Безвъхлехидратки, сладки, хапват пиле и доматки! Тема - 16

  • 42 842
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Браво harma, много добър резултат:) Аз не мога да се похваля със същото (започнах в неделя, тогава не съм се мерила, но днес бях с 200гр. повече от вчера), обаче така или иначе сега съм задържала течности заради МЦ и не са съвсем реални тези килограми... Ще се постарая да избягвам кантара до понеделник, пък дано тогава да имам и аз някой минус Simple Smile

# 61
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета  Simple Smile
По-късно смятам да се присъединя към вашата групичка. Утре свършва Житният режим и докато се захраня, ще мине поне седмица.
Имам обаче няколко въпросчета:
1. Имате ли проблеми с Вц-то по време на диетата?
2. Би ли споделила някоя, която я е правила преди диетата, как е започнала храненето след тези 26 дена. Смисъл ясно, че е разделно, но предполагам няма да бухне всеки ден въглехидрати...

# 62
  • Мнения: 1
Sandhya, за съжаление аз не мога да ти отговоря на въпросите, понеже спазвам режима от много скоро. Днес ми е ден 4, досега не съм имала проблем, но не знам как ще е по-натам. Тази сутрин съм -1.3 спрямо вчера, но подозирам, че просто се е оправило подуването заради цикъла. И въпреки това си ми подейства стимулиращо Simple Smile

# 63
  • Мнения: 0
здравейте и от мен момичета,от днес аз съм off Sad,защото много съм раздразнила гастрита си и получих криза сутринта....ужасно се ядосвам,винаги ми се получава така,когато правя диета.....може би от многото режими и гладуване....не знам вече какво да направя....имам спешна нужда от сваляне на килограми но с този ми проблем незнам как да стане,приемам съвети,има ли начин на хранене според вас,който да е подходящ за гастрита и да се отслабва? #Cussing out

# 64
  • Мнения: 68
здравейте и от мен момичета,от днес аз съм off Sad,защото много съм раздразнила гастрита си и получих криза сутринта....ужасно се ядосвам,винаги ми се получава така,когато правя диета.....може би от многото режими и гладуване....не знам вече какво да направя....имам спешна нужда от сваляне на килограми но с този ми проблем незнам как да стане,приемам съвети,има ли начин на хранене според вас,който да е подходящ за гастрита и да се отслабва? #Cussing out

Много съжалявам за това което ти се е случило. И аз имам гастрит и знам как боли. Може наистина си прекалила с гладуването. Нека да мине малко време и да ти мине корема и следващият път когато пак я пробваш недей да гладуваш, това и е хубавото на тази диета, че ядеш колкото искаш, но само от определени храни.

# 65
  • Мнения: 1
Здравейте Simple Smile

И аз имам един въпрос съврзан със здравословен проблем. Вие имахте ли непоносимо главоболие първите дни? Аз по принцип съм с мигрена, но в повечето случаи овладявам пристъпите с нимезил. Сега обаче въобще не ми помага, вече ми се гади от болка Sad Чудя се дали наистина е от липсата на въглехидрати, дали ще свикна и ще отшуми и какво да правя ако не се получи? Режимът по принцип ми харесва много, консумират се мои любими храни, не чувствам глад, но ако не се стабилизират нещата с мигрената, не виждам как бих издържала Sad

# 66
  • София
  • Мнения: 98
На мен ми е само трети ден, но първите дни ми беше замаяно и много ми тежеше главата.
Днес се чувствам много по добре. Според мен просто му трябват няколко дни на организма да свикне с новия режим на хранене

# 67
  • Мнения: 1
Благодаря ти Simple Smile Дано наистина организмът ми свикне... че днес ми е четвърти ден и определено ми е по-зле от вчера и онзи ден Sad

# 68
  • Мнения: 673
Здравейте,
Според мен за по-плавно преминаване към много ниски въглехидрати е нужно да се увеличат мазнините. Аз бих добавила шепа орехи или сурови бадеми към дневното си меню.
Поздрави и успех на всички  Peace

# 69
  • Мнения: 68
Добро утро безвъглехидратки  smile3525
Желая Ви хубав ден  Party
Хайде никой не споделя резултати и не забравяйте, че ако първите 7 дни няма такива да не се плашите идват след това  newsm44

# 70
  • Мнения: 27
Здравейте,днес ще бъде седми ден от както съм на тази диета .Искам да споделя резултатите.
започнах с 70.900
1.-70.600кг.
2.-70.300кг.
3.-69.800кг.
4.-69.200кг.
5.-69.000кг.
6.68.900кг. и тази сутрин видях ,че се е върнал 1 кг. ,кантара показа 69.600кг.Малко се разачаровах ,но продължавам ,дано да има добри резултати.Успех желая и на вас !

# 71
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен. Днес е ден 5, резултатът е +400гр. спрямо вчера. Явно при мен нещата ще се случват много бавно и много трудно Sad Така или иначе, не е като да не съм го очаквала, от известно време метаболизмът ми направо е заспал... Важното е, че тази сутрин се събудих без главоболие, а вчера доста се бях притеснила, че мигрената ще ме тормози по време на целия режим. Ако наистина този проблем отшуми, не виждам какво друго би ми попречило да издържа до края.

# 72
  • Мнения: 68
Момичета, пиете ли много вода. Както е казано поне по 2 литра??? Много е важно Thinking

# 73
  • Мнения: 27
Момичета, пиете ли много вода. Както е казано поне по 2 литра??? Много е важно Thinking

Вода пия около 1.5 л. на ден ,понякога и повече.

# 74
  • София
  • Мнения: 98
Момичета, пиете ли много вода. Както е казано поне по 2 литра??? Много е важно Thinking

Вода пия около 1.5 л. на ден ,понякога и повече.

Аз по принцип пия много вода, даже над 2 л. Днес ми е 4 ден, сутринта твърди -3 кг, дано продължа да свалям, защото ми предстои МЦ.

Общи условия

Активация на акаунт