А слънчеви очила през зимните месеци носите ли?

  • 2 238
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 390
Нося целогодишно.

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Нося, разбира се!От силна слънчева светлина очите ми започват да сълзят и съм като слепок SadНа сняг е просто супер гадно без очила...

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не  Naughty

# 18
  • Мнения: 3 248
Винаги са ми на главата, и когато почувствам нужда от тях ги слагам...а тази нужда е целогодишно и по-всяко време, с изключение на нощта и през снеговалежите и дъждовалежите - в тези случаи са ми в чантата!


Ох, дали няма да ми излезне прякор Мара - подробната?! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Нещо, коеот мога да кажа с 1-2 думи, го казвам с 2-3 реда! Пиша в случая, а не казвам! Whistling

# 19
  • Мнения: 2 161
Нося ,защото знам,че зимата е точно толкова опасно без защита на очите,колкото и през лятото.Освен това е заболява главата,ако е слънчево и съм без очила.Имам цайси на Рей Бан  и съм много доволна от тях.

# 20
  • Мнения: 8 463
Аз съм с диоптър и нося очила със слънчева защита целогодишно.Както и с антирефлексно покритие.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не Peace

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 Нося - щом пече слънце и ми пречи не виждам сезона какво значение има.

# 23
  • София
  • Мнения: 293
Нося през всички сезони.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз нося постоянно и не защото е модерно,а защото наистина ми вършат работа - особено като блесне снега  Sunglasses

# 25
# 26
  • Мнения: 781
Нося! Особено когато шофирам и е слънчаво разбира се- задължително  Wink

# 27
  • Мнения: 5 299
Нося - да, очилата ми са се срастнали с главата ми ooooh! Само вечер не ги взимам Mr. Green

# 28
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Нося задължително независимо къде съм. От силното слънце ме боли глава. Не понасям нещо да ми свети в очите. Дори си имам няколко чифта - за шофиране, за каране на ски, за ходене по улиците.

# 29
  • Мнения: 877
да, с голям кеф
всеки сезон

Общи условия

Активация на акаунт