За някои продукти на Ейвън от Планет Спа

  • 4 732
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 464
Ползвам душ гел със соли от мъртво море и балсам за тяло с масло от шея. Много съм доволна и от двата продукта. Освен това гел за измиване на лице Pure и хидростягаща маска за лице. Също добри. Simple Smile

# 16
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Аз съм доволна и от ексфолианта , вече 2-ра опаковка почнах и от нощния серум. За моята мазна кожа ми пасва идеално, а пъпки откога не са ми излизали...
други продукти от Планет Спа, които ползвам и съм доволна са: душ гела с морска сол - мирише невероятно, и почиства перфектно; пилинг маската с бял чай- кожата става мека и пухкава. Крема за тяло с масло от шея - страхотен и мириша все едно съм се намазала с крем карамел; крема за тяло с екстракт от маслина също е много добър; овлажняващата маска Бразилска гора, имам и маската за коса с маслина но съм я ползвала само 1 път и нямам наблюдения. А забравих и маската за лице с глина и соли от Мъртво море. Перфектна е!
От другите продукти на Ейвън има доста от които не съм доволна. Най много тъжа за Biologie+ ANEW ( май така се пишеше), който ми действаше невероятно добре на кожата. Cry

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Копче Simple Smile
Аз пък съм доволна от нощния серум. Много даже. Като го нанеса вечер, сутрин кожата ми е по-свежа. За суха кожа - нанесете го върху нощния крем. Така няма да изсуши.

Иначе от серията Планет Спа ползвам още глинена маска, ексфолиант с бял чай, маската за коса и ще си взема от новия каталог още 2 маски (бразилска и новата аризонска).

# 18
  • Мнения: 260
Аз взех  такъв серум на свекърва ми, нейната кожа е мазничка, но пак и изсушава, иначе от крема Anew Alternative е много доволна. Иначе ползвам бразилската маска, маската за коса с маслина и тази с глина от мъртво море, от тях съм доволна. сега си взех арзонската, същата е като загряващата от оранжевата сероя на Solutions, не че е лоша, но очаквах нещо различно. Виж, от маската за очи Аризона съм много доволна, тя е като гелче и ми прави кожата много гладичка и мека. Душ гела с кафява захар също е много ефективен, а как мирише, ммммммммммммммммммммммм  Simple Smile Чудя е за концентрата за дълбоки бръчки от бялата серия на Anew, действа ли? Защото има две мимически на челцето ми, дето са ми от 15-годишна, и почват да ме дразнят, искам да ги махна.

# 19
  • Мнения: 3 164
Аз по препоръка на една приятелка си взех ексфолианта с бял чай и маската със соли от Мъртво море, но още не съм ги ползвала, защото имам други, като ги ползвам ще си кажа мнението.

# 20
  • Мнения: 35 968
маската със соли от ММ също е със спирт и за това вече не я ползвам

# 21
  • София
  • Мнения: 9 478
набързо. Ето едно мнение за ампулите, което само потвърждава твоето за серума:

Сигурно и те съдържат някакъв вид алкохол... newsm78
Явно е така, щом отзивите на ползвалите ги момичета са такива. Wink
А аз мислех, че съм се минала като не съм поръчала тях, вместо серума. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт