КИВИ + КОМ = КИС - 17

  • 31 321
  • 734
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 001


Сутринта се обади брат ми че онази побойницата на племеника си е отишла  Praynig PraynigСЛАВА НА БОГА Praynig Praynig Praynig Впрочем племеника я е изгонил че пак правила скандали и го е заключила вън и не го е пускала да си влезне в неговата си къща.Искал цигари да си запали една тя му казала че няма за него и ги хвърлила през прозореца и той като отишъл да си ги вземе го е заключила.
Това не е живот с такъв изрод в къщатата си  ooooh!Добре че му е дошъл акъла та я е изгонил .
 

иИИИИИИ...Бравос! Най-накрая му дошъл малко ум в главата.....Дано "оная" да не вземе да хитрува и да се опита да го "омае" пак....Че то на такива добряци малко им трябва.....
На майка ти много целувки кат се чуете и много кураж!  Hug Hug Hug Hug

Радвам се за Вики,че е получила много радост и много хубави спомени за цял живот!!! Hug Hug Hug

Паце,радвам се за теб и за концерта и за "прага" дето си прескочила.....Много са хубави тия усещания.....Знам ги аз.... Hug Hug

Еленце ......Молим се за хубаво време и да си прекарате добре там...Чакаме снимки...'начи.... Hug Hug


Бистре виЙ с тва кученце-бебе..... hahaha hahaha hahaha аЙ...Честито ви бебе!  Hug Joy hahaha....Оффффф....толкова ми е познато това усещане ......Кат те пшогледне и кат се раскимти и край! Не можеш да го оставиш повече.....

Честит празник на всички!!!дА СТЕ ЗДРАВИ,ВЕСЕЛИ И ЩАСТЛИВИ ВСИЧКИ СЕМЕЙСТВА!

# 136
  • Мнения: 4

Добро утро.
На всички много Hug Hug Hug

# 137
  • Мнения: 2 433
добро утро от мен! Hug

# 138
  • Мнения: 2 022
Божееее, Юле, страхотна прическа са ти направили.  Mr. Green
Шегата настрана, къде е истинският доказателствен материал?

Добро утро!


# 139
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Здравейте момичета Hug Hug Hug

МАСТЕРЧЕ ,ЮЛЕ,МОНИ,ФЕЙЧЕ, Hug HugДОБРО УТРО И НАВАС Hug Hug Hug Hug
Не ми се мърда отмаляло ми е и мен ме барна вируса с разтройството  Crossing Arms
Развали ни се телевизора в неделя ТХОТО се скапа и майстора каза че няма смисъл да го поправяме ,че е скъпо.
Докато се туткаме и мислим какво да правим зетко домъкнаШАРП  ЛСД 40 инча Crazy....Подарък за коледа и нова година било  ooooh! ooooh!Ревах половин час ви казвам, така ми стана мило  и неудобно от постъпката му ,която не е за първи път ooooh! Embarassed
Златен зет си имам ви казвам толкова грижовен и човечен че нямам думи с които да го похваля.
Бог на всички да даде такъв човек в семействата им Praynig
Похвалих се Embarassed  това е при нас  Hug
Гушки и за всички не писали разбира се  Hug Hug Hug Hug Hug Hug 

# 140
  • Мнения: 5 001
Ееееееее....Зичееееее  Hug Hug Hug Hug
Браво! Браво на Зетко!Да е жив и здрав!
Кат си те представих как рИвеш.......И веднага си мисля,че и дедко се е скрил някъде да си поплаче на тайничко.... Laughing Laughing Laughing
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Еййййййййй.....Много ви се радвам! Честито и със здраве да си го ползвате тАлАвизора.... Hug Hug Hug Hug Hug

# 141
  • Мнения: 2 433
Ич, нямам време днес. Така и не сколасах да драсна 2 реда.
Зичонка - браво на зетя - да ви е жив и здрав че такава радост ви е доставил.
Фейче Hug
http://media.snimka.bg/9705/025666276.jpg
не е баш тъй прическата.... а и роклята нещо закръглена Joy Joyама карай - то неможе на 20 да съм все - нали??? Mr. Green

# 142
  • Мнения: 5 001
Юле много си хубава! (пу-пу-пу!) Hug Hug Hug

# 143
  • Мнения: 117
Здравейте,момичета!
Юле, много ми хареса! Супер гадже си!!! И роклята ти е хубава! Абе  мисля, че си била дъ бест!!!  newsm03
Зиче, да ви е честита новата придобивка! А за зетя - дай Боже всекиму се казва, ама аз мисля, че при вас е - каквото повикало, това се обадило! Вие сте заслужили това отношение и внимание, сигурна съм!!! Hug Хайде със здраве да си го ползвате "инча"!!!
Ели, стискам палци всичко да е както го искате - и времето, и условията, и забележителностите, ами всичко! thumbsup Снимки....   Naughty Mr. Green
Бистре, как е бебето?
Хубава вечер! Hug

# 144
  • Мнения: X
  Добро утро мили момичета  food010

Зиче, честита ви придовибка, със здраве да си го гледкате тивито  Laughing и страхотно браво на зетко, ама то си мисля, че момчето ви обича и уважава щото е видяло у вас готини неща, иначе не става мисля аз, просто оная наша стара поговорка си е много точна - "Погледни ме с едното, да те погледна с двете"  Peace

Юле, както винаги - СТРАОТНА си - да знайш  Peace  Heart Eyes Hug

Момичета, днес било празник, празнували всички АЛЕКСАНДРОВЦИ, АЛЕКСАНДРИ и подобни, та ако има някой повод за празнуване днес - нека е весел празника му, нека са живи и здрави именниците и да им се случват много хубави неща  Hug  bouquet

Аз изчезвам, че и аз като Юлето нещо напоследък с времето съм  Mr. Green

Спорен ден на всички  newsm10 newsm51

# 145
  • Мнения: 681
Добро утро дами   bouquet Хайде на кафето



Аз продължавам отпускарския релакс, нема такъв кеФФФФ  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Зиче, честито ви тиви мила. За добри хора, добър подарък. Със здраве да си го гледате и да се забавлявате  Peace

Юле, супер мацка си - пу пу пу ... хората щом са готини и купона е незабравим, това е ясно.

Куче-бебето е добре, много яде и иска компания. То кой ли не иска  newsm78 Никой не се е обадил още, само дано не са го пуснали да си ходи и да нямат намерение да си го търсят, че тогаз вече много ще ми дойде  Mr. Green Mr. Green

Да ви кажа, от няколко дни гледам една програма на Близу - FLN, а самото предаване е Ловци на къщи. Е няма такива хора, просто да луднеш. Гледат къщи или апартаменти и обсъждат с брокера какво точно търсят, какво не им харесва или харесва в поредната къща. Ама като показват едни огромни просторни стаи и като почнат онез да викат че било тясно, че не можело да се диша, нямало въздух и пространство  Mr. Green Mr. Green Баните били малки, нямало много място за тях и разни такива ... Ние с нашите кибритени кутийки не се вписваме никъде, луда работа, луд живот. Ама ми е кеф да ги гледам, много са готини. Сега даже гледам една двойка как оглежда поредната къща и още от вратата почната с кусурите  hahaha Joy Пък на мен ми останаха очите там .....

Айде оставям ви, после ще надничам пак  Hug Hug Hug Hug

# 146
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Здравейте милички Hug Hug
Благодаря ви за хубавите и мили думи Hug Hug Дано да сте прави за това че сме го заслужили но по принцип има и друга поговорка -Кравата не суче от телето Mr. Green Mr. Green Но явно при нас е така в случая , Embarassed  макар че не сме сукали  Mr. Green Mr. Green а си е негов жест. Wink
Мастеронки ,поплака си и дедко ,нали го знаеш какъв е ревльо Mr. Green  Peace
ЮЛЕ ,ГОЛЯМ ЦЕПАК СИ БРЕЕЕЕЕЕ Crazy Crazy
Бистре ,много е хубаво това предаване аз гледам и едно дето им бутат къщите и ги прещат на почивка и за една седмица им правят нова къща и я обзавеждат с всичко до най малката подробност в нея ....те се прибират събуват и влизат в новият дом. Mr. Green Кога ще стане това в нашата България  newsm78
Анкасче ,ти какво правиш бреееееее Hug Hug
МИКИ, радвам се ,че вече по често пишеш  Hug

Изчезвамда пазарявам и да готвя нещо, че няма време ...

# 147
  • Мнения: 681
Къде стееееее, сама ли ще си пийвам  newsm78 

# 148
  • Мнения: 5 001
Наздраве Бистре!  Hug Hug Hug

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Хайде и от мен наздравеее  Hug Hug
Лека и спокойна нощ момичета мили Hug Hug Hug


Общи условия

Активация на акаунт