Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 157

  • 26 595
  • 746
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 591
здравейте момичета!  и аз съм без никакво самочувствие от години заради пустите килограми.  йо-йо след всяка диета, но не ви казвам нищо ново.  много съм ентусиазирана за този режим, защото ме учи на дисциплина, а без такава никъде не може.  иначе успех на плуващите, поздравления за всички минусчета днес, браво на вас!  Peace
аз да се отчета.
вчера въглехидрати: з-банан, о-тиквеник, жито, половин пълнозърнеста филия с масло за мазане и домат, в-2 пълнозърнести филии с лютеница и много чесън; вода - 1,8 л.  не съм се теглила днес, усещам, че съм задържала течност.  дали от сладките неща вчера или чесъна, не знам.
днес плодов: з-грейпфрут, о-тиква с канела, чакам я да се изпече, мирише страхотно,   Crazy в-същото.  водата засега ми върви, да видим до довечера.
за содената питка имам въпрос, правих я миналата седмица.  в рецептата пишеше содата да се загаси в оцета (за първи път слагам оцет на питка), шупна като газирана вода, в която си сложил захар.  питката остана неизпечена в средата, изобщо не се наду.   newsm78  забравих да я набода с вилица, да не би това да е проблема?  нану, как я направи с пълнозърнесто брашно, променяш ли нещо друго?
хубав ви следобед!   bouquet

# 271
  • Мнения: 1
Как сте момичета? Simple Smile Аз днес съм на плодове,карам я някак с портокалчета и ябълки.. Нооо днес,когато видях,че имам още 1кг свален и така се изкефих,че сега дори не ми се яде Laughing Така ще е нашата.. ще почиваме пак ще почваме.. ако искаме да сме фиданки,трябва да правим нещо по въпроса нали Hug
Все пак красотата и вътрешният мир искат жертви  Laughing Whistling

# 272
  • Мнения: 166
Отчитам си и вечерята:
1печено пил.бутче + 1пълнена гъбка + салата зеле с моркови

Чувствам се доста добре наядена,което ме навежда на мисълта,че утре ще видя пак +...въпреки,че няма да ми е за пръв път-винаги след белтъчен съм отгоре.. Crazy

# 273
  • Мнения: 1
Отчет за днес - варива

З: круша
О: купичка леща
В:същото

# 274
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Аз влизам да си кажа, че опатках половин опаковка рикота с вечерята (125гр)  беше ми останало от оня ден пълних едни яйчица за едни гости...никога преди това не бях купувала...рикота дрън дрън...баш си извара...ама много вкусно беше  Blush

Нану гуушшшш Simple Smile

# 275
  • Мнения: 32
Здравейте момичета   bouquet
Вчера не можах да се разпиша, а и днес по-добре да не пиша. Много мъчни дни са ми ...  Tired Трудно ми е в работата, греша, ядосвам си се и ми се ядосват. И МЦ не ми идва и не ми идва и вече няма как да не се замислям за сериозни неща и ... всякакви други из дебрите на мрачното съдържание на главата ми. А снощи сгафих и режима, защото като че ли с едно нещо като се провалям, се опитвам с всички да се проваля наведнъж, че да ми е по-веселко така  cry
Днес поне режима не обърках (може би единственото нещо), така че  се отчитам:
з.: печена тиква
о.: 2 малки зелеви съмички и 2 пълнени чушки с ориз, салата от моркови
в.: оризовки със салата от нахут

Хубава вечер на всички, минусчета и положителни (не като моите) емоции  Hug Hug

# 276
  • Мнения: 505
Здравейте момичета,
благодаря ви за пожеланията за оздравяване. При мен обаче не се случва нищо подобно ... Вече трети ден съм с 39 градуса и вече не знам  Cry Cry Cry
Днес въглехидрати:
З: ябълка
О: половин пакетче Хогаренас, една вафла
В: 2 малки препечени земелки с мъничко лютеница

Хубава вечер на всички и се пазете   bouquet

# 277
  • Мнения: 1
Elence , не се притеснявай всичко ще се оправи,всяко зло за добро нали знаеш Simple Smile Hug Има и такива гадни периоди от живота.. на всеки се случва  Tired
Lorraine In The Rain, скорошно оздравяване миличка  bouquet  Hug Пий нещо за тази температура,че ..  Sad Peace

# 278
  • Мнения: 11
Аз да си доотчета въглехидрата - закъснях с 15 мин за вечерята, че лекциите се проточиха.

В - милинко-подобно нещо, но без сирене, две хапки от онуй дето го замесих и 4 бонбона мерси

Тежко ми, ама ме тресеше нервата и ако не бях затворила в стаята ми, сигурно все още щях да ям.


Ъх, бях писала и за кг, самочувствието, дебелотата и т.н., ма реших да го резна, че току виж се сдухам още повече.  Joy

# 279
  • Мнения: 0
Elence, горе главата! Не унивай! Всеки изпада в такива моменти. Нали знаеш, лошото не идва само, ама то до време. Няма да е все така! Сигурна съм, че съвсем скоро всичко при теб ще е наред  Hug

Лорейн  Hug Оздравявай по-скоро  Hug

Да се отчета и аз за днес. Ден въглехидатен - З - 2 мандарини, О - 2 филии с лютеница и 2 парченца баклава, В - 1 парче торта, лента шоколад

# 280
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета !
Добре дошли на новодошлите кандидат-фиданки !  bouquet

ден въглехидрати (35-ти):
З- черно кафе;
О- геврек, паста
В- 2 милинки, лютеница

Много съм доволна от резултатите - досега съм свалила цели 6 кг., макар че за втори път правя диетата !
Успех на всички и много минуси ! newsm51 smile3525

# 281
  • На топло...
  • Мнения: 584
Мишки, нямах никакъв проблем с питката и пълнозърнестото брашно Thinking. Таман ми дойде, макар да е по-нехигроскопично (някой път се налага повече да сложа от него). Просто омесих, докато спре да ми лепне по ръцете, меко тесто и го растлах тънко - към 1,5 - 2 см. долу-горе, еднакво дебело навсякъде. Напълни ми тавичка с диаметър към 28-30 см. Точно така шупва в оцета както си го описала Hug.

Дзаки, гушшш и от мен, миличка Hug Hug Hug...

Лорейнче, дано се оправиш бързо, мисля за теб Hug! Много дълго тая температура Confused...

Еленце,
от лошото има по-лошо, нали знаеш Sad. Крачка след крачка напред, не го мисли много. Никой не се е родил научен и никой не е безгрешен. Важното е да си здрава, всичко друго се нарежда в един момент. Разбирам, че си включила самоунищожителната програма, но тази стратегия е грешна и се радвам, че си го осъзнала Hug.
А, още нещо, което мен все ме тонизира Laughing. Сещай се по-често, че под дрехите и в тоалетната всички сме еднакви, колкото и да се правим на велики Wink.

Маевааа, колко са големи гъбките Grinning?

Айдее, Ивето и то депресарче го раздава Hug.

Да довърша отчета. ВечеряУ тажин bowuu.

Последна редакция: вт, 08 ное 2011, 21:20 от Нану

# 282
  • Мнения: 0
Нану - какво е тажин ? Извинявай, ако се стори глупав въпросът, но не ми е понятно ?! Embarassed

вече намерих отговора:  Thinking NaughtyОбядвах днес една мароканска манджа - тажин с агнешко и тиква. Тажин се казва техният глинен съд - еквивалент на гювеча.

# 283
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен  Hug

З.банан
О.залена +картофена салата
В.картофена ,зелева салата и малко картофи по селски но си ги направих в фурната без олио

Голямо ядене днес пфуууууууууууууу  Whistling

# 284
  • На топло...
  • Мнения: 584
Пфууу, Лоренка Joy.

Спарки,
намерила си отговора. В подправките и начина на приготвяне е разковничето. Не са будали тез мароканци Thinking  hahaha.

Общи условия

Активация на акаунт