Може ли човек да не се повлиява от хомеопатично лечение

  • 2 058
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 376
МОЖЕ  ,
хубавото е че поне не вреди  Wink или поне така знаем  Sunglasses




ОМ Peace
Хомеопатичните лекарства на Боарон вредят, тъй като съдържат захароза и лактоза. Децата хрупат хомеопатичните гранулки, което уврежда и зъбите, но не само.

Ето едно интересно видео:

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Не съм "вярвала", че помага. Изобщо даже.
Винаги в началото съм била готова да дам АБ, ако преценя, че не мога вече да чакам.
Ееее, не се е налагало вече 8- ма година.
Помогна и при АД, което според офиц. медицина няма лечение...
Ми и да не искам да вярвам, че действа, повярвах.  Simple Smile

# 17
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И без да ползвам  хомеопатия не съм стигала до АБ   Wink

# 18
  • Мнения: 2 761
И без да ползвам  хомеопатия не съм стигала до АБ   Wink

Същото. Peace
Даже и детето ми се оправи без хомеопатия или други лекове от АД-тези работи просто се израстват и без да се пръскат пари и нерви с хомеопати.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Много се радвам, че има и такива деца  Peace, но моите бяха всеки месец или почти всеки на АБ, преди хомеопатията... ooooh!
А за АД - виждам промяната с кожата при прием на всяко едно лекарство, правили сме паузи, виждам състоянието й и по това време..така че, смятам, че е от хомеопатията, не са го "израстнали"...Кожата беше много зле, на рани, никой дерматолог/алерголог не е казвал, че при толкова силно АД може да го израсте...Точно обратното: че щом не е израснато до еди коя си възраст, ще го има цял живот и по време на пубертета да очаквам влошаване... ooooh!

# 20
  • Мнения: 2 761
Това е нормално-нали с това си печелят парите.
Относно  хомеопатите-те помагат на майките да се преборят със собствените си страхове,майките се успокояват,че нещо правят за децата с и в крайна сметка децата си се оправят сами за същото време за което биха се оправили и без захарни гранулки.
Друг проблем е,че в България ако си заведеш детето на лекар първата работа е да му изпишат АБ и даже да те запратят в болница-даже на мен ми се е случвало да попадна на такива и в крайна сметка детето се е оправяло с малко бабешки лекове без тези излишни намеси.Но аз имам търпение да чакам и сугестирам успешно детето,че ще се оправи бързо Peace.

Общи условия

Активация на акаунт