Аз съм мъжкар! или -Що е то мъжкар през различните очи!

  • 22 179
  • 398
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 2 217
Е, аз просто не приемам мъж с дълга коса....Ако ще и Асенчо да е...Колкото и да е чиста, мъжката дълга коса лекичко ме нагнусва, не знам защо.....
Както и дълги нокти и друга дълга растителност по телОто...За останалите дължини не се оплаквам... Mr. Green

# 331
  • Мнения: 1 020
Аааа Форчън, на мен косата не ми пречи изобщо, тя работа няма да върши (връзва я и готово)  Whistling
нЕма да го подстригвам, нали за еднократна употреба  Mr. Green

# 332
  • Мнения: 2 457
Е, аз просто не приемам мъж с дълга коса....Ако ще и Асенчо да е...Колкото и да е чиста, мъжката дълга коса лекичко ме нагнусва, не знам защо.....
Както и дълги нокти и друга дълга растителност по телОто...За останалите дължини не се оплаквам... Mr. Green
Най-добре с гола глава или много къса коса Simple Smile. За това обаче е добре мъжът да има добре оформен череп, че някои като се обръснат и са като криви тикви. Не на всеки му отива, за това понякога косата е необходима, скрива някои дефекти и т.н

# 333
  • Мнения: 1 020
Най-добре с гола глава или много къса коса Simple Smile. За това обаче е добре мъжът да има добре оформен череп, че някои като се обръснат и са като криви тикви. Не на всеки му отива, за това понякога косата е необходима, скрива някои дефекти и т.н

Особено щръкнали уши...

# 334
  • Мнения: 7 947
Абе, въртите, сучете - във всяка тема накрая иде реч за размера или за оплюване на мъжа  Joy

# 335
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Петък е, усеща се.  Laughing

# 336
  • Мнения: 1 127
Е, аз просто не приемам мъж с дълга коса....Ако ще и Асенчо да е...Колкото и да е чиста, мъжката дълга коса лекичко ме нагнусва, не знам защо.....
Както и дълги нокти и друга дълга растителност по телОто...За останалите дължини не се оплаквам... Mr. Green
Peace Mr. Green

smile3521

# 337
  • Мнения: 755
Еее все пак позитивизмът се усеща... струи, струи... пък и петък да. Laughing
И сега коментираме дължината, за размера хич и не сме се сетили още. Whistling

# 338
  • Мнения: 15 379
Поговорете и за диаметъра. И той е важен.

# 339
  • Мнения: 904
"Колкото повече, толкова повече", както казва мечо пух Joy

# 340
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
да, ама - лакомо дупе ...

# 341
  • Мнения: 904
Еееееееееее, не с лошо де  Twisted Evil, ние само хубаво ви мислим пък вие сега

# 342
  • някъде там
  • Мнения: 1 473
Аз вече си мисля , че съм магнит за уроди...
Ако някой изглежда свестен , то почва да потреперва от притеснение , губят ума и дума и ме гледат с изплезен език Sad
Какво им правя на тези мъже не знам , ама грешката е в техния телевизор.
Аз съм си супер Wink

# 343
  • Варна
  • Мнения: 2 269
По- добре да е от потреперващите, поне показва някакво отношение. А може да се окаже скрита лимонка. Не го отсвирвай с лека ръка.  Peace

# 344
  • Мнения: 904
илонитка, я дай по подробно, това нов екземпляр ли е, период е някакъв не се плаши ще мине Peace.

Общи условия

Активация на акаунт