Критериите за красив мъж

  • 28 138
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Бе аз баш с по-кратката дума я знам тая приказка.  Wink

# 61
  • Мнения: 755
И кво стана ся - "Здрав к**, здраво семейство"!  Joy

Лафа е "здрав сеХ, здраво семейство." Laughing
Този младеж не ми трябва за семейство, кръста му гледам аз как е... Wink
Виж iri.georgievva знае. Grinning

# 62
  • Мнения: 116
Всички мъже,които са ми харесвали се различават коренно,затова нямам ясни критерии за мъжка красота и предпочитания към един тип излъчване.Единствено съм забелязала,че всички са над 1,80 високи.Красиво е много относително понятие-за мен красив,за друг не.

# 63
  • Мнения: 218
За мен "красиви" мъже не са тези сладникавите, изрисуваните... Те са ми женствени..
Най-важното е да е чаровен, симпатичен и с мъжествено излъчване.. особено ако имат страстен поглед..
Но определено на мен това не ми стига, трябва да е поне малко интелигентен, да може да води нормален разговор, да е забавен и усмихнат, да изразява чувствата си и да се отнася с мен мило и галантно..


Напълно съм съгласна с тебе..също така харесвам мъже с големи кафеви очи, които на моменти изглеждат дори черни...и най-вече гледам усмивката... Simple Smile

# 64
# 65
  • в Кошера
  • Мнения: 2 226
Красив, но леко сладникав. Той също.

Груб, но красив в моите очи. Той също.

Много красив, въпреки, че недолюбвам дългокоси мъже. На него къса коса не му стои добре.




# 66
  • Мнения: 1 167
Тайра, само Джейсън и Вин ми се отвориха. Ще си оправиш ли линковете, че ми стана любопитно?

# 67
  • в Кошера
  • Мнения: 2 226
Тайра, само Джейсън и Вин ми се отвориха. Ще си оправиш ли линковете, че ми стана любопитно?

Отварят ми се всичките, явно при теб е проблема  Rolling Eyes
Ако не успееш да ги видиш, ще напиша имена  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 1 167
Само дългокоско не ми се отваря. Инак другите с презареждане ги видях.

П.С. първият е гей  Whistling

# 69
  • в Кошера
  • Мнения: 2 226
Само дългокоско не ми се отваря. Инак другите с презареждане ги видях.

П.С. първият е гей  Whistling

Конан Варварина  Peace

# 70
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
На мен пък всичкото мъж ми харесва, всеядна съм Crazy

# 71
  • Мнения: 1 262
За мен "красиви" мъже не са тези сладникавите, изрисуваните... Те са ми женствени..
Най-важното е да е чаровен, симпатичен и с мъжествено излъчване.. особено ако имат страстен поглед..
Но определено на мен това не ми стига, трябва да е поне малко интелигентен, да може да води нормален разговор, да е забавен и усмихнат, да изразява чувствата си и да се отнася с мен мило и галантно..


Да ти кажа, нека е сладникав /няма да се женим я.../. На такВАЗ "женственост" мож ли отказа?! Ммм дам... Ако така ми седи Ич няма и да му търся изкуствеността... Crazy


Този не ме кефи изобщо. Даже ми е отвратителен с тези плочки. Блях.  Sick Падам си по по-мекички тела без мускули.  Laughing По-женствени едни такива, нежни...  Flutter  Laughing

# 72
  • Мнения: 1 262
Ето този е просто перфектен според моя вкус.



Екстра тяло, само и космите да ги нямаше. Laughing

# 73
  • Мнения: 11
Само дългокоско не ми се отваря. Инак другите с презареждане ги видях.

П.С. първият е гей  Whistling

Конан Варварина  Peace

Грешка! Е тва е Конан:


Оня е некъв модернистичен педрилник...Тва е все едно да има нов Рамбо...Е нЕма как да стане..

Кво против дългокосите!? #Cussing out Mr. Green

# 74
  • Мнения: 1 127
Както се казва: По вкус и цвет товарищи нет! Laughing 

Общи условия

Активация на акаунт