Движение на българските майки - БУРГАС /работна тема 25/

  • 38 857
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 577
Тини, Браво  Hug Свършила си чудесна работа   bouquet

Аз за торбите говорих с майка ми  Peace ще се разходи днес или утре до Зодиака да провери за цените на подходящи платове, ще направи една сметка колко биха излязли като цена. Само не знаеше за размерите
Краси наистина ако изровиш кройки - изпрати ми, за по-лесно. Майка каза, че ще ни ушие и торби даже ако искаме, стига да кажем какви, размери, модел и т.н.   Peace

В събота попренаредих малко, нали си купих стелажи за избата Mr. Green
Извадих малко чаши, които ще измия и ще взема за декупаж ...
Има също така останали малко венци от мин. година - изкуствени и естествени. Чудя се дали сега да ги разнасяме или някой ден по-нататък да се съберем пак и да оправим, че имат нужда от редакция.
Имам около 25-30тина шишенца от ония дето Сврачето ги правеше със силикон /от сосовете на дерони/. Аз за нея ги събирах, но ако някой иска да свирка. Ще взема и малко по-интересни бурканчета, открих няколко.


 

# 46
  • Мнения: 497
В Атагена има златен и сребърен спрей на цена от 6.24лв. Ако мислите , че е добра цената да взема по един от двата за венците.
Въобще ако някой има поръчки за неща от Атагена да казва , че ми е наблизо.

Поръчах на една позната шпатули за гърло. Следобяд ще ида да ги взема . Само дано да са от широките  Confused

# 47
  • Мнения: 2 577
Струва ми се скъп този спрей, но пак зависи от грамажа ... Тя Тини най-добре да каже

Чух се с Люси, до края на седмицата ще е в Сф, а на връщане ще закупи памперсите  Peace

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Във Фигарото имаше златен за 4,60 и сребърен за около 4лв
Днес не успях утре ще опитам
Краси задръж до утре

# 49
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Чудесно..Аз си стоя в старата тема  ooooh!
Даже си мислих,че вече ходихте в Айтос...

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Част от нещата, които купих и обещах да снимам
http://burgaski.snimka.bg/details/materiali.633744.25604092
от тук до края
Не съм снимала чиниите и купичките. Чиниите останаха в колата, а купичките са вече при Мадлена  Mr. Green. Утре ще се опитам да се замъкна до Фигарото за лак ,  златен и сребърен спрей

# 51
  • Мнения: 1 267
Чудесно..Аз си стоя в старата тема  ooooh!
Даже си мислих,че вече ходихте в Айтос...


айтос е уикенда, казах и на шедиева, ако речете да дойдете само за ден, да разкарате децата.
има и вир, ние ще вземем въдици, има и зоолг. градина, която рече може да остави мъжа си да поиграе с лъвовете Simple Smile)))) то май лъв няма.

стари керемиди ще има също. говорих с няколко мацки, които не са се вкл. до сега да дойдат само за ден с нас, да дадат рамо.

имам 30-40 крушки и стари керемиди ще нося.

ей това е от мен, повечето неща де, искат само малко напукване с кракле.
https://picasaweb.google.com/101686714380582402429/Decoupage2012


http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/377601_1015036519 … _1384501051_n.jpg  страшна идея.

# 52
  • Мнения: 2 249
момичета,от мен имате 50 лв за материали-ако искате да купите неща преди Айтос-пишете ми на кой му е най-удобно да мине до нас
някакви новини за мола? newsm78

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
. . . някакви новини за мола? newsm78
Все още не. Ако до петък не се обадят мисля че трябва да се разходим пак до там. Sick

Купих 2 безцветни спрея за по 3.30
и 2 златни за по 4,60
сребърните са свършили
Така че ако някой види може да вземе поне 1 сребърен. Иначе ще наблягаме на златното Mr. Green

Последна редакция: вт, 15 ное 2011, 15:48 от tini7

# 54
  • Мнения: 527
Момичета, мъжът ми утре ще провери за лозови пръчки- ако има съм му поръчала до 2 чувала. PeaceДа не би да са много?

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Момичета, мъжът ми утре ще провери за лозови пръчки- ако има съм му поръчала до 2 чувала. PeaceДа не би да са много?
Колкото може, не го шашкай човека . Само ако може да са по тънички и дълги, че дебелите много трудно се завиват и лесно се чупят.
Мисля че ако ги завие не един голям обръч ще му е по-лесно от колкото да ги пълни в чувал

# 56
  • Мнения: 497
Ами аз да взема тогава сребърен спрей.
Донесоха ми шпатулите - от широките са  Simple Smile  100бр ще стигнат ли или да поръчам още?

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 641
Здравейте момичета,
имам голямото желание да се включа в изработката на красоти за зимните празници. Днес ще прочета темата за да видя кои магазини да посетя за материали. Мисля да украся топки за елха с мъниста във формата на елхички, снежинки и други подобни. С тази техника имам опит от Великден в детската градина.
Изглеждаха ето така http://momchilnaydenov.snimka.bg/daily/drydi.426381.25611754.big
Бих се пробвала и за други неща, стига да успея да се справя Simple Smile
Хубав и слънчев ден на всички!

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Steltion ще сме ти много благодарни за всяка подкрепа Hug  bouquet
От украси за елха винаги има нужда, само направи си първо една сметка като себестойност колко ще излязат и да не са повече от 1-2 лева, защото ако не бъркам ги продаваме около 5 лв. така че да се вържат сметките  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 2 577
Steltion    bouquet Добре Дошла !
Много хубави са станали яйцата, вярвам че и играчиките за елха ще ги изпипаш  Peace
Може освен темата да изчетеш и снимките от предходните базари да разгледаш  Peace намираш ли линка? И разбира се на следващата среща да може да се присъединиш  Peace 

Общи условия

Активация на акаунт