Попътен вятър на порасналите ни деца - 11

  • 24 523
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 984
Привет,дами!Честито на празнуващите!  bouquet

Мария,аз да ли ще позная коя си на снимката newsm78 /от ляво на дясно/ до високия левент от дясната страна,първата мома  newsm78

Извенете ме,за нахлуването в темата! Grinning

# 16
  • Мнения: 3 371
Славенка ,  Heart Eyes аз съм до другия левент - първата до него от ляво на дясно ! Peace

# 17
  • Мнения: 11 984
Славенка ,  Heart Eyes аз съм до другия левент - първата до него от ляво на дясно ! Peace

 Embarassed Embarassed EmbarassedБелким вече започна да те различавам ooooh!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 762
 Laughing Laughing Laughing

Темата ни започна страхотно, бих казала  newsm44

Хапнахме, пийнахме, на млади момци се порадвахме и накрая едно прекрасно хоро за финал. Супер  Hug

Все така да е, да има настроение и поводи за радост.
 
Начи нали съм една кръчмо- организаторка, та да кажа, че е по- удобно да се сберем на 16. Говорих с част от дамите и такова е решението. Дано и другите да сте съгласни. Та значи на 16- ти от 18,30 часа на втория етаж на емблематичното ни място.
Който не дойде е червен  Joy Няма да ви карам да скачате.
Моля да се броим.

Аз, госпожата, Нези- започваме с трите грации / особено едната  hahaha/
Аз го допълвам в движение. Стеф и тя е на линия за 16- ти. Станахме три грации и аз  Wink
Моля да попълвате списъка  Peace

Славена, въобще не нахлуваш никъде, ми вземи се присъедини към нас, нема значение с голямо чаве ли си или не.  Hug

Последна редакция: вт, 08 ное 2011, 17:19 от abet

# 19
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Честит имен ден на Ангел! Здрав и щастлив, мечтите му една след друга да се сбъдват!  bouquet

gospojata, браво! Чудесна снимка, хич не ги умея тези танци ама поне 2-3 хора мога:-)) и на "Бяла роза" седнала не мога да стоя...  Laughing

Моя син от вчера е повишен в службата. Станал тим-лидер/или както там му се казва/. Обаче не ми се обажда да ми разкаже как е минало... малко се пообиди, че не реагирах щастливо като ми каза в петъка.  Rolling Eyes Щото все си мисля, че тези амбиции и ентусиазъм трябва да ги насочи в ученето а не в работата. Тя трябваше да е между другото... ама от все сърце му желая да се справи със всичко. Щом така му харесва. Чакам го в петък да се прибере и евентуално да поговорим... макар, че едва ли ще се доредя от гаджето. Simple Smile
Такива работи, до преди малко се карах на дребната, наказах я и не и говоря. Сега е мега нещастна и ходи след мен да се сдобрява. Ама ми писна от нея. Мъжът ми се смее, че мина за малко през нас и му казах, че възпитанието ми не спори... прибрала се от плуване, сака си седи с мокрите неща вътре, косата и мокра и за да не и е студено си сложила зимна шапка на главата. Така я заварих - на скайпа с шапката... стаята и неоправена, бе няма да я бъде тази. Crossing Arms Ще я вкарам в правия път аз. Naughty

# 20
  • Мнения: 3 268
Честит имен ден на Ангел,Бени!Да ти е жив и здрав,ама все такъв сладур и все така да си обича мама,то си за обичане де! Grinning Честит рожден ден на Роса!Мария,скъпа госпожо,гордея се,че те познавам,скъпа!Ти си нашата звездаС нетърпение очаквам да ви видя,скъпи мои приятелки!  bouquet

# 21
  • Мнения: 681
Добър вечер, дами   bouquet Аз се записвам, да не ви изпусна.
Честит имен ден на Ангел   bouquet Да си носи със здраве името!

# 22
  • Мнения: 413
 abet, благодарско за темата  Hug Hug Hug
Аз съм страхотна кукумицинка , днес говорих с теб ,
а не те поздравих за именният ден на Ангел  Embarassed, да прощаваш  bouquet
gospojata, неземни сте  Hug който си го може, си го може  Peace
di74 , помисли си пак  Wink, ела да видиш пожарникарите как
гасят грижите  Heart Eyes
Flash* браво на младежа за повишението
Мацки, пишете ме в списъка , само да не е събота или неделя  Peace
Поздрави на всички   bouquet аз се пооправям  Blush паниката е лош съветник,
колко книги съм изчела...но ....взех се в ръце, няма предаване Peace
Важното е, че всички сме живи и здрави  Peace

Ангел да е жив и здрав, на този прекрасен овньо най му пасва думата  ИСКАМ

Искам

Искам да ме изслушваш, без да ме съдиш.
Искам мнението ти, не съвет.
Искам да ми вярваш, без да изискваш.
Искам помощта ти, но не и да решаваш
вместо мен.
Искам грижите ти, но не и да ме
обезличаваш.
Искам да ме гледаш, без да проектираш
твоите неща у мен.
Искам прегръдката ти да не ме задушава.
Искам да ме окуражаваш, без да ме насилваш.
Искам да ме подкрепяш, без да се
нагърбваш с мен.
Искам да ме защитаваш без лъжи.
Искам да си близо, без да ме завземаш.
Искам да познаваш моите черти, които
най-силно те отвращават.
Искам да ги приемеш, без да се опитваш
да ги промениш.
Искам да знаеш… че днес можеш да разчиташ
на мен…
Безусловно.
    Хорхе Букаи

 

Последна редакция: вт, 08 ное 2011, 21:11 от Merlo

# 23
  • София
  • Мнения: 16 038
Абет, честит имен ден на Ангел!
Пожелавам здраве и сбъднати мечти.   bouquet
Честито, ако имаме и други Анжита и Мишита в семействата.
Наздраве за именниците!
Абет, благодаря за новата тема. Сутринта тъкмо си мислех, че трябва да се пуска нова и като влязох - усетила си ми мислите.
Много е вярно за изгубеното време. Цял ден си припомням какво съм загубила в общуването с Ани.
И ми е едно тъжно - живота минава бързо, нищо не се повтаря и връща.
Така, сега делово и по същество - бройте ме в списъка за  При пожарната. Много се радвам, че ще се съберем и поговорим. После ще се видим и на театъра пак. Нези, благодаря предварително - създаваме ти работа.  Hug
Госпожата, познах те.
Флаш, ти за твоето момиченце ли пишеш или за Аненце? Все още не мога да се справя с безпорядъка при нея. И аз бях така, докато не останах да се оправям сама в квартирата.
Поздрави за повишаването на сина. Не му се сърди - работата е важна за тях. Ученето - ще го избута постепенно. Следването свършва, работата ни е до гроб/пенсии не се предвиждат, май/
Ваня, как е Петя с новата длъжност? Пак успех пожелавам.
 

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Албенка,   bouquet за новата темичка! Просълзих се!
Да ти е здрав и много щастлив прекрасния Ангел! Да си носи със здраве името и да има поводи за много усмивки!
Мария, добре завърнала се! Прекрасни сте наистина!
Флаш, честито повишение на младежа! Дано и заплатата повишат!
Ди, наистина си заслува да се запознаеш лично с тези прекрасни момичета! Отивай, не се притеснявай! Няма как да се телепортирам до София, но и аз като мама Тин, ще съм спокойна за вас - тези пожарникари ще гасят пожарите  Wink
Мерло, радвам се, че си добре.
Нези, как е Боби? И а зпредложих да Ива и Георги да се присъединят към вашата група за театър, но .. засега нищо.
Марианка, Мама Тин, Стефи  Hug
Ваня, как е Петя? Сподели как започна?
Целувки на всички!!

# 25
  • Мнения: 3 410
Жалко , че няма да мога да се присъединя към вас при пожарникарите, но пък искрено се надявам че ще имам време да пия с Мария Ч едно кафе на 16 ноември в Диана палас в Ямбол.

# 26
  • Мнения: 3 410
Добро утро на всички ииииииииииии

честит рожден ден на Нези Hug Hug Hug Hug
Нези, пожелавам ти все така да си усмихната , чаровна , лъчезарна. Много здраве, любов и щастие с любимите хора!



Целувки!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 127
ЧЕСТИТ  РОЖДЕН  ДЕН   НЕЗИ   bouquet
Пожелавм ти много здраве- то винаги е нужно
много щастие - то никога не стига
много пари - те никога не са излишни
много любов за да има смисъл от всичко това!

# 28
  • Мнения: 3 371
Нези , приятелко мила , Честит Рожден ден !
Пожелавам ти от все сърце много здраве , много  любов и много , много , много щастливи мигове , споделени с любимите ти хора и добри приятели ! Остани все такава - усмихната , добронамерена и нежна ! Обичам те !
 Вместо цветя , ти подарявам една друга "китка " , която , сигурна съм , ще те зарадва много повече !  bouquet

http://www.facebook.com/#!/permalink.php?story_fbid=171766412915813&id=1516632938

# 29
  • София
  • Мнения: 1 762
Незиииииииииии, честит рожден ден мила  Hug



Да си жива и здрава. Да си много обичана, да си щастлива майка и съпруга. Радостта да е винаги в очите и сърцето ти. И моля те, никога не се променяй  Hug


Момичета, благодаря на всички за прекрасните пожелания към моето момче.
Ще предам всички до един.

Мерло, сбирката е в сряда- 16 ти  Peace
Тоест си на линия. Ето и Айшето е желязна. Само Марианка ще изчакаме. И някой друг, ако реши  Peace

Флаш, браво на Жорката. Не се ядосвай- което му е на сърце него да преследва. Няма да му избягат нито ученето, нито работата. Важното е той да се чувства добре. Peace

Общи условия

Активация на акаунт