как да търся откраднато в София куче

  • 3 648
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
За съжаление същата участ сполетя  и кучето на майка ми. Sad Откраднаха го от пред магазина. Видяли са дете да го взима и да го повежда в определена посока.
Така и не го открихме...разлепвахме по квартала снимки, обявихме парична награда...нищо.
Може би  Как Сийка има право...ама след после ooooh!

# 16
  • Мнения: 9 052
КакСийка няма никакво право! Не може да се живее по този начин. Това е по-зле от затвор! не можеш да мръднеш където няма хора наоколо, защото може някой да те нападне , не може да си в-ржеш кучето пред магазина, не можеш да си пуснеш детето да играе пред къщи ... чакай малко! Ние на времето играхме по цял ден навън и то сами! Кучетата си връзвахме спокойно пред бакалиите!

# 17
  • Мнения: 9 052
да известя и в ази тема  Wink
Майка ми си е намерила ку4ето - гладно и мръсно в ЦИГАНСКАТА МАХАЛА!
Докато го търси с обяви и се обадиха няколкоЖЕНИ на които из4езнали ку4етата. Едно коли директно от двора ... друга пък я нападнали и добре 4е имала спрей та си спасила животното!!! Каква е тази мода да съберат вси4ки породисти ку4ета в циганската махала не ми е ясно. Пазете си ку4етата и не ходете сами .

# 18
  • София
  • Мнения: 10 336
Стига, бе! Тамън дойде куче в двора на къщата ни  ooooh!, аз си мислех да обезопасяваме да не избяга, то ще вардим да не го откраднат.  Sick

# 19
  • Мнения: 796
Може да са пробвали да го продадат и ако не са успяли, да са го изоставили. В крайна сметка важното е, че сте го намерили и кучо вече си е в къщи:)

# 20
  • Мнения: 9 052
завела го на ветеринар и той е про4ел 4ипа. нашия номер е излязъл.
От Красно село са и се обадили по повод една от нейните обяви,  4е си търси ку4ето - да вземе 4 ма здрави мъже и да ходи в циганската махала да си го търси. ЗТя 4 ма здрави мъже не познавала, но взела жената с откраднатото коли и отишли и тя го намерила в един двор да лежи. Веднага се позанли!
Става въпрос за района на Западен парк, Красно село, Люлин . Тамошните цигани явно имат страст към породисти ку4ета или просто не могат да се удържат да откраднат каквото хубаво видят!

# 21
  • Мнения: 46 526
...
Става въпрос за района на Западен парк, Красно село, Люлин ...

Красно село и Западен парк/Люлин са в съвсем различни посоки  Rolling Eyes поляна явно си имала предвид.
Пожелавам ви успех в намирането.

Наистина са много нагли, щом вече взимат каишката от ръцете на стопанина и си казват къде живеят  Crazy

# 22
  • Мнения: 8
Много се радвам за намереното куче.
И аз ще използвам възможността тук да пиша за нашето куче, което изчезна на 12ти вечерта от к.Иван Вазов, София. Кучето е голдън ретривър, женско - казва се Чара -  на 6 г., бяла, с чип, кастрирана, с черен нашийник, куца с предната дясна лапа, много добродушна. Моля, ако видите куче, което отговаря на това описание, обадете се на тел.0886034322. Много ни е мъчно и правим всичко възможно да си я намерим.

# 23
  • Мнения: 15 379
cho_chi1, съжалявам, че още не сте намерили Чара.
Дано по-скоро да я откриете Praynig!

# 24
  • Мнения: 9 052
Милото ку4е. Като си помисля на нас какво ни беше! Особено ако се загуби добро животин4е!
Потърсих в нета. На вякъде сте пуснали обяви, но налепете и разпе4атани в района в който се е загубило!
Аз потърсих в интернета и на dogsport-bg.com имаше за периода след 12.11 намерен женки голдън ретривър. Ако нямаш достъп пусни мейл на администраторите да ти пратят информацията.
Успех! стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт