Новия каталог на Ейвън

  • 17 264
  • 236
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 596

Галя, трябва да си оправиш корицата на каталога, все още е от стария, а вътре е новия, да, благодаря.

# 16
  • Мнения: 811
Някой ползвал ли е лосиона и спрея за тяло с аромат на череша или на праскова и жен-шен?Какво Ви е мнението за тях?

Имам и двата лосиона за тяло. Лично аз съм много доволна, ухаят много вкусно  Laughing  Кожата ми е нормална. Спрея за тяло не съм пробвала.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
я сега и аз да ви питам, някой ползвал ли е ваксата за коса (114 стр. за обем или за гладка коса) и по-скоро въпроса ми е като гел със стерилизиращ ефект ли е или като кристалите омазнява и лъщи  newsm78

# 18
Не видях проблем с корицата

# 19
  • Мнения: 35 968
спреят за тяло е със спирт и затова изсушава

# 20
  • София
  • Мнения: 1 230
Ох, аз миналия месец си взех 2 продукта от серията Алое и Авокадо. За сега нищо не мога да кажа за околоочния гел, но дневния крем, специално на мен ми мирише на гранясало, когато го сложа на лицето. Не знам защо се получи така и преди съм ползвала продукти с алое /не на Ейвън/ и бях много учудена. Може би е заради бременността, но и мъжа ми каза, че миризмата му не е хубава. В кутията си мирише добре, ама на лицето... Ужас! 

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
абе на гранясало не е, но определено не е някаква особено приятна миризма. Всъщност няма проблем, аз имам цялата серия и като изключим миризмата съм особено доволна.

# 22
  • Мнения: 521

a az da pitam na str.132 ima edin fon du ten i edin lek broznirasht krem
koe da si vzema?




kajete de molq vi....dvuomq se

# 23
  • Мнения: 8 462

a az da pitam na str.132 ima edin fon du ten i edin lek broznirasht krem
koe da si vzema?
фон дьо тенът не е лош.Той е един от най-леките и е за по-млада кожа,тоест не прикрива много големи недостатъци на кожата,зависи и от възрастта ти все пак.На бронзиращия гел лично аз нямам много доверие,по-скоро прищявка отколкото да ти е от полза.Съветвам те обаче да си избереш добре цвета,на каталога цветовете не са изобщо реални.Както ми обясняваше моята координаторка-всичко,което се вижда на каталога е професионален грим и не се постига само с един цвят,а с комбинация ат цветове и ако някой реши да купува по каталог ппросто ще сбърка.Искай от представителя ти цветова карта!




kajete de molq vi....dvuomq se

# 24
  • Мнения: 8 462
Нещо не ми излезна както трябва постинга.В средата е.
Един съвет-ако искаш наистина добър фон дьо тен по-добре си поръчай от стр. 7. Wink

# 25
  • Мнения: 5 317
Сладинке,фон дьо тена не съм го пробвала и нямам впечатления.
Моя позната има бронзиращия гел за лице и тяло(поръча си го още миналата година,предполагам е същия),и не е доволна.Вътре е с малки и големи жълтеникави брокати и стои много изкуствено.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
a az da pitam na str.132 ima edin fon du ten i edin lek broznirasht krem
koe da si vzema?
имам фдт-на и съм доволна. Не бих казала, че не е покривен (за мен Е). Сега съм си поръчала и бронзиращия крем. Искам нещо наистина слабо покривно и да не лъщя от него  Crossing Arms (не че от фдт "Невидим воал" не матира де). Сега обаче тези на 7 стр са на супер промоция и ако трябва да сме честни ако се нуждаех от такъв продукт бих предпочела някой от тях Peace.
аааааааааааре пиши на български де  ooooh!

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
brianna, сладинка говори за крема, не за гела (на същата страница точно над ролл-она е

# 28
  • Мнения: 5 317
brianna, сладинка говори за крема, не за гела (на същата страница точно над ролл-она е
Извинявам се Embarassed,не съм прочела правилно.
Крема го имам,цвета е-cool pink.Харесва ми.Не ми омазнява кожата,с много финни светло розови частици е,които леко блестят.
Сега мисля да си поръчам и другия цвят,защото кожата ми е леко матова и мисля че ще ми стои по-добре.

# 29
  • Мнения: 521
brianna, сладинка говори за крема, не за гела (на същата страница точно над ролл-она е
Извинявам се Embarassed,не съм прочела правилно.
Крема го имам,цвета е-cool pink.Харесва ми.Не ми омазнява кожата,с много финни светло розови частици е,които леко блестят.
Сега мисля да си поръчам и другия цвят,защото кожата ми е леко матова и мисля че ще ми стои по-добре.
znachi shte si go porycham Party

izvinqvaite che ne pisha na kirilica,no nqmam,a ne mi e udobno postoqnno da go prevejdam v abv-to.syjelqvam

Общи условия

Активация на акаунт