни, а вече половината са начупени, а другата половина са заврени в ъгъла на стаята.

# 26
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Рони изпадна едва ли не в транс като видя бебето...целият комплект...мъкне го нагоре-надолу и повтаря Бееебе...хареса и, няма спор Hug

# 27
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Обичайно най-голямата игра падна с поредните коли, с които се сдоби - цяла вечер се забавлява. Зарадва се страшно и на матрачената къща - собствен дом , кеф голям до момента в който не му хрумна, че покрива трябва да е от долната страна и нямаше сила, която да го убеди, че тоака не става и ще падне къщата и .... Страшен рев му удари, разглобихме я обратно, ама като разбра, че Дадяо му Коледа може да си я вземе и кандиса. Сега живее в нея и през прозореца гледа "Алиса" на Дисни за около 8 път.

# 28
  • Мнения: 5 877
С къщата за кукли си игра много, особено се забавлява да кара куклите да се качват по една дървена стълбичка, която й купихме за 2 лева. Сега дядо Мраз й донесе дървена мебелировка за кукли от малкия ЦУМ, ама сме в Търново и я редим по масата още. Иначе много се радва на един Чебурашка за куклен театър, който татко й донесе от Москва - много умилителна беше в автобуса - аз я карам да види колко е красива гората през зимата, а тя дърпа Чебурашка да му показва красотите на него.
Абе тя обичайно се радва на всичко, много е мила и помни кое кой й е донесъл - при това с месеци за мое изумление. Една лъжичка да й подариш, ще има специално отношение към нея затова, че й е подарена от тебе. Не че трепери на играчките и ги пази, де, ама си ги обича наистина.

# 29
  • Мнения: 1 866
Баща ми се облече като дядо Коледа и й поднесе всички подаръци. Много беше смешна, защото в началото като видя дядо Коледа се уплаши и се скри зад масата. Но като видя, че от торбата взеха да излизат разни шарени пакети и страха й се изпари, приближи се и без да поглежда дядо Коледа взе да му дърпа от ръцете подаръците и да разопакова. Всяка играчка беше посрещната с възклицания, чак потреперваше от радост. Това е може би най-хубавото нещо, което бях виждала : щастливото ми дете! Всичко й хареса, с всичко играе, но най-голям успех имат количката за кукла и самата кукла.

Общи условия

Активация на акаунт