Аз съм мъжкар! или -Що е то мъжкар през различните очи!

  • 22 137
  • 398
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 664
Предстоят ти забавни моменти. При една приятелка беше дошъл някакъв с малка водка - от тия 200 г. и малка фанта.  Laughing

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 744


Момчета,  защо смятате, че един такъв халипар би правил хубав секс??? Аз не съм на това мнение.....Поведението му е достатъчно, за да разберем какъв би бил секса - малка пишка, много пот и никаква работа.....
[/b] Joy Joy Joy
Парциииииии Joy

Това не е мъжкар, това е ходещ и говорещ червей. Убедена съм, че Фродо е по-добра компания.

# 17
  • Мнения: 107
Маминка не казва на мъжкаря, кога да си обуе вълнени терлици Crazy

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
какъв мъжкар бе, тоя си е жив простак и тъпанар! Докато четох направо ме догнуся. Очаквам да е нисък, дебел, с бермуди, изсулени джапанки и въртящ в ръка ключовете от голфа.

# 19
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
какъв мъжкар бе, тоя си е жив простак и тъпанар! Докато четох направо ме догнуся. Очаквам да е нисък, дебел, с бермуди, изсулени джапанки и въртящ в ръка ключовете от голфа.
Joy Joy Joy И чорапки, белички чорапки!  newsm18
Къв голф?! Такъв ползва градския транспорт, за да пести или гледа да го возят на аванта.
А за секса - сигурно ще е пълен апокалипсис - много зор и трещене, па накрая - едно голямо нищо.  Mr. Green

Последна редакция: вт, 08 ное 2011, 09:46 от La Sombra

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Момчета,  защо смятате, че един такъв халипар би правил хубав секс??? Аз не съм на това мнение.....Поведението му е достатъчно, за да разберем какъв би бил секса - малка пишка, много пот и никаква работа.....
е, може да прави , може и да не прави. да го пробва авторката ... или ти го пробвай. ама заради простащина да го пишете импотентен късопишковец е прекалено.

има една торба случаи когато заради единия хубав секс жени са изтърпявали подобни типове, някои предполагам даже още си ги търпят.

# 21
  • София
  • Мнения: 62 595
охооо, при такова поведение, въпросният индивид няма дори да помирише секс!

# 22
  • Мнения: 2 175
Ле-ле, илонитка , тръпки ме побиха

И мен..
Тва въобще не заслужава да се нарече мъж, камо ли мъжкар..
Къде ги намираш такива екземпляри?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Labrador, сексът е в главата, не в гащите.
Подобният "мъжкар" дори да има най-впечатляващия атрибут на света, с това поведение и егоизъм съвсем не го виждам като мечтания секс-партньор. Добрият секс е алтруистичен. Peace

Пък и щом трябва да стои на топло, как ли ще се съблече за секс - а ако настине.

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Никой не спори за това Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 2 217
Ох, Лабрадор, недей, моля те..... Laughing
Не се прави така солидарно на неразбрал....

То трябва да имаш мозък и култура, за да впечатлиш и с.......има и рима даже.... Mr. Green

# 26
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Пък и щом трябва да стои на топло, как ли ще се съблече за секс - а ако настине.
Мислиш ли, че е толкова загубен, че да не си носи вълнените терлички от мама?

# 27
  • Мнения: 2 457
Зодия Дева ли е бил тоя беее Joy

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Никой не спори за това Simple Smile

Е, как да не спори. Ти все около секса се въртиш Simple Smile как, разбираш ли, въпросният индивид би могъл да е Казанова, та на този фон всички Фродовци, чаши с тини и мамини завети да помръкнат.  Mr. Green

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Пък и щом трябва да стои на топло, как ли ще се съблече за секс - а ако настине.
Мислиш ли, че е толкова загубен, че да не си носи вълнените терлички от мама?
Тцъ, пропуснах го този момент.

Общи условия

Активация на акаунт