® Ebay - тема 74

  • 34 320
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 123
Благодаря!
Изглеждат ми много големи
http://www.ebay.co.uk/itm/C11-TIMBERLAND-JUNIORS-PREMIUM-RUST-BO … sh=item5ae01acf89

и описанието ме обърка:
                       UK Size:- 12.5
US Size:- 13
Eur Size:- 31

# 16
  • Мнения: 685
 Hug И аз тук.
Рима, мн сладурска картинка   bouquet

Чоки, хубави рокли както винаги  Party

Мими  Naughty на 25ти да наваксаш двойно, айде тъкмо ще имаш причина не за 3, ми за 5 нови чифта, `щото ще си депресирана от номерата на тоя гад  Mr. Green

Мишчица (от предната тема), освен на онзи, на когото си писала да допълниш/пишеш ново писмо...аз винаги пиша точно какво до къде искам, да не реши някак  да го тълкува как му скимне  #2gunfire

# 17
  • някъде там
  • Мнения: 1 467
Хоп, цоп тук!

# 18
  • Мнения: 5 790
Благодаря!
Изглеждат ми много големи
http://www.ebay.co.uk/itm/C11-TIMBERLAND-JUNIORS-PREMIUM-RUST-BO … sh=item5ae01acf89

и описанието ме обърка:
                       UK Size:- 12.5
US Size:- 13
Eur Size:- 31

Ми то супер ясно е написано. Европейско - 31.
Продавачите ползват 1 снимка за всички номера, които продават. Не снимат поотделно всеки чифт.

# 19
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Цоп и аз тук, да не изпусна някое предложение за коледни подаръци.

П.П Членския внос за записа къде да внеса?

# 20
  • sofia
  • Мнения: 176
Ъх... Този Ivan Young предприе действия срещу продавача и май ще го накажат.  Rolling Eyes
Ама аз няма да мога да си платя обувките и съответно, да си ги получа. Пфууу, разминах се с още един чифт обувки.

и аз така се разминах с "онази" рокля и дори не видях човека с нещо да са го наказали, но пък взех, че се утеших с това  Flutter
Чоколинке, ако някога попадна в дрешника ... и "обувника" ти, ще съм сигурна, че съм в рая... Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 263
Честито на похвалилите се! Аз на скоро нямам кой знае какви завоевания, освен може би, тази шапка- но не се знае, ще ми стане ли.
За оплакване имам- чакам един дувет сет, пратен до БГ на 10.10 и май ще се  стигне до диспут, защото продавачът пише, че it was sent a long time ago, i will get out the postage ticket tomorrow...Ама това преди 2 дни.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Чоколинке, ако някога попадна в дрешника ... и "обувника" ти, ще съм сигурна, че съм в рая... Crazy

 Mr. Green То поне да имах подходящ дрешник (обувник)...

И ти голямо попадение имаш - цели две рокли за 10 паунда! Hug

# 23
  • Мнения: 452
Момичета ще ви помоля за играчки да ме ориентирате за 2 годишно момиченце.

# 24
  • Русе
  • Мнения: 621
chockolina влюбих се в роклята на FIRETRAP, ако имаш проблем с нея и искаш да се отървеш - насреща съм!

# 25
  • Мнения: 331
Аз нахълтвам в темата и благодаря за полезните линкчета !   bouquet Вманиачена съм в пазаруването от ибей. Поръчвам предимно от САЩ, тъй като живея тук.
Сега обаче събирам инфо и за продаването, но там нещата м и изглеждат по-сложни  Thinking
И за да не е спамче, показвам ето тези маратонки за сина ми
 bowuu

# 26
  • Мнения: 328
И аз чакам пратка от Ebay на адреса на Емпреса, но още никой не ми е писал че примерно е там или нещо такова , а в обявата пишеш че да чакам на 8-9 ноември  Rolling Eyes

# 27
  • Smallville
  • Мнения: 994
И аз в темата, че предната я изтървах  bouquet
Похвал,вече съм на вълна лято
http://www.ebay.co.uk/itm/260870537345?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1439.l2649
Тези дни го получих,превъзходен е!!

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 258
 А дано и аз тепърва се похваля с нещо   bouquet

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 467
 Whistling

Общи условия

Активация на акаунт